Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 10390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Fejjegyek: bazsarózsa, frézia, licsi

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, magnolia

Alapjegyek: ámbra, virginiai boróka

Ár: 10390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 19.000 Ft , Eladó: Krisztina100
Állapot: Teljesen új, bontatlan, celofánozott csomagolásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Westend környéke
Flicka

2013. február 11.

Mindig a tiszta, finom nem tolakodó parfümöket kerestem és ezt több alkalommal is ajánlották figyelmembe. Sajnos többszöri próbálkozásra sem tudtam megszeretni, elnézést azoktól akik szeretik, de az én bőrömön ez hangyairtó szer! Tényleg nem akarom leszólni, csodás, elegáns és egyszerű az üvege, de az illat nekem egy nagy nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 11.

moonlitnight

2013. január 14.

Érdekes nagyon a mi kapcsolatunk, kaptam őt egy 75 millis kiszerelésbe a biztonság kedvéért, hogy még véletlenül se a következő időszakban legyen a kiürülése. Nem tudom, hogyan gondolhatta bárki is , hogy ez az én illatom lenne ( lehet valamit rosszul csinálok ) Én, aki a az édes illatokért vagyok oda és , akinek a kedvenc parfümje a gautier 2, aki télire nagyon csendben elcsábul pár fűszeresebb illat felé, barna hajam van , barna szemem és még véletlenül sem fehérebb bőröm ( nem nem semmi etnikum ) , na pont én kapom ezt az illatot, aminek a reklámarca egy jellegtelen vékonyszálú szőkehajú , visszafogott hölgy, mely illat tele van virágos jegyekkel, legdominánsabban ráadásul a rózsa ( nagymutternek volt tiszta rózsavize, abból sikerült kis porba***gó koromban több alkalommal elég tetemes mennyiségeket magamra pacsálmon játszás közben , talán akkor " utáltam meg ezt az illatot). Na pont ezt az illatot kapom meg, amikor annyi másfajta és hozzám sokkal jobban illő illatot találhattak volna, de talán ez egy próbatétel lehet, hogy nem minden úgy van ahogyan az a mi kis fejecskénkben el van döntődve, mert bár magamtól soha nem nyúlnék ehhez az illathoz, de még a polcot is messziről elkerülném, ahol ki vannak rakva, de valamiért mégsem tudok rá haragudni, szegényen azt veszem észre, hogy próbál ő megfelelni nekem, próbál idomulni, tudhatja, hogy utálom a rózsát, ezért másik arcát helyezi előtérbe, ártatlan kis edpnek nagyon nehéz dolga van , mert magas a megfelelési mérce, de jó úton halad, lehet a végén megbarátkozom vele ( lehet megkedvelteti velem ezt a púderevirágrózsaillat kategóriát) És mellette szóljon, hogy a tartóssága, ami más erősebb, dominánsabb parfümök esetében is szokott hagyni kivetnivalót maga után, ő szinte gyenge kis jellemével bele ivódik a bőre ( egy levendula illatú tusfürdőzés után is érzem még eléggé erőteljesen a csuklómon) Maradjunk annyiban, hogy egyenlőre barátkozunk. ( olyan ez mikor idősebb állat jön a házhoz, nem tudhatjuk kezdetben mire számíthatunk)

Nem megy ez nekünk sajnos, akár mennyire próbálkozom, nem lettünk barátok, meg kell válnom tőle, tehát óvó, gondoskodó szerető gazdáját várja , hogy hű társa lehessen. Müllerben a vonalkódolvasó viszi a hátán lévő kódot, eredeti ára 29.990,- 1/3ad árért szívesen odaadom, 75 milis edp és a kis fémfelsőrész alá még nem ért a hiányzás belőle . Jelezze akit érdekel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

Dinart

2013. január 4.

a Chloé volt az első divatház, amely ready-to-wear ruhákkal foglalkozott, az 50-es években történő megalapításáig ugyanis csak haute couture (csilivili báliruhák az utolsó öltésig kézzel készítve) kollekciók készültek a nagy neveknél. Velük végre elérhető a nem szégyenletesen gazdag népek számára is a divat legmagasabb foka. Ez igaz az illataikra is nem csak egy hype!

Kellemes, nőies illat ami bárhova viselhető. Nem tolakodó, dolgozni is fel lehet tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 4.

Guttmann Natasa

2013. január 4.

Nekem nagyon tetszik ez a megkapóan egyszerű, sikkes, babás üveg. Oké, nem ez alapján pontozok, de akkoris aranyos. :)
Púderes, édesen rózsás illatot rejt. Én túl nehéznek, súlyosnak és soknak találom töményen, ezért egy ''fél'' fújásnyit kombinálgatok ezzel-azzal. Két kis termékmintámat apránként, finomkodva használom el. Így ez nagyon szép és jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

momo

2012. december 13.

Az nagyon félreérthető, ha azt írom, hogy olyan mint valamelyik régi poros mosószer? Mert engem feszt arra emlékeztet, amikor Anyu belenyúl a mosószeres zacskóba a műanyag adagolóval, én meg szeretnék a jóillatú porral homokozósat játszani. Azt hiszem számomra ez a retro tisztaságillat. Rózsás és hűvös, kicsit talán szúrós is, de nem agresszív, csak piszkálja az ember fantáziáját. Jó fokmérő, amikor nem tudom a csuklómat elvenni az orrom elől. Az is egyfajta fokmérő, amikor a kedves megkérdezi, mi ez a fullasztó illat. Nem kell mindenben egyetértenünk. Azt hiszem ezt a parfümöt csak valamilyen nőies összeállításhoz használnám és vállalom, hogy nyominak nézzetek, szerintem csak frissen mosott hajhoz jó. Talán kell az a könnyedség, a libbenés, nem tudom. Nagyon jó parfüm ez, olyan tartós, hogy 24 óra smafu neki, masszívan tartja magát. Egy időben nagyon divatos volt, mára ez a hype lecsengett szerencsére. Ajánlom a Ti és a Párom figyelmébe. (Pici segítség : Kis karácsony, nagy karácsony...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 13.

memyselfandi

2012. december 10.

szeretem az ilyen típusú illatokat, de ebben valamelyik összetevő nagyon sok és...nem tudom más szóval kifejezni: idegesít, zavar ez az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 10.

felicitas

2012. november 15.

Imádom. Minden egyes drogéria-túrám alkalmával teszteltem valamit a csuklómon. Az első olyan parfüm, amit akárhányszor próbáltam mindig beleszerettem. Nem feledtem, bármit is próbáltam ezek után, semmi nem volt elég egyedi, vagy tartós. Sokak szerint szúrós, tisztaság illata van. Szerintem tömény virág, amiből a rózsa végig kiérződik, dominál. Nem tipikus rózsaolaj illat, de mégis mindenki rózsát érez rajtam. Most télen nagyon szeretem, mert a tavaszt idézi. És nem tucatillat.
Az a rengeteg virág. Imádom. Mintha egy mezőn járnék. Nekem ez az illat A Parfüm, más a nyomába sem ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 15.

Monyesz

2012. október 14.

Nagyon tömény, nem jött be. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 14.

Nagyon tömény, nem jött be. :(

reaglamour

2012. szeptember 29.

Egyszerűen csak annyit mondok imádom!!!!!!!! Egyszerű és tökéletes illat! Tartós, én legalábbis egész nap érzem magamon és más is rajtam! Már elfogyott sajnos, de alig várom, hogy újravásároljam! Maximálisan ötös!!!! Mindenkinek nagyon ajánlom!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 29.

vanett

2012. szeptember 19.

Érzésem szerint az összes illatot végigszagolgattam már a drogériákban, de egyetlen egy sem ért még csak a közelébe sem a Chloé nyújtotta varázslatnak. Nehezen választok magamnak parfümöt, de amióta megvan, nem elég jó semmi.
Másfél éve használtam utoljára, mert úgy gondoltam, egy kis változatosság nem árt. Az elköteleződésemnek semmiképpen nem ártott, mert beláthattam, hogy ez A parfüm számomra.
Én leginkább a virágos jegyet érzem magamon: egész nap az dominál.
Az illat könnyed, mégis intenzív. A világba, az életbe, a létezésbe tesz szerelmessé. Boldogságot és örömöt ad, mert elhiteti, hogy Te is olyan vagy, mint ő: szelíd, de határozott, nőies, de mégis markáns, légies, de mégis intenzív. S ettől a fura kettősségtől lesz megunhatatlanul izgalmas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

Én leginkább a virágos jegyet érzem magamon: egész nap az dominál.

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)