Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 10390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Fejjegyek: bazsarózsa, frézia, licsi

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, magnolia

Alapjegyek: ámbra, virginiai boróka

Ár: 10390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 19.000 Ft , Eladó: Krisztina100
Állapot: Teljesen új, bontatlan, celofánozott csomagolásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Westend környéke
Chloé EAU de parfüm Chloé EDP!
Ár: 12000ft , Eladó: Pirosarany
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Utalás/postán maradóval küldöm+költség.
Yubiri

2013. augusztus 17.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt, Finom, tiszta illatú parfüm, és sokáig megmarad.
Nekem is az a benyomásom a parfümmel kapcsolatban, hogy szőkékhez jobban illik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 17.

Nekem is az a benyomásom a parfümmel kapcsolatban, hogy szőkékhez jobban illik.

lauran

2013. augusztus 9.

Imádom a fréziát, ezért van Chloém. Nálam tavasszal és ősszel mutat jól, szép, finom tisztaságillat, púderes frissességgel csak sajnos én több rózsát érzek, mint fréziát, ezért nem képez egy listavezető parfümöt az esetemben. Mivel barna vagyok, sokszor megüt egy olyan érzés, hogy ez inkább a szőkék tisztaságillata, inkább egy szőke hölgyön tudom elképzelni. Diszkrét, finom, elegáns, párizsi sikk illatkategóriában kötelező darab, ami legfőkéépen kora tavasszal csodásan élvezhető, annál is inkább, mert sokáig tart. Izlésemnek túl kevés az ámbra benne, ezért nem tartom egy erotikus dobbantásnak, inkább nappali, ápolt megjelenést nyújtó kompozíciónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Kuroshio

2013. július 28.

Én nagyon szeretem. Érdekes, szerintem nem édeskés, ahogy többen írják...nekem inkább üde, fanyarul púderes. Tisztaság illata van. Amit minden parfümben keresek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 28.

Flami

2013. július 4.

Szerettem volna egy új parfümöt és annyi szépet olvastam a Chloé illatokról. Megszaglásztam az összeset, de EZ, azt kell mondjam szerelem volt első szippantásra. Valahogy nagyon magamhoz illőnek érzem, nekem nem édes egyáltalán, inkább a pézsmás, ámbrás összetevőit érzem. Nagyon finom. Tartós. Néha úgy érzem, elillant az illata, de nem, időnként meg-megcsap és újból elbűvöl. Kézmosás és fürdés után is megmarad picit a bőrön. Talán Ő lesz az én parfümöm? :) Szerintem igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 4.

floracska6

2013. július 3.

Egyik barátnőm használta mindig és nagyon megtetszett az illat. Egyszer kipróbáltam és magamon is nagyon imádtam, nagyon hosszan tart, finom púderes illata van. Node az ára! 23 ezer forint az EDP!!! én sem használok olcsó parfümöket, de azért 12 ezer forintnál többet nem adok ki egy illatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

kitkat.0810

2013. június 15.

karácsonyra kaptam, nagyon szeretem, elegáns, kifinomult púderes illat :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

karácsonyra kaptam, nagyon szeretem, elegáns, kifinomult púderes illat :)

ylexe

2013. május 16.

Jó lenne, de túlzásba estek picit, nekem legalábbis erőteljes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

Jó lenne, de túlzásba estek picit, nekem legalábbis erőteljes.

cila

2013. május 11.

Imádom.Fél éve használom,nagyon finom kis illat.Nem tolakodó,elegáns,kifinomult,nőies.nagyon-nagyon szeretem.Újra fogom venni,ha elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 11.

adri251982

2013. május 11.

Először egy külföldi női magazinban illatoltam meg a mintát. Először én is éreztem a mosópor/szappan beütést, de később egyre jobban tetszett, egész nap a csuklómat szaglásztam. A sok negatív véleményt olvasva tartottam tőle, hogy rajtam sem fog működni. Utólag nagyon örülök, hogy beszereztem. Tiszta, kifinomult, friss, enyhén púderes illat, és elég tartós is. Nagyon tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 11.

nikol

2013. május 7.

Érdekes, de én ezt az illatot könnyed friss illatnak érzem ugyanúgy mint a L'Eau változatát, de mégis tartós illat, amit az ember egész nap magáénak tudhat. Tiszta és meleg,finoman körül ölel.Ehhez a parfümhöz,mindenképp visszafogott elegancia illik, ami az öltözéket illeti.Amikor az ANYUKÁM vasalt, akkor éreztem hasonló friss meleg tiszta illatot a szobában.Ezért is nagyon tetszik ez az illat, mert a Anyukámra emlékeztet, és ha érzem magam körül olyan mintha a itt lenne velem egy kicsit megint, meglátogatna a mennyországból.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 7.

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)