Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 10390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Fejjegyek: bazsarózsa, frézia, licsi

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, magnolia

Alapjegyek: ámbra, virginiai boróka

Ár: 10390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 19.000 Ft , Eladó: Krisztina100
Állapot: Teljesen új, bontatlan, celofánozott csomagolásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Westend környéke
Ár: 1800/2800 Ft vagy csere , Eladó: dnkinga
Állapot: 5/10 ml frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás+postán maradó levél vagy személyes (Gellért tér/ Móricz)

2014. szeptember 15.

Én sem vagyok Chloé-rajongó, számomra is kifejezetten mosóporos illata van, olyan karcos-mosóporos, aminek az illata kaparja az ember torkát, és ez számomra messze van az elegánstól, kifinomulttól, de még a kellemestől is. Máson sem szeretem, de mikor egyszer magamra fújtam a parfümériában alig vártam, hogy hazaérjek és lemoshassam magamról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

hulcsi

2014. szeptember 11.

Az IGAZI, hamisítatlan, kiegyensúlyozott, magabiztos, friss, kellemes, bármikor komfortos PÚDER illat! Szerintem alap darab. Igazi jolly joker. Tartós, egész napra friss, finom illatot biztosít!

Ud: kicsit felülírom az eredeti, nagyon első benyomásaimat. Ez a parfüm a legintenzívebb, legtartósabb, legnagyobb hatósugarú parfümök egyike. Ez biztos. Szerintem ő is csatlakozni fog a kultikus parfümök közé ( 20 év múlva is különlegesnek számít majd) A púderesség az, amit már máshogyan gondolok. Púderes ez is, de olyan nyersen. Mióta behatóbban tanulmányoztam Chanel N5-t és megtaláltam Chantal Thomass Osez Moi illatait, már tudom, hogy azok az IGAZI púderesek. Ez kicsit fanyarabb, kicsit "agresszívabb". de ettől még csodás és különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

sihaya

2014. szeptember 7.

Első benyomás: bolgár rózsaolaj! Gyerekkoromban rendszeresen szimatoltam a kis fiolát amit anyunak hozott apu Bulgáriából, nagyon az orromba ivódott. Két csepp, és mégis jelentős hatósugár, erős illat, el tudom képzelni, hogy érzékenyebb napokon fejfájdítós. Nem tudom mindennapi használatra elképzelni, nekem ez kifejezetten alkalmi illat, elegánsan felöltözve, de semmiképp nem munkával kapcsolatosan, ahhoz túl lágy és "lányos". Mivel a rózsaolajat anyámhoz kötöm, még mindig nem tudom viselni, talán pár évvel később...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

2014. szeptember 6.

Nagyon finom,tartós,kedvenc!

Nagyon finom,tartós,kedvenc!

muckó

2014. szeptember 4.

Finom, nőies és elegáns.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

Finom, nőies és elegáns.

despoina

2014. augusztus 3.

Érzéki, lágy, kislányos, púderes, kellemes, finom babarózsaszínes illat. Lágy pasztel rózsaszín macaronok rózsaszín selyemszallaggal átkötve. Körübelül, ha már kell egy francia hasonlat.
Nem érzem a szerelmet közöttünk, nem lopta be a szívembe magát. Minden szép és jó ellenére sincsen karaktere az illatnak, gyengécske önmagában. Nekem nem jön be még úgy se hogy szeretem a púderes illatokat. Egy probálkozásnak a nagyon akarása......
A csomagolása és az üvege igazán szép és elegáns ezért 4*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

A csomagolása és az üvege igazán szép és elegáns ezért 4*.

Heloise

2014. július 31.

A LEGFINOBB parfüm amit valaha kreáltak! Párizs, elegancia, nőisesség egy üvegben! Mindenki csak dícséri! Én általában úgy vagyok mindig az illatokkal, hogy az lesz az igazi nagy kedvencem, ami először sosem tetszik.... Próbálgatom....próbálgatom, és egyszer csak bumm... Szerintem semmi púderesség nincs benne, legalábbis rajtam, ami nagy pozitívum, mert a párom ki nem állhatja a tömény púderes parfümöket. Viszont a jó értelemben vett szappanos- tisztaságillatot annál inkább szeretjük mindketten. Annyira egyedi, hogy összetéveszthetetlenül felismerhető azon, aki viseli. Klasszikus illat lesz pár év múlva, mint a Chanel hírhedt darabjai! Tavasz-nyárra elengedhetetlen... Őszre-télre félreteszem, hagyom érvényesülni az édesebb fűszeresebb Lolita Lempickáimat.. Így mindig a szezon végén alig várom hogy találkozzunk! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 31.

angelcare

2014. június 25.

Használtam egy ideig de rajtam valahogy púderes-szappanos illat dominált, és mivel jobban szeretem a frissebb illatokat így anyunak adtam,neki viszont nagyon jól áll.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 25.

Capella

2014. június 25.

Nagy kedvencem, kifinomult, érzéki, elegáns, isteni, tartós. Nekem már a megjelenése óta állandó tavaszi tartozékom. Sajnos lassan, de biztosan megválunk egymástól, mert valóban tucatillat lett, mint anno a Light Blue, Gucci rush, Chanel Madmoiselle. Róluk is ezért mondtam le. Szóval ami még idegesít, hogy olyan emberek viselik, akikhez egyáltalán nem illik, illetve nem tudják mivel kellene használni:melegítő+Chloé?, iskolatáska+Chloé?, bevásárló szatyor+Chloé?, zsíros haj, lepattogzott körömlakk+Chloé? ááááá segííítség!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 25.

Andy B

2014. március 10.

Imádom ezt az illatot, nem bírok betelni vele! Csak azért nem vettem meg (és használom inkább a Chloe Love-ot), mert minden sarkon ezt a parfümöt érzem, sajnos tucatillattá vált....

U.I. Csajok, csínjával bánjatok ezzel a parfümmel...amilyen kellemes, annyira tömény, és egyesek literszámra locsolják magukra...hihetetlenül fullasztó illatfelhőt hagy maga után, ha tulajdonosa túlzásba viszi az adagolást...szinte mindenütt belebotlok ebbe az illatba. A múltkor sétálni voltunk a párommal és megszámoltam, 2 óra alatt minimum 3x éreztem, hihetetlen töménységben...a múltkor meg a Lidl-ben futottam bele, egy kopott melegítőnadrágos, zsíros hajú hölgyemény viselte (mert ugye egyesek szerint ez egy nagybevásárláshoz alkalmas illat, szegény Chloe..), 3 méterre álltam tőle és szinte arcul ütött az illatfelhő....hát erről ennyit....csodálatos parfüm ez, de mértékkel kell használni....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 10.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)