Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 10390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Fejjegyek: bazsarózsa, frézia, licsi

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, magnolia

Alapjegyek: ámbra, virginiai boróka

Ár: 10390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 19.000 Ft , Eladó: Krisztina100
Állapot: Teljesen új, bontatlan, celofánozott csomagolásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Westend környéke
Ár: 20000 , Eladó: BiankaaMolnar
Állapot: 1 fújás hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy foxpost előre utalás után.

kessi91

2016. május 13.

IGEN IGEN IGEN <3 Hát mióta kerestem ezt az illatot, és közben ezerszer rám kacsintott a drogériák parfümériák polcain, mégsem adtam neki sosem esélyt... Most rendeltem mintát belőle, és jött a felismerés: hát ezt az illatot éreztem néha-néha valahol és olyan mély nyomot hagyott bennem, és borzasztóan szomorú voltam, hogy nem kérdeztem meg a viselőjét, mit használ...
Isteni friss illat, picit édes is (édes-párti vagyok), tartós, és úgy összességében, csodálatos. Adjatok neki egy esélyt, nem úgy, mint ahogy én tettem évekig:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

pimi

2016. május 9.

AZ illat, imádom, rajtam baromi tartós, reggel 8-tól szinte estig érzem....(ha még tovább szeretném, használok alá vazelint :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 9.

Ildi71

2016. május 8.

Pár napja használom a parfümöt. Kellemes, tiszta, friss illat.

UPDATE: Én is azt tapasztaltam, hogy sajnos elég gyorsan elillan az illata, ahhoz képest hogy EDP.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 8.

Pár napja használom a parfümöt. Kellemes, tiszta, friss illat.

bobherceg80

2016. május 8.

Szappanos illat kis púderes beütéssel,de sajnos a szappanos vonal sokkal erősebb,mint a púderes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 8.

nicole74

2016. május 7.

Friss, tiszta, rózsás illat, és van benne valami különleges, amiért érezni akarom. És érzem is, mert iszonyúan tartós, nagyon sokáig érzem magamon is. Van benne valami karcosság is, de elviselhető módon. Nekem végig ugyanaz az illat marad, nem érzékelek átalakulást, púderességet meg egyáltalán nem. Profin összerakott illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 7.

eveheart

2016. április 26.

Nagyon-nagyon finom, kellemes, púderes tisztaságillat.

Most nagyon vacillálok, hogy ezt, vagy a Love-ot szerezzem be, mert néha ez, néha az tetszik jobban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Nagyon-nagyon finom, kellemes, púderes tisztaságillat.

zs001

2016. március 6.

Próbáltam megszeretni de nem megy. Nekem nagyon bántóan erős rózsaillat, nyoma sincs az általam annyira kívánt púderes illatfelhőnek :(.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 6.

tothszilvi75

2016. február 26.

Gyönyörű púder felhő.. Mostanában reggelente gyakran nyúlok érte, úgy látszik érzem már a tavaszt. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 26.

Vanília

2016. február 11.

Első használatnál a jógára asszociáltam, az ugrott be - ugyanolyan letisztult, kellemes, laza érzést váltott ki belőlem az illat, mint a jógagyakorlatok. A tisztaság fíling meg is marad, az embernek olyan frissen fürdött érzése van, nekem konkrétan olyan, mintha állnék a fürdőszobában egy kellemes fürdő után törölközőben, még nedves hajjal, virágcsokorral a kezemben. Nagyon kellemes, de egész nap ugyanezt érezni kicsit sok nekem, csak emiatt vonok le egy csillagot. Még fontos infó, hogy nagyon tartósan megmaradt a bőrömön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 11.

0808

2016. január 20.

Örök emlék, örök kedvenc! Esküvő, fehér tulipán csokor, májusi eső, szinte táncra perdül a természet, megszólít és velem örül .. friss finom simogató, bársonyosan körülölel, szolid de mégis ott van, jelen van de nem akar főszerepet játszani csak épp annyira, hogy örökre bevésődjön a zsigereimbe e nap minden apró mozzanata finomsága! LOVE <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 20.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)