Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 10390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Fejjegyek: bazsarózsa, frézia, licsi

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, magnolia

Alapjegyek: ámbra, virginiai boróka

Ár: 10390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 19.000 Ft , Eladó: Krisztina100
Állapot: Teljesen új, bontatlan, celofánozott csomagolásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Westend környéke
Chloé EAU de parfüm Chloé EDP!
Ár: 12000ft , Eladó: Pirosarany
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Utalás/postán maradóval küldöm+költség.
petra8403

2015. április 29.

Tavasz=Chloe :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 29.

Tavasz=Chloe :)

regimaci

2015. április 4.

Én ma megvettem a Müllerben, a kis paprcsíkon jó illata volt, de a bőrömön szörnyű. az 50 ml-eset vettem meg 25.ezerért. Nagyon sajnálom hogy kidobtam rá a pénzt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 4.

emagdi

2015. április 3.

Olvasom, hogy mindenkinek mennyire bevált ez az illat. Nem tudom, biztos velem van a probléma, de rajtam néhány óra elteltével olyan 'hányás' szaga lesz (bocsánat, de mással nem tudom jellemezni), rettenetesen zavar, és úgy érzem, hogy hosszú ideig le sem tudom mosni magamról :S.
Azt javasolnám, hogy egy mini tesztert mindenki szerezzen be, mielőtt megvásárolja a több literes kiszerelést belőle :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 3.

szisz5

2015. február 11.

Isteni virágillat, de az én bőrömön egy hihetetlenül émelyítő mézes háttér is megjelenik. Tényleg már-már rosszul lettem tőle. Kár érte....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

Varja

2015. február 9.

Szerintem ez az illat jobban illik a tavasz, nyár típusú hölgyekhez. Csodás illat, minden évszakban megállja a helyét. Igazán tartós, reggeltől estig tartja magát és a hatósugara is megfelelő nekem, aki nem szeret illatcsíkot húzni maga után.
A kedvenc illatom, nem is kell más rajta, és a Chloé Eau Florale-n kívül.Télre maradhat a lila Lolita Lempicka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 9.

beder810

2015. február 6.

Imaaadom!Vegre gy viragos illat ami friss is egyben,noies,elegans,romantikus!
A nyitány igazán friss a licsivel az èlen,s a rózsás jegyekkel!Igazan harapnivaló!
A lecsendesedés pedig isteni virágos álom,tele rózsával,licsivel,friss ropogós jegyekkel!
Hihetetlen,nyárra,tavaszra csodás illat!!Nagyon tetszik,ajánlom mindenkinek!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Imaaadom!Vegre gy viragos illat ami friss is egyben,noies,elegans,romantikus!
Hihetetlen,nyárra,tavaszra csodás illat!!Nagyon tetszik,ajánlom mindenkinek!!!

Anettke

2015. február 5.

Nem akartam pontozni addig, amíg meg nem ismerem jobban ezt az illatot!
De mégis valami késztet rá, hogy kiírjam magamból, mert még én sem tudtam vele dűlőre jutni!
Én a Chloé Intense-t hamarabb illatoztam, mint a sima Chloé-t. Az Intense sokkal púderesebb, és számomra sokkal karakteresebb és megnyerőbb, mint a sima Chloé!
A dobozát kinyitva már magával ragadott. Az üvege, a stílusa, minden vitt magával és húzott és vezetett a kasszához!
Kivételesen szép és igényes a külleme!
Azonban az illattal vannak kifogásaim, amiket nem tudok, vagy nem akarok megfogalmazni.
A páromnak például egyáltalán nem tetszett, és erős illatnak tartja (pedig vannak sokkal erősebb parfümjeim is, azokat még sem ellenzi).
Lepontozni nincs szívem. Teljesen döntésképtelen vagyok erről a parfümről. Hipnotizál, manipulál!
Manipulál az Intense miatt is, mert az mégiscsak ebből a parfümből adódott, és hát milyen dolog már, hogy az eredetije meg nem tetszik, amiből ő született! Magamon maximum csak itthon, esetleg egy beszélgetős délelőttre, délutánra tudom elképzelni.
Írtátok korábban, hogy nektek ez az illat a karótnyelt háziasszonyok illata.
Annyira szerettem volna megcáfolni ezt a kijelentést!
Annyira, de annyira el akartam ezt az előítéletet utasítani!
De nem tehetem!

Esti, bulizós parfümnek soha nem viselném!
Ha mégis kimozdulnék vele hazulról, akkor a legelitebb kávéházig mennék el csak, ahol zongorista játszik, bár még egy szülő értekezletet is bevállalnék.

Nekem tetszik az illata, félreértés ne essék, de valahogy mégsem azt kaptam, amire számítottam, hiába illatoztam meg már a boltban!

Még barátkozok vele. Ő nagyon csalogat, csak én lettem berezelve tőle. Ha csúnyán fogalmaznék, akkor azt mondanám, hogy hozzám túl szelíd, túl merev, túl jókislányos. Az angyaloknak biztosan ilyen illatuk lenne! :)

Üveg, design: 5*
Illatfelhő: 4,
Tartóssága: 4
Ár-érték: 4
Reklám, promó: 2 : sokkal szárnyaltabb, aranyosabb, esetleg tüllszoknyás reklámot csináltam volna számára. Ez a "pure" stílus egy tisztább, levegősebb illatnak állna jól. A Chloe meglehetősen púderes, töményebb illat. A marketingesek nem voltak túlzottan kreatívak e téren!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

Nem akartam pontozni addig, amíg meg nem ismerem jobban ezt az illatot!
Kivételesen szép és igényes a külleme!
Írtátok korábban, hogy nektek ez az illat a karótnyelt háziasszonyok illata.
Annyira szerettem volna megcáfolni ezt a kijelentést!
Annyira, de annyira el akartam ezt az előítéletet utasítani!
De nem tehetem!

Esti, bulizós parfümnek soha nem viselném!

Üveg, design: 5*
Illatfelhő: 4,
Tartóssága: 4
Ár-érték: 4

muse

2015. január 28.

Kiemelkedően jó parfümnek tartom én is. Határozottan olyan az illata számomra, amikor beleharapok egy ropogós, lédús, illatos almába és az orromban érzem a zamatát. Annyira biztos voltam benne, hogy az alma az alapvonala, hogy nagyon meglepődtem, amikor láttam, az összetevőket (semmiféle rózsát nem érzek benne-szerencsére). Nekem az almaillat pont ilyen, nem a Nina, főleg nem a DKNY Delicious. Nagyon érdekelne, hogy vajon másnak is eszébe jutott-e a ropogós, friss alma róla? Tartóssága kiváló, erőteljes sillage-gal. Nekem nem Ő a parfümszerelmem, de ha valaki kulturált, jolly-joker parfümöt keres, megtalálta :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

adite

2015. január 27.

Erre az illatra mondom, hogy "tisztaság" illata van. Mintha frissen fürödtem volna, friss, öblítő illatú ruhába bújtam volna, és egészen "tiszta" vagyok. Szappan, öblítő, friss ágynemű, puha törölköző, ilyenek jutnak róla eszembe. Szeretem, mert igazán üdítő ez a frissesség egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

erika81

2015. január 16.

Nem csodálom hogy ennyien szeretik! Finom, nőies illat! A tartóssága pedig kivételes! Egész nap éreztem a mennyei illatot magamon, viszont egy idő múlva olyan érzetem volt, mintha kiszárítaná a torkomat. Van egy 5 ml-es miniatűröm. Őt elhasználom utána kiderül mi lesz!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 16.

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)