Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 10390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Fejjegyek: bazsarózsa, frézia, licsi

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, magnolia

Alapjegyek: ámbra, virginiai boróka

Ár: 10390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 19.000 Ft , Eladó: Krisztina100
Állapot: Teljesen új, bontatlan, celofánozott csomagolásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Westend környéke
Chloé EAU de parfüm Chloé EDP!
Ár: 12000ft , Eladó: Pirosarany
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Utalás/postán maradóval küldöm+költség.
Vanília

2016. február 11.

Első használatnál a jógára asszociáltam, az ugrott be - ugyanolyan letisztult, kellemes, laza érzést váltott ki belőlem az illat, mint a jógagyakorlatok. A tisztaság fíling meg is marad, az embernek olyan frissen fürdött érzése van, nekem konkrétan olyan, mintha állnék a fürdőszobában egy kellemes fürdő után törölközőben, még nedves hajjal, virágcsokorral a kezemben. Nagyon kellemes, de egész nap ugyanezt érezni kicsit sok nekem, csak emiatt vonok le egy csillagot. Még fontos infó, hogy nagyon tartósan megmaradt a bőrömön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 11.

0808

2016. január 20.

Örök emlék, örök kedvenc! Esküvő, fehér tulipán csokor, májusi eső, szinte táncra perdül a természet, megszólít és velem örül .. friss finom simogató, bársonyosan körülölel, szolid de mégis ott van, jelen van de nem akar főszerepet játszani csak épp annyira, hogy örökre bevésődjön a zsigereimbe e nap minden apró mozzanata finomsága! LOVE <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 20.

Zeldah

2015. december 13.

Nem vettem még, csak szagoltam, de nagyon tetszik, nagyon illik hozzám! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

Nem vettem még, csak szagoltam, de nagyon tetszik, nagyon illik hozzám! :)

Sundiboszi

2015. december 5.

Ha az ártatlanságnak lenne illata ez lenne az! Könnyű, törékeny, elegáns, kifinomult illat, egy titok amit meg kell fejteni. Nagyon nagy kedvenc!

Update: egyetlen baj van vele, ahhoz képest, hogy EDP szerintem nagyon nem tartós... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 5.

April13

2015. november 26.

Alapvetően imádom az ilyesmi rózsás-púderes illatokat, de ez valahogy rajtam nagyon nem stimmel. Újsághoz volt ajándékba egy ilyen mini kiszerelésű minta, ami alapján anyukám is, én is rákattantunk. Ő annyira, hogy ezt kérte karácsonyra is, én azért óvatosabb voltam. Jól tettem, mert kipróbálva a normális kiszerelésű parfümöt, nagyjából olyan illatot produkál a bőrömön, mintha egy virágos, rózsaszín flakonos WC illatosító spray-vel lennék befújva :P Anyukámon viszont szuper illata van. Mindenesetre ha fontolgatja valaki, hogy ilyet venne, mindenképpen próbálja ki magán előtte, és hacsak valaki nem célirányosan ezt kéri, karácsonyi ajándéknak is rizikós lehet...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

enci89

2015. november 10.

Ó Chloé, szegény, hallod ezt?! Szúrós, rózsás illat? Ajaj, nem-nem.. Ez egy púderes, elegáns imádni való illat. Szerencsére nem ez az édeskés tucatillat, de nem is nagymamás mint ahogyan azt írták róla. Persze mindenkin máshogyan jönnek ki az illatjegyek, ezt aláírom, de aki egy csillagot ad, azt akkor se tudom hova tenni. Tartósságát tekintve is szuper, rajtam érezhető még a nap végén is. Az üveg is nagyon elegáns, szép, letisztult. A masni pedig nagyon kedves kis kiegészítő rajta :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

Marcsi66

2015. november 9.

Ma megérkezett,itt vettem egyik kedves Krémmániástól,köszönet érte.Nagyon finom,rózsás-púderes,tisztaságillat.mindennapokra tökéletes választás,nagyon tartós.Stílusában a Természetes szépséget hirdeti,kifinomult,elegáns,viselése rendkívül nyugtató..Lenyűgöző szépség,egyszerűség......nálam ez mindig nyerő

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 9.

niccole.ee

2015. november 8.

Annyira aranyos, kedves, bájos kis illat. Biztos újra fogom vásárolni, egyszerűen imádom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

Firenzisz

2015. október 21.

Évek óta az egyik legtökéletesebb illat, amit használok. Főleg tavasszal, ősszel viselem szívesen és már elkezdtem gyűjteni a következő üvegre. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

makeupmaniac

2015. október 9.

Nagyon finom, érett illat, nem tolakodó , szerintem nagyon különlegesen keverednek benne a virágos és az orientális jegyek , soha nem szagoltam még hasonlót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 9.

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)