Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 10390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Fejjegyek: bazsarózsa, frézia, licsi

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, magnolia

Alapjegyek: ámbra, virginiai boróka

Ár: 10390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 19.000 Ft , Eladó: Krisztina100
Állapot: Teljesen új, bontatlan, celofánozott csomagolásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Westend környéke
Ár: 17000 Ft , Eladó: KittyMitty
Állapot: 125 ml, nagyjából 10 millit használtam el belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten Alleenál/ Postázás előre utalás esetén
adite

2015. január 27.

Erre az illatra mondom, hogy "tisztaság" illata van. Mintha frissen fürödtem volna, friss, öblítő illatú ruhába bújtam volna, és egészen "tiszta" vagyok. Szappan, öblítő, friss ágynemű, puha törölköző, ilyenek jutnak róla eszembe. Szeretem, mert igazán üdítő ez a frissesség egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

erika81

2015. január 16.

Nem csodálom hogy ennyien szeretik! Finom, nőies illat! A tartóssága pedig kivételes! Egész nap éreztem a mennyei illatot magamon, viszont egy idő múlva olyan érzetem volt, mintha kiszárítaná a torkomat. Van egy 5 ml-es miniatűröm. Őt elhasználom utána kiderül mi lesz!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 16.

HDR

2015. január 10.

Az egyik legcsodásabb illat, amit valaha éreztem.
Mostanában úgy gondoltam, hogy nem szeretnék többé ilyen friss, szappanos, virágos illatot, de rájöttem, hogy csak ezeket tudom elviselni magamon.
Igaz viszont, hogy ez az illat az egyszerű, de nagyszerű kategória, nincs benne semmi bonyodalom, ám ez esetben szerintem ez így van jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

Az egyik legcsodásabb illat, amit valaha éreztem.

SISINKA

2015. január 7.

Szinte hihetetlen számomra,hogy mennyien szeretik!!!nekem egyáltalan nem jott be,szuros illata van rozsas es ezer kilometterol megerzem mindenkin ,rengetegen viselik!nekem fuj...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 7.

mohano

2014. december 5.

A legfinomabb illat, amit valaha szagoltam! Nőies, nem émelyítő, tartós, finom, visszafogott, mégis különleges, muszáj lesz venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 5.

linduci

2014. november 30.

Chloe-Prada 3-0. Nem nagyon ismertem eddig Cloe termékeket, igazából csak levettem a polcról az egyik legdrágább terméket, és ez volt az. A másik kezemre Pradat fújtam. A Prada emellett elbujhatott, annyira wc illatosito szaga volt, ennek pedig kellemes virágillata.Karácsonyrá megéltem magam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 30.

potitepirii

2014. október 27.

Ez a kötényes almáspitét sütő, katonás rendet tartó,ropogós blúzt hordó karótnyelt asszonyok illata :) Egyáltalán nem tetszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

Kodi

2014. október 11.

A Chloé nagyon elegáns és drága parfümöket gyárt, de valahogy egyiket sem érzem a magaménak. Talán azért, mert leginkább a rózsára építkezik, ami nem működik velem együtt. Ennek a darabnak is olyan gyönyörű az üvege, sajnos azonban olyan mosóporosan rózsás, hogy nem hiszem, hogy hosszútávú lenne a kapcsolatunk. Szerintem sem púderes, hanem erőteljes tisztaság-mosópor illat, eléggé jellegzetes darab, minden felerősített benne, mégis az az érzésem, hogy már valahol láttuk, szagoltuk. Sajnos még a fejem is megfájdult tőle, nem nagyon ereszt, erőteljes, tartós parfüm. Egy fújás is kibírhatatlanul sok. Ráadásul ódivatúnak, régiesnek tartom... igen, kérem, ez egy viktoriánus parfüm! A nő álljon a férje, a család, a fakanál mellett és legyen rózsaillatú, ha nem akar levendulaillatú lenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

Maeve

Korcsoport: >54
2014. október 4.

Én ősszel, télen szeretem a púderes-rózsás parfümöket, ezt különösen. Tartós, nagyon jó minőségű, és az illata sem "olcsó", érezhetően egy márkás parfümről van szó. Alkalomra a Chanel Allure-jét használom, az hétköznapra túl sok lenne, de ezt akár a munkahelyemen is viselhetem, mert egyáltalán nem tolakodó illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. október 4.

fdorottya

2014. október 2.

Imádom, az egyik kedvencem! Rajtam egész nap lehet érezni az illatát! Kár, hogy ilyen marha drága, de biztos újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)