Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 10390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Fejjegyek: bazsarózsa, frézia, licsi

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, magnolia

Alapjegyek: ámbra, virginiai boróka

Ár: 10390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 19.000 Ft , Eladó: Krisztina100
Állapot: Teljesen új, bontatlan, celofánozott csomagolásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Westend környéke
ami2015

2016. július 19.

Nos, én nem érzem benne a rózsát, és nem is szúrós, hanem valóban inkább púderes, tiszta, mint a frissen mosott, megszáradt ruha, azonban nem szeretnék ilyen illatú lenni, úgyhogy bármennyire is jó szagolgatni, parfümként nekem nem tetszik. Tartós, sokáig érezni, de örülök, hogy nem vettem meg teljes kiszerelésben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 19.

ildinyo

2016. július 13.

Kellemes, finom tisztaságillat, friss, tartós, nem hivalkodó. Kicsit púderes, de nagyon szerethető, nekem leszáradva édesebbé válik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

petrikszani

2016. június 29.

Évekig kutattam, mi lehet ez a parfüm, mert sok emberen éreztem, ahogy elhaladtak mellettem az utcán. Aztán egy drogériában addig szagolgattam a parfümöket, amíg meg nem találtam, és azóta is ezt használom :) Nagyon erős és jellegzetes illata van, ezért keveset fújok magamra, de akkor egész nap tart és mindenki megjegyzi, hogy "húha de kellemes a parfümöd" :) Csak ajánlani tudom ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

Kicsivero

2016. június 29.

Kedvenc Chloè-m.
Kifinomult,könnyed,elegáns,èdesen ròzsàs,pùderes illat...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 29.

Kedvenc Chloè-m.
Kifinomult,könnyed,elegáns,èdesen ròzsàs,pùderes illat...

ska087

2016. június 26.

Évekig nagy kedvencem volt, de azt hiszem kiöregedtem belőle. Nekem most már valahogy idegesítően édesnek tűnik. Nosztalgiából kap öt pontot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

HRenata

2016. június 16.

Nagyon szép illat. Megint csak ismételni tudom az előttem véleményezőket. Elegáns rózsás illat, finom, friss, könnyű, tiszta, légies, nekem is ezek a jelzők jutnak eszembe róla. Nem nyomasztóan tömény, nem túlzottan édes. Tényleg olyan mint egy mesebeli királylány illata, kortalan. Én amúgy is szeretem a rózsát, s rajtam végig rózsás marad és friss. És tartós is nagyon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 16.

Feketebarbi

2016. június 4.

Ez volt az esküvōi parfümöm és azóta is különleges napokon használom. Nagyon karakteres, fūszeres és nem tudom meddig érezném, ha nem zuhanyoznék naponta, mert annyira tartós hogy az már fogalom :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 4.

nyarigabi

2016. május 17.

Királylányos

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 17.

Királylányos

Villango

2016. május 15.

UP2.: szegényt jól lepontoztam a béna tartósság miatt, de mióta megtaláltam az utánzatát, amiből 100 ml 1700.- és egész azaz EGÉSZ nap érzem magamon, nagyon megszerettem.
Attól ez még 3 csillag, mert ennyi pénzért a 2 óra tartósság több mint felháboritó, de a másik a parfümkészletem egyik kedvence lett. Különleges ez az illatkombó, nagyon egyedi.

UP.: lepontozom brühhühhhűűűűűnem hiszem eeeeeeeeeel, sajnos nagyon hamar elillan a bőrömről, egyáltalán nem tartós, hiába imádás-kategória nálam, nem veszem meg teljes kiszerelésben. A parfümmániám a következő szintre ugrott, meglátogatom a Nerolit vagy Zólyomi Zsolt üzletét, mert már elegem van abból hogy vagy nem tartós rajtam egy egy drágább középkategóriás parfüm sem, vagy mindig csak 1-2 eleme ejt bűvöletbe a parfümöknek. Inkább gyűjtök és inkább legyen csak 1-2 parfümöm, de az niche legyen.

Nagyon tetszik, finom, visszafogott, mégis nőies és bármikor viselhető. Olyan mint a legújabb Chloé reklámban a francia színésznő. :) Hasonlítanék rá szívesen. :)
Ez az illat egyszerű tisztaságillat, ami a kedvencem konkrétan.
Azt hiszem felkerül az "akarom" listámra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

Ez az illat egyszerű tisztaságillat, ami a kedvencem konkrétan.
Azt hiszem felkerül az "akarom" listámra :)

kessi91

2016. május 13.

IGEN IGEN IGEN <3 Hát mióta kerestem ezt az illatot, és közben ezerszer rám kacsintott a drogériák parfümériák polcain, mégsem adtam neki sosem esélyt... Most rendeltem mintát belőle, és jött a felismerés: hát ezt az illatot éreztem néha-néha valahol és olyan mély nyomot hagyott bennem, és borzasztóan szomorú voltam, hogy nem kérdeztem meg a viselőjét, mit használ...
Isteni friss illat, picit édes is (édes-párti vagyok), tartós, és úgy összességében, csodálatos. Adjatok neki egy esélyt, nem úgy, mint ahogy én tettem évekig:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)