Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 10390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Fejjegyek: bazsarózsa, frézia, licsi

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, magnolia

Alapjegyek: ámbra, virginiai boróka

Ár: 10390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 19.000 Ft , Eladó: Krisztina100
Állapot: Teljesen új, bontatlan, celofánozott csomagolásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Westend környéke
Chloé EAU de parfüm Chloé EDP!
Ár: 12000ft , Eladó: Pirosarany
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Utalás/postán maradóval küldöm+költség.
kicsivio

2014. január 5.

Tiszta,érzéki illat,imádom viselni.És az üvege...igazi francia sikk! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 5.

Tiszta,érzéki illat,imádom viselni.És az üvege...igazi francia sikk! :)

Percoon

2013. október 24.

Nagyon szeretem, nálam igazi Jolly-joker parfüm, bármilyen évszakban, bármilyen alkalomra tökéletes. Egyszerűen csak jobb kedvem lesz tőle, akárhányszor használom. Az üvege is gyönyörű, letisztult és elegáns, akárcsak a tartalma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

Tündérvirág

2013. október 21.

Kifinomult, letisztult, elegáns. ( Már túl finom nekem.) Hétköznapokra tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

annapanni

2013. október 19.

Tiszta és érzéki illat egyszerre, ami rajtam nem működött, de örülök, hogy Miá-n tökéletes! Egyet fújt a kezére, két óra múlva is éreztem egy méterre tőle az illatot ahogyan körbelengi. Igen, ilyen szeretnék egyszer én is lenni, igazi titokzatos álomnő... Kedves Sors, hallottad????

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 19.

_-Mia-_

2013. október 19.

Rajtam csodálatos illat, nagyon jól esik beleburkolóznom! Szerintem is nagyon elegáns, igazi "I mean business"-illat. Inkább nappalra való, estére talán nem elég nehéz. Rajtam nagyon tartós is :) Remélem, egyszer a polcomról kacsintgat majd rám! :)
Update:
Hála Annapanninak, szert tehettem rá! Köszönöm ezúton is!!! :)
Nagyon szeretem viselni: instant jókedvet csempész a napjaimba! Nagyon tetszik a bőrömön: kellemes, virágos, de mégis van benne valami plusz. Friss tisztaságillat, de mégis több annál. Olyan, mintha egy finom könnyed puha pasztell sál ölelgetne :) Sokszínű illatnak tartom: szerintem ugyanúgy illhet egy kucorgós, meghitt estéhez, mint magassarkúhoz és kiskosztümhöz. Igaza van annak, aki azt mondja róla: nem az illat maga, ami szexi - inkább maga az érzés, amit kivált, mikor viseli az ember lánya :) Nagyon minőségi is: egyetlen fújás (a megfelelő pontokon eloszlatva :) ) elkísér egész nap, lehet vele spórolni :)
A Bright Crystallal való összehasonlítgatás pedig szerintem abszolút alaptalan: semmi közük egymáshoz. Azt is írjátok: szerintetek szőkékhez illik jobban. Hát én inkább úgy fogalmaznék: tavasz és nyár típusú nőkhoz illik jobban (ez magába foglalja a világosbarnák táborát is :) ). Ősz vagy tél típuson elveszik, disszonáns....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

Update:
Hála Annapanninak, szert tehettem rá! Köszönöm ezúton is!!! :)

krisztynna

2013. október 16.

Annyira imádom,de egyben félek is tőle.Nagyon megosztó ez a parfüm,sokan mosószerillatnak említitek,párom egyenesen öreges büdös illatnak mondja,így nem merem gyakran viselni.Pedig amikor beleszagolok a kupakjába,hmmm...de a gondolat,hogy mások meg frászt kapnak tőle,nem tesz magabiztossá a viselését illetően,mert hiába,hogy olyan illatot választunk,amilyen saját magunknak kell,hogy tetszedjen,a cél az,hogy mások is finomnak,illatosnak érezzenek bennünket,hogy megforduljanak utánunk,hogy -De jó illata van ennek a nőnek! Ennél a parfümnél félő,hogy nem ilyen reakciókat váltunk ki,OMO szagúnak vélnek majd.Persze nincs olyan parfüm,ami mindenkinek egyöntetűen megfelel,de idáig bárkinek mutattam róla illatmintát(tehát még nem is magamon),mindenki leszavazta...Ettől függetlenül számomra 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

hajasbaba

2013. október 14.

"Könnyű virágos illat fiatal lélekkel. Heves, elegáns és nagyon nőies."
Ez a két mondat abszolút találó erre a parfümre. Jelenleg a kívánságlistámon az első helyen áll, holtversenyben egy másik parfümmel. Egyszerűen nem tudok választani ez az angyali illat és egy dög illat közül, pedig már van itthon angyalom és dögöm is, de ezek egyszerűen kitörölhetetlenek a memóriámból! :))
-------
Végül őt választottam a Glamouros 20%-os kuponnal. Gyönyörű rajtam ez a parfüm, nagyon tartós is, egy fújás és egész nap érzem. Ebben az indián nyárban nagyon jó érzés magamra fújni, de hűvösebb időben valószínűleg nem ez után fogok nyúlni, de tavasztól újra nagyon jó választás lesz. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

"Könnyű virágos illat fiatal lélekkel. Heves, elegáns és nagyon nőies."
-------

renata_0616

2013. október 10.

Páromtól kaptam ezt a parfümöt...én szeretem az erős, édes parfümöket, hát ez nem az...nekem túlságosan könnyed, mások érzik rajtam, mindig dicsérik, de én magamon nem...de azért használom néha a kedvéért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 10.

GlamourAndStyle

2013. október 1.

Hiába vártam én az elhúzódó meleget és az indián nyarat, idén sajnos úgy látszik ez elmarad...A meleg ment, Ő maradt. Gyönyörű púderes őszirózsaként viselkedik a bőrömön a hűvösebb időben is. Ezer arca van minden évszakban, de a finom nőiesség és törékeny elegancia jegyeit sosem hagyja el, így tavasztól kora őszig egy igazi univerzális illatot ismerhetünk meg benne, ami mindig öltöztet, mindig stílusos és sosem lehet mellélőni vele. Olyan, mint egy kis fekete (vagy inkább kis bézs) ruha. Örök klasszikus, így a parfümtáram egyik örök darabja lett és lesz is.

2013, 01. 14.
Érdekes nálam nem köszön vissza se a mosószeres, rózsás öblítős illat, de a régi rózsavíz erős, szúrós illata sem. Az biztos, hogy nem egy közönséges, mai mainstream tucatparfüm, nem illik bele a legtöbb új parfüm szirupos édes kategóriájába, abszolút más vonalat képvisel és kár társítani egyféle nőtípushoz, miszerint az vézna, alig pár szál hajú vagy élettelen. Jó sok parfümtől ment volna már el a kedvem, ha csak a reklámkampányát nézem és elmondhatom, hogy sok csodálatos illattól fosztottam volna meg magamat.
Már nagyon régóta szemezgettem ezzel a parfümmel, amikor Magyarországon még nem volt, akkor is megbűvölve nézegettem a külföldi divatlapok oldalain a reklámját, ami az igazi letisztult eleganciát képviselte. Most, hogy a vizsgaidőszakban sajnos csak a vastagabbnál vastagabb könyvek társaságát élvezhetem és már a telet is elkezdtem unni kissé, a parfümjeim közé menekültem, ha ki akartam szakadni a temérdek mennyiségű tétel közül. Hogy hogy jön ide a Chloé? Anyukám egyik nap beállított vele és a L'Eau de Chloé változatával (ő abba tavaly tavasszal szerelmesedett bele, gondolom neki is nagyon elege van már a télből). Mondanom sem kell, hogy nagyon üdítő élmény volt elképzelni, hogy na majd ha le tudom a vizsgáimat és végre nem csak a négy fal közé kell felöltöznöm, kiöltözök és Chloé illatfelhőben parádézhatok, de kinéztem az ablakon és valahogy baromira nem illett bele a méteres hóval borított táj képébe, inkább a tavasz ígéretét jelezte nekem. Úgyhogy szépen eltettem és várom a tavaszt, hogy ebbe a végtelenül nőies illatba boruljak. Nagyon tartós és sok arcát megmutatja a nap folyamán. Azoknak tökéletes lesz, akik valami komolyabbra és időtállóbbra vágynak, valamint arra, hogy felismerhető legyen az illat, amit viselnek, ugyanis elég jellegzetes kis parfüm ez. :) Számomra mindenképp ötös! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

2013, 01. 14.

Gabus

2013. szeptember 20.

Nagyon tetszik!!!Eddig teljesen másfajta illatokért voltam odáig(erős,fűszeres),de most ez a nagy kedvenc.Kellemes,tisztaság illat,olyan mint a frissen mosott ruhák illata.Nem erős,fejfájdító,de nagyon tartós.Ezt szeretném érezni a nap minden szakában,minden percében.Ha valakinek van,nem használja,megunta, én szívesen átvenném. gombkotogabi@freemail.hu

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)