Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 10390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Fejjegyek: bazsarózsa, frézia, licsi

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, magnolia

Alapjegyek: ámbra, virginiai boróka

Ár: 10390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 19.000 Ft , Eladó: Krisztina100
Állapot: Teljesen új, bontatlan, celofánozott csomagolásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Westend környéke
Ár: 20000 , Eladó: BiankaaMolnar
Állapot: 1 fújás hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy foxpost előre utalás után.

BTLaura

2020. március 27.

Mikor mintát kaptam belőle, akkor megörültem, mert rengeteg áradozó véleményt olvastam róla. Lehet, hogy a fél világnak ez AZ illat, de nekem/rajtam tömény pacsuli. Öreges és fejfájásig émelyítő. Extrán tartós, az vitathatatlan, így jópár óra múlva tudom csak elviselni, ha megszelidül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 27.

széva

2020. március 21.

Valószínű jön a tavasz, mert napok óta rá gondolok.

Vannak parfümök amik nélkül lehet élni,de nem érdemes. Nekem a CHLOE is egy olyan parfüm.
Légies olyan mit a tavaszi szellő. A pasim nem kedveli annyira,de erről nem tudok lemondani senki kedvéért.Majd akkor viselem,ha dolgozom :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 21.

Valószínű jön a tavasz, mert napok óta rá gondolok.

sophienyuszi

2020. március 5.

Nem vagyok jó parfümök leírásában és kiválasztani is nagyon nehezen tudom őket. Amikor ezt megtaláltam, egy hétig minden nap bejártam a Blaha Lujza téri Müllerbe és magamra fújtam, szagolgattam, ízlelgettem. Aztán egyik nap hazajött velem.
Sokan tucat illatnak tartják, de szerintem ez egy nagyon izgalmas kis kombó: rajtam elsősorban a boróka és a gyöngyvirág érződik. Akik megérezték rajtam mind azt mondták, hogy egy eternális tisztaság illat leng körbe és én pont ezt szeretem ebben a parfümben. Nemsokára elfogy a 75 ml-s kiszerelés és nem tudom, hogy továbbra is Chloe szeretnék-e maradni, vagy kirpóbáljak valami mást. Az biztos, hogy többen is felismerték rajtam ezt az illatot, hiszen igazi klasszikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

Pumi

2020. február 9.

ilyen kis kedves edibedi tucatillat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 9.

ilyen kis kedves edibedi tucatillat

nicolette88

2020. január 23.

Nagyon régóta kerestem ezt a parfümöt, de sokáig nem ismertem. Másokon már éreztem, és nagyon tetszett, de nem tudtam, hogy ők mit viselnek magukon. Véletlenül találtam rá, mert akcióban volt, és az ára tetszett meg elsőre. Gondoltam, hogy akkor megszagolom és fújok magamra, és azt hittem, hogy sírva fakadok, mert ezt kerestem már évek óta! Nagyon jó, és minőségi parfüm. Szeretem viselni. Különleges, romantikus és magabiztosságot ad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 23.

vanoemi8

2020. január 17.

Ha lehetne én 100 csillagot adnék neki!
Kb egy bő 6-7 éve használom és imádooom. Anno egy barátnőmön éreztem először, ahogy elment mellettem szinte lebegtem utána a levegőben, és azonnal tudni akartam mi ez az illat. (Érdekes, mert rajta kicsit erőteljesebb, borókásabb az illat, rajtam viszont rózsásabb, púderesebb.)
Legfőképpen talán olyan kis budoir illat, amiben benne van a készülődő hölgyek cinkos összenevetése, a lágy kedvesség, az őszinte és tiszta nőiesség a fáradtrózsaszín árnyalataival.
Sokoldalú illatnak tartom, ami nem rúgja szájba az ember fiát/lányát ha az auránkba vetődik: randevúra, tárgyalni, családi összejövetelekre, vagy csak elmenni egy jót sétára, mert épp fagyit szeretnénk (:D) is tökéletes.
Nem hivalkodik, mégis ott van. A kellemes szó megfelelője parfümben.
Én nem tudom megunni, nálam alap-lakója a fürdőszoba szekrényemnek, és ha elfogy pánikorham kerülget :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Ha lehetne én 100 csillagot adnék neki!
Nem hivalkodik, mégis ott van. A kellemes szó megfelelője parfümben.

Moony

2020. január 9.

Anyukámtól kaptam karácsonyra, magamtól nem vettem volna meg, már csak a parfümöt övező hájp miatt sem. Friss, szappanos, mosószeres, kisasszonyillat. Hozzám abszolút nem illik, sajnos nem a púderessége jön elő rajtam, hanem az imént soroltak. Nem értem miért vannak érte oda ennyien, ezt bármelyik avonos parfüm tudja hozni, az ára töredékéért. Szép lassan becsempészem anya szekrényébe. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Frufru3

2019. november 20.

Ez a parfüm egy kis gyöngyszem a mai illatok között! Tényleg olyan illata van, mint a meleg mosott ruháknak,nagyon érdekes. Mosóporos illat,élénk, friss citrusos háttérrel és mégis melengető! Én ilyet egy pézsma-központú illatnál tapasztaltam,hogy a kályha melegét éreztem az illatban! Nem tudom ezt hogyan csinálják.
Aki nem érti,miért jó valakinek mosópor illatot hordani, szerintem lelki alkat függő! Számomra egy púder illatot viselni nyomasztó,pedig érzem másokon,hogy nőies illat,de magamon elviselhetetlen,mégha nem is öreges fajtájáról van szó. Egy süti illat pedig vicces!😁 Nem értékelem parfümnek,1-2 napra hóbortból jó,akkor akár mosópor illatúak is lehetünk😉.
Ez az illatocska simán versenybe száll a téli orientális vanília illatokkal,amik nemsokára támadnak majd minden irányból😀.
Nem egy femme fatale; amit közvetít: egyenes,őszinte,tiszta vagyok,de itt vagyok!! Nekem ez a Chloé edp inkább esküvői,mint a Love Story,ha már a kettő közül választani kellene. Ebben a fanyarság mellett az illatjegyeiben ott van a romantikus bájosság!
Bár véleményem szerint egy igazi esküvői illat édeskés virágos,kicsit akár bódító.
Ez inkább azt mondja, megbízom benned, hiszem hogy minden jó lesz☺️,olyan kis ártatlan az egész!
Friss de bájos,tartós erős illat,kategóriájában kiváló!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

Friss de bájos,tartós erős illat,kategóriájában kiváló!

Papankani

2019. november 6.

Nagy szerelem ez az illat! 💟 Magamra fújva szerencsére a púderessége dominál. Nagyon kifinomult,nőies kreáció,ami hihetetlenül jó kiegészítője a többnyire minimalista,olykor kissé maszkulin,alkalomadtán vagány megjelenésemnek. Egy fújás elég belőle, így is egész nap velem van az illata. És amikor megérzem, valami "varázslat" történik,határtalan nyugalom lesz úrrá rajtam. Kiegyensúlyozottá tesz. Úgy is mondhatnám, "minden pont úgy jó, ahogy van"-féle. 🤭

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 6.

Annamary7

2019. október 24.

Nagy kedvenc ez az illat, már több éve használom, és nem unom meg. Főleg tavasszal és nyáron hordom, mindenki megkérdezi, hogy mi ez a parfüm, mert nagyon jó. Nem egy tucatillat, a tartóssága is rendben van. A rózsát én szerencsére nem érzem benne, inkább az orientális vonal dominál. Különleges parfüm, letisztult csomagolás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)