Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 10390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Fejjegyek: bazsarózsa, frézia, licsi

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, magnolia

Alapjegyek: ámbra, virginiai boróka

Ár: 10390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 19.000 Ft , Eladó: Krisztina100
Állapot: Teljesen új, bontatlan, celofánozott csomagolásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Westend környéke
Chloé EAU de parfüm Chloé EDP!
Ár: 12000ft , Eladó: Pirosarany
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Utalás/postán maradóval küldöm+költség.
Marejke

2015. október 6.

Az egyik kedvenc illatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 6.

Az egyik kedvenc illatom.

Szimat

2015. szeptember 13.

Rózsaillatú, tavaszias, elegáns, de nem tolakodó. Tisztaságillat.
Volt régen egy rózsaszín (talán silan?) öblítő, amelyre nagyon emlékeztetett, azt egyébként szerettem, pedig úgy általában a rózsaillatú akármiket sohasem. Nekem van egy ilyen bogaram, hogy bukok az ilyen tisztaságillatokra, úgyhogy végülis nem annyira meglepő a vonzalom. Úgy találkoztunk, hogy egyszer egy repülőút előtt a parfümériában bóklászva megtetszett, aztán a papír után a bőrömre is jöhetett, a vége pedig az lett, hogy szó szerint egész úton az orrom előtt tartottam a csuklóm, egy kézzel tartottam a könyvem, stb., és igyekeztem úgy kezet mosni, hogy ott ne legyen vizes, vagy ha az igen, de szappanos lehetőleg ne... Szóval mi tagadás, eléggé rázizzentem, de a lényeg, hogy ez már vagy 8 éve volt, és a Chloé-t még mindig szeretem.Jól állunk egymásnak, sokan dicsérték már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Rózsaillatú, tavaszias, elegáns, de nem tolakodó. Tisztaságillat.

Forster

2015. augusztus 25.

Régen, amikor nagymamám meghalt, abban a percben a szobában ilyen illatot lehetett érezni. Ezt persze csak később tudtam meg, amikor először megszagoltam ezt a parfümöt. Én elhiszem, hogy valakinek tetszik, de nekem ez a halál szaga marad és soha nem fújnám magamra. Ezt csak azért írom le, mert annyi dolog befolyásolja, hogy egy illat teszik-e nekünk, vagy nem.Ez nekem nagyon nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

pofiarc

2015. augusztus 25.

Játékos, bohókás, vidám. Ezek a szavak jutnak eszembe, valahányszor megszaglászom a csuklómat. :) Ma ezt teszteltem, nagyon tetszik. Kifejezetten friss, üde illat, púder és rózsa, nyakonöntve lédús, édeskés gyümölcsökkel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

csokalilla

2015. augusztus 23.

Könnyed, unalmas, semmitmondó, felejthető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Könnyed, unalmas, semmitmondó, felejthető.

rosa.love

2015. július 21.

Először nagyon szerettem, mert ez volt az első parfümöm, ami kifejezetten üde, friss illat volt, előtte valahogy mindig nagyon édes, testes illatokat használtam. Mindig egy frissen vágott virágcsokorra emlékeztetett, gyönyörű tavaszi illatnak tartottam. Újabban sajnos inkább arra emlékeztet, mintha tépnék egy marék füvet és leönteném mézzel....Másik problémám, hogy egyszerűen berozsdásodott a tetején lévő fém rész. Nagyon csúnya. Pedig nem párás helyen tartottam. Továbbá még kb az egy ötöde megvan, de alig lehet kifújni az üvegből. Maga az üveg pedig idegesítő szögletes alakú, sosem állt kézre, de most, hogy csak egy bizonyos szögben tartva lehet kifújni belőle a parfümöt, egyszerűen szörnyű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 21.

Bebe77

2015. július 13.

Én nagyon érdekesen jártam vele. Tavaly Linzben ismerkedtem meg ezzel a parfümmel és azonnal beleszerettem én is, édesanyám is. Ő még aznap megvette a közepes kiszerelést, kipróbáltam, hihetetlen, hogy milyen sokáig éreztem az illatát. A sálamon egy hétig bírta egyetlen fújás, bőrömön is kiválóan teljesített. Két héttel később megvettem ugyanazt a parfümöt 75 ml-es kiszerelésben, ugyanabban a boltban és megdöbbenve tapasztaltam, hogy percek elteltével egyáltalán nem érzek semmit. Se a ruhámon, se a bőrömön és nem csak én, más sem. Édesanyámé "működött" rajtam továbbra is, az enyém viszont nem akart. Érthetetlen számomra, nem tudom ez hogy lehetséges. Azóta anyuénak is "elment" az illata. Nagyon sajnálom, mert nagyon tetszene, csak hát ugye az ember nem ad ki rá sok pénzt, ha nem is érezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

heartagram

2015. július 7.

Egyszerűen lenyűgöző!
Annyira kis finom, friss, krémes, púderes, gyengéd, lágy rózsaillata van, ami hihetetlen tartós is. Azt hiszem megtaláltam az én illatomat! Hosszú évek óta keresem pedig. Ez egy meglehetősen elegáns, végtelenül bájos kis parfüm, ami egy picit olyan nőiesen "babás" is, de semmiképp nem gyerekes vagy kislányos. Ez egy felnőtt, érett nő igényes és tiszta illata. Olyan, mintha rózsavízben fürödnék... Bámulatosan tiszta és lágy, egybeolvad a testeddel, bőröddel. Nem válik zavaróvá több óra után sem, és ez számomra meglepő, mert minden illattól egy idő után rosszul vagyok, ha érzem magamon.
Ezt öröm viselni!!! Végtelenül boldog vagyok, hogy létezik egy ilyen illat. Egyszerűen nem tudok kifogást találni rajta!
Kinéztem már egy ideje, kíváncsi voltam rá, így hát kipróbáltam egy üzletben, szagolgattam rengeteget, felfújtam magamra és eggyé váltam vele teljesen!
Engem mindenképp meggyőzött, már meg is rendeltem netről, később még updatelek róla mindenképp :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

Egyszerűen lenyűgöző!

Tildi

2015. június 15.

Ezzel nem lehet melléfogni annyira finom/tiszta illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

Ezzel nem lehet melléfogni annyira finom/tiszta illat.

kukutka

2015. május 12.

Velem nagyon nem akar együttműködni :((
Mindent elnyom valami szúrós szag, amit nehezen tudok beazonosítani, de szinte csípi az orromat. Az a savanykás-szúrós szag ez, amit valamelyik hozzászóló hányásszagnak titulált. Én nem tudom megfogalmazni, de megértem, hogy erre asszociált. Még jó, hogy csak 1 ml-es tesztert vettem belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

Velem nagyon nem akar együttműködni :((

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)