Chica Y Chico

Ár:   5000-8000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: Panda, az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2015. július 9.

Ár:   5000-8000 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Foltok, hegek megszűntetésére - innovatív fehérítő és folt kezelő krém, mely Astaxanthin-ban (4%) és Annato olaj-ban gazdag.

Az astaxantin semlegesíti a szabad gyököket, így az erős antioxidáns hatásáról híres E-vitamin is eltörpül mellette és egyedülálló szerkezetének köszönhetően, megvédi a test szerveinek sejtmembránjait.
Az annattót az orleánfa magját körülvevő piros gyümölcshúsból kerül kivonásra.

A krém segít a napfény okozta bőr foltjainak, aknéból visszamaradt sötét foltok és a korral járó sötét bőrtónus enyhítésében, kezelésében.
Hamar felszívódik fényes/zsíros utóhatás nélkül.

+ Folt világosítás.
+ Tónus fehérítés.
+ Sejtjeiben állítja helyre a bőrt.
+ Hidratál.
+ Nyugtat

Vörösbegy

2016. január 17.

mivel más termékekkel együtt használom, arról nem tudok nyilatkozni önmagában milyen a folthalványító hatása. viszont a pattanások utáni sebes-heges részeket nagyon szépen kezeli. tömény, de nem zsírosít, nagyon jól hidratált és puha lesz tőle a bőröm. és kellemes az illata is. féláron vettem, úgy nagyon megéri, teljes áron azért elgondolkodtatna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

ilditoth

2016. január 16.

Nekem nagyon tetszik! A Kat által leírtakat egyáltalán nem tapasztaltam, nekem nappalra sem zsíros, és simán halványítja a foltokat. Sajnos, ezek újraképződnek, tehát bababőröm továbbra sincs, és az igazán nagy, meggyötört pattik után maradt foltokkal sem bánik el egy hét alatt, de összességében hozza, amit vártam tőle (igaz, elég realisztikusak az elvárásaim a kencékkel kapcsolatban: mindent elhiszek, de a szívem mélyén tudom, csodák nincsenek)
Nem hoz ki újabb pattikat sem, ez már jó pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 16.

Nem hoz ki újabb pattikat sem, ez már jó pont!

Meszti

2015. december 31.

Nagyon szerettem volna neki 5 csillagot adni.. De sajnos nem tudok. Kezdem azzal ami jó, szépek az összetevői, semmilyen irritációt nem okozott. Ha elkezd kialakulni az arcomon 1-1 pattanás azonnal bekenem és másnapra TELJESEN eltünteti..
Számomra ez a hidratálás nem elegendő.. (télen semmiképp) és sajnos lassan 1 hónapos használat után nem tapasztaltam folthalványítást.
Egy jó kozmetikum, de az ígéretéhez képest az ára szerintem sok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 31.

Egy jó kozmetikum, de az ígéretéhez képest az ára szerintem sok...

rata.sum

2015. december 9.

Arra szántam, hogy nappalra PC super antioxidant szérum fölé, valamint fényvédő és smink alá használjam. Sajnos nem vált be számomra, pedig nagyon akartam.
Kb. egy hónapja felkentem, aztán másnap reggel néztem, hogy piros kiütés-félék jelentek meg rajtam. Még nem gyanakodtam, azt hittem túl fűszereset ettem. Viszont következő napra bár több nem lett, erőteljesebben látszottak a csúnyaságok. Hmm... Egy hét szünet után újabb próba, az eredmény másnapra kiütések. Újabb másfél hét szünet után utolsó esélyt adtam, hátha csak a véletlen csúnya játéka, de semmi kétség: valamelyik összetevőjére nagyon rosszul reagál a bőröm. :( Ááá, pedig annyira akartam! Hidratálás, nyugtatás, folthalványítás, egységesítés - ez mind annyira kell nekem!

(+) nagyon könnyű állagú, gyorsan beszívódik, jó rá sminkelni
(+) nem zavaró az illata
(+) viszonylag kedvező árú

(-) önmagában nem hidratálna eléggé, esetleg fiatalabb és/vagy zsírosabb bőrön egyedül is megállja a helyét
(-) piros kiütéseket okozott

Nem fogom egy csillagra lehúzni, bár számomra használhatatlan, de nem tagadhatom a rengeteg jó tulajdonságát sem. Szuper krém bárkinek, aki könnyű állagú, egységesítő arckrémre vágyik és nálam kevésbé peches. Legyen 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 9.

(+) nagyon könnyű állagú, gyorsan beszívódik, jó rá sminkelni
(+) nem zavaró az illata
(+) viszonylag kedvező árú

(-) piros kiütéseket okozott

PAncsi79

2015. december 8.

A bőrömön van egy-két olyan folt, amelyek nem pigmentfoltok, inkább csak olyan egyenetlen a bőrszínem (néhány éve alakultak ki, még a pigmentfoltelhalványító sem segített rajtuk). Nincsenek vérmes reményeim, feladtam a harcot ellenük, de azért ha van valami halványító szer, akkor szívesen kipróbálom, hátha...
Ezt a terméket a lehetséges folthalványító hatásáért és a magas antioxidáns tartalma miatt rendeltem meg. Nem tudom, hogy képzelődöm-e, de mintha halványodtak volna ezek a foltszerűégek, így töretlenül használom ezt a szuper kencét.
Egyfajta szérumként használom: hidratáló hatása nekem (éppen) kevés, így kell fölé még egy kis hidratálókrém, de a szérum után kenem ezt fel, hagyom beszívódni. Az enyémnél kevésbé szárazabb bőrre simán elég lehet hidratálókrémként is. Gyorsan beszívódik, nem hagy maga után semmiféle réteget, jó kis cucc ez! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 8.

orybea

2015. december 1.

A pirosságok, gyulladások lehúzásában verhetetlen, sokkal gyorsabban gyógyulnak tőle azzal együtt, hogy hidratálja a bőrt. Én a barna, napozásból visszamaradt foltok világosító hatását nem tapasztaltam azonban egy hónap után sem. Könnyed, jól beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 1.

kay37

2015. november 11.

A leghatásosabb folthalványító, amit eddig használtam, pedig van néhány. 1 hónap alatt néhány kisebb foltomat már eltüntette, a nagyobbakkal még küzd, de láthatóan halványodnak azok is. Szépen hidratál, nem kell belőle túl sok, így az ára is elfogadható, főleg, hogy tényleg működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

mstindigo

2015. szeptember 24.

Imádnivaló, szerintem szuperjó. Igaz, használok C-vitaminos szérumot, kémiai hámlasztókat, retinolt, meg ezt, de így nagyon gyorsan múlnak rólam a pattifoltok. Ez a krém kifejezetten kellemes könnyű hidratáló. Nyáron elég lenne a hidratáló hatása, télen azért nem, de engem az a tudat is megnyugtat, hogy az astaxanthinnak erős antioxidáns hatása is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

erika0325

2015. július 1.

Nagyon izgi számomra az astaxantin,kicsit utána olvastam, és meg is szereztem kérmben a bőrre és kapszulában belső felhasználásra.Kettő jónak igérkező krémet találtam, az egyik ez az Asta-z, a másik pedig az Iherbes Madre. Mindkettőt megvettem. Az astaxantin egy festékanyag, vörös színű. Ez a krém nagyon enyhén sárgás, inkább fehér, illata szinte nincs. Ezt választottam a nappali krémemnek, mert könnyű, gyorsan beszívódik, nem fényesedik, de úgyérzem, kell még mellé egy hidratáló. Pár hete használom, és bár este a másik astás kencét is használom, plusz C vitamins szérumot, így nem tudom külön-külön melyik mit csinál, de így együtt, én jónak látom a hatását. A foltjaim megvannak, de határozottan halványabbak. Egyelőre szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 1.

Panda

2015. május 13.

Gélszerű készítmény, sárgás színű, nincs különösebb illata, nem tartalmaz parfümöt sem.
Eddigi tapasztalataim alapján segít kordában tartani a szeplőimet, hűsíti nyugtatja a bőrt.
Nincs semmilyen plusz réteg a használat után.
Rövid távon nyugtató, hidratáló, gyulladás csökkentő hatása van- szerintem a zsíros bőrűek is nyugodtan kipróbálhatják.
Hosszú távon pedig hétről hétre szebb lesz a bőrkép, sebek eltűnnek foltok halványodnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

Nincs semmilyen plusz réteg a használat után.

Antioxidánsok: Astaxanthin, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Pirosas-narancsos színű karotinoid fajta, mely természetes formában megtalálható bizonyos tengeri növényekben, algákban és halakban (pl. a lazac is ennek a festékanyagnak köszönheti piros színét). Az összetevő erős antioxidáns hatással rendelkezik - a truthinaging úgy tudja, hogy kb. 100-500x erősebb, mint az E-vitamin (bár még nem igazán készültek olyan tanulmányok, melyek kifejezetten az összetevő a bőrre helyileg gyakorolt hatását vizsgálnák). Az astaxanthin képes lehet megakadályozni az UVA sugárzás révén a bőrben bekövetkező oxidatív károsodást (forrás).

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak