Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 10390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Fejjegyek: bazsarózsa, frézia, licsi

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, magnolia

Alapjegyek: ámbra, virginiai boróka

Ár: 10390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 19.000 Ft , Eladó: Krisztina100
Állapot: Teljesen új, bontatlan, celofánozott csomagolásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Westend környéke
Chloé EAU de parfüm Chloé EDP!
Ár: 12000ft , Eladó: Pirosarany
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Utalás/postán maradóval küldöm+költség.
dnkinga

2019. október 2.

Kedves, romantikus, de nem könnyelmű illat. Rajtam határozottan a rózsa a legdominánsabb a jegyek közül, mást nem is tudnék megnevezni közülük, de azért nem tipikus rózsaillat, annál gazdagabb. Nekem egy mosolygós, fiatal anyuka jut az eszembe róla, aki már tud egyet s mást az életről, de mindig napfényt teremt maga köré.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Enne

2019. szeptember 28.

Ma kipróbáltam, mert kíváncsi voltam, tényleg hajaz-e rá a Perceive Oasis-em. Egy az egyben. Számomra fojtós rózsa, fene megette (mindkettőt)... Bocsánat, de az árával együtt nálam 2 pontnál többet nem érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Zelda

2019. szeptember 25.

Az első "igazi" parfümöm volt. Ajándékba kaptam és gyűlölök parfümöt kapni ajándékba. De ez...szerelem volt első fújásra. Akkor is nagyon megszerettem, de 18 évesen még kicsit túl fiatalnak éreztem magam hozzá. Most huszonévesen viszont tökéletes, épp ez hiányzott. Nekem finom határozottság, nőies erő, hétköznapokra, de alkalomra is megfelelő, sokoldalú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Dottir

2019. szeptember 7.

Nem tudom, létezik-e Parfümigazi, de az biztos, hogy ő volt az egyetlen, akihez évekig monogám kapcsolat fűzött. Előtte és utána is parfümháremet tartottam, csak ez az illat volt, amit pár évig kizárólagosan használtam. Ebben szerepe volt egy olyan élménynek, aminek a megtörténte idején ezt az illatot használtam, és aminek a bánatát nehezen éltem túl és engedtem el. Olyan volt nekem, mint egy világítótorony a sötét, mély vizeken.
De az illat egyébként is fogvatartott már az első szippantástól. Úgy ereztem, mintha egy még fel nem fedezett műtárgyra vagy Dáriusz kincsére bukkantam volna. Megvettem az összes verzióját a zöldszalagos L'eau verzió kivételével, és mindegyiket nagyon szerettem, de a nyomába sem értek az EdP-nek szerintem.
Világítóan tiszta, üde, energetizáló, nagyon nőies illat, éles, friss pünkösdirózsával és gyöngyvirággal, törékeny rózsával, és valami isteni zölddel, amiről sokáig nem tudtam, hogy mi lehet. A boróka az, aminek önmagában is mesés az aromája, na de ezekkel a finom virágokkal egy bukétában...Néha elképzelem, milyen csokrot kötne egy virágkötő az illatot alkotó növényekből: pünkösdirózsa borókaággal...Hát ezért imádom: szokatlan, avantgárd, szabad lelkületű, felszabadító friss-virágos-aromás parfüm, egy bátor üstökös, ami mára állócsillaggá lett. Felemel és megtart, ereje, tartóssága is csodás.
Ma már keveset használom, de minden alkalommal leborulok gondolatban az alkotói előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

bellah

2019. augusztus 22.

Szerelmes vagyok ebbe az illatba. A páromtól kaptam karácsonyra egy 50 ml-set, de csak ritkán használtam, mert féltem, hogy kifogy. Nekem Ő jut róla eszembe. Vettem is belőle most akciósan egy 125 ml-set, nem tudom megunni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

dorakrem

2019. augusztus 3.

Ez egy kellemes illat, szerintem minden alkalomra megfelelő. Orientális - édeskés, de nem tolakodó, nem lesz belőle "túl sok" érzése az embernek. Minden évszakban megfelelő, valamiért én még eg olyan "tisztaság illat" jellleget is érzek benne. Nagyon szeretem, nem tudom megunni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Enchantress

2019. július 28.

Rajtam is a rózsás illata dominál :). Egyszerűen imádom! Alapjáraton minden krém, tusfürdő amit használok rózsa illatú, ez a parfüm is ezért fogott meg. Egy időben megtetszett a love story, azt használtam, de elkezdett ez az illat hiányozni, ezért megint beszereztem, azóta is ezt használom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 28.

miskvx

2019. július 9.

Púderes rózsa. Rajtam finom bőrközeli lesz kb 3 perccel a fújás után és ott is marad. Sokat nem változik csak "halványodik", de érezhetően egy kis finom selymes illatot hagy maga után. Nagyobb dózisban ettől a fajta illattól nem vagyok jól, de a Chloéban pont annyi a rózsás és a púderes rész amit szeretek szagolgatni. Az biztos, hogy nem az én illatom de a kis mintámat elfujkálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 9.

Lupiluuu

2019. június 19.

Minden nő keresi az igazit így vagyunk a parfümökkel is,keresgéljük amíg meg nem találjuk azt az illatot ami kifejez bennünket,illik az egyenisegünkhöz, egy életérzést fejez ki ..... így van az illatokkal és a zenével is,hogy olyat keresûnk amit emlékekhez tudunk kapcsolni legyen jó vagy rossz . Ez a parfüm szerintem sokak kedvence ,egy ikonikus illat . Az első parfüm amit vettem és ajándéknak szántam a húgomnak 😊 nekem ő jut róla eszembe! Nagyon tiszta, elegáns, nőies illat. Szerintem két márka van ami igazán nőies parfümöket gyárt az egyik a Chloé a másik a Chanel ami szerintem nem hiányozhat egy nő polcáról sem. Szerintem fiatalos illat ,de éreztem idősebb 50es nőkön is.... én kifejezetten csajos illatnak érzem nem szeretném nénis kategóriába sorolni ,de elég sokan használják kortól függetlenül ezért is kicsit eltávolodtam ettől az illattól,úgy érzem,hogy mivel annyi ember használja a környezetemben én már nem szeretném tovább vinni ezt a vonalat és beállni a sorba,de ettől függetlenül csodás illat ,de nem nekem 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

nesszeszer

2019. május 30.

4*ot adok neki.Ha huncut szeretnék lenni azt mondanám,hogy egy jóminőségű öblitőillata van az embernek egész nap.Nyárra,tavaszra jó,de ha sexis akarnék lenni,nem ezt fújnám magamra.Kedves illat.:)))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 30.

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)