Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 10390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Fejjegyek: bazsarózsa, frézia, licsi

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, magnolia

Alapjegyek: ámbra, virginiai boróka

Ár: 10390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ingyenes! - Chloé by Chloé EDP replika
Ár: ingyenes , Eladó: Beatrix123
Állapot: 20ml/ a képen, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: banki utalás után Foxpost v. postán maradó, személyes átvétel Nyíregyházán
Ár: 4000 Ft+ postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: 75 ml / kb. 25 ml, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.
Lilu003

2019. január 20.

Annyira szerettem volna szeretni Chloé-t. Sajnos rá kell jönnöm, hogy a csak virágokból álló illatok nem az én világom. Én nagyon a különbséget sem érzem két virágos parfüm között, de lehet fordítva más az orientális vagy a gourmand illatok között nem érzi a különbséget. Erős, tartós illat, aki szereti a virágos parfümöket, annak biztos tetszeni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Luiselotte

2019. január 20.

Kis mintám volt belőle , tegnap itthon feltettem.
Végtelenül nőies, elegáns , mégis inkább hétköznapi illat.
Nagyon tetszik az egész szellemiség amit képvisel, sajnos még nem vagyok elég “ nyugodt” és kedves hozzá, de szeretnék az lenni.
Tanulom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 20.

Kis mintám volt belőle , tegnap itthon feltettem.
Végtelenül nőies, elegáns , mégis inkább hétköznapi illat.
Tanulom.

Csilluci

2019. január 13.

Aromásan illatozó, buja virágoskert; a tavasz, a nyár illata! Fenséges, elegáns, olyan "kloés".

Hihetetlen intenzív, reggeli két fül mögötti spriccel egész nap kitartottam, csak a hajmosás tudta legyőzni.

Nagyon hasonlít a Chloé Fleur edp-hez, de ez a dominánsabb.

Télen nem esik jól viselni, számomra abszolút jó idő illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 13.

Nagyon hasonlít a Chloé Fleur edp-hez, de ez a dominánsabb.

Télen nem esik jól viselni, számomra abszolút jó idő illat.

Krin003

2019. január 4.

Jaj nem, nem, nagyon nem. Szerintem ablaktörlő folyadék illata van. A tartóssága nagyon jó, de szerintem ezért a pénzért nem éri meg. Elnézést kérek a Chloé rajongóktól, de én képtelen vagyok elviselni az illatát, szerintem folytogató.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

kanaka

2018. december 24.

Az örök kedvencem, amit sokadszorra veszek újra. Az illatok tengerében egy kis igazgyöngy. Nem akar „cuki” lenni, nem akar „dög” lenni. Nem „kislányos” és nem „érett hölgyes”. Egyszerűen felnőtt, önálló nő saját egyéniséggel, ami nem kívánja a világot megváltani, pusztán kiegyensúlyozottan jelen van és soha nem megy ki a divatból.

Semelyik más parfümhöz nem tudnám hasonlítani. Talán a cédrusos alapjegy és a licsi hozza egyensúlyba a virágokat, ugyanis összhatásában leginkább tisztaság-illatnak tudnám tekinteni, anélkül, hogy szappanos lenne. A pünkösdi rózsa és frézia mennyeien kiegészítik egymást… Emlékszem, amikor először szagoltam, nem győztem betelni vele. Azóta is imádom!

Tartós, egyik fázisban sem tolakodó. Bátran viselhető a mindennapok során.

Az üvege olyan, mint valami görög oszlop. A kis masni töri meg a szinte maszkulin vonalat. A fém rész sajnos hamar oxidálódni kezd, amit ezüst-tisztító textillel lehet visszafényesíteni - már ha akarja az ember.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 24.

Tartós, egyik fázisban sem tolakodó. Bátran viselhető a mindennapok során.

szeliger

2018. december 14.

Kedves, virágos és nagyon nőies illat, ki ne találkozott volna már vele, a Chloé ezzel a parfümmel beírta a nevét a parfümtörténelembe. Újság mellé kaptam egy kis mintát, én is ismertem már az illatot, de nem volt szívem kidobni, ezért hirtelen felindulásomban felraktam. Egy régi, közeli ismerősöm hordta sokat, akiről évek óta nem hallottam, úgyhogy nagyon furcsa érzés nekem most ebben az illatban üldögélni, hiszen ez nem az én illatom. Ahogy a korábbi vélemények is említették, tartóssága kifogástalan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 14.

NDCsilla

2018. december 6.

Valahogy mindig elegáns francia nőnek érzem magam, ha ezt az illatot viselem :) :) Finom, minden alkalomra tökéletes, friss illat. Nőies, elegáns, de csak amolyan "hétköznapi" módon, s ezt kifejezetten pozitív értelemben mondom :)
Az illat tartós és szerintem az üvegcse mellett se menjünk el szó nélkül: az a masni és a bordázott felület valami álom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

wildrose

2018. december 5.

Könnyű, légies, nőies, diszkrét, elegáns, kifinomult, letisztult rózsás illat a gyöngyvirág frissességével. Számomra maga a luxus tisztaságillat. Nagyon tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 5.

nikolett

2018. november 20.

Egeszen furcsa, beazonosithatatlan, mintha nem is parfum lenne. Szemoldokrancolasok kozepette szaglasztam a csuklom, nem tudtam/tudom hova tenni. Max vissza a polcra :D

Up: milyen kis kedves illat ez, en pedig milyen dilettans voltam regen is, mikor a fentieket irtam. Feltornaztam a pontjat 5osre es felkerult a kivansaglistara.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

dorottya96

2018. november 18.

Furcsa ez az illat. Régebben utáltam-közönségesnek tartottam mindenféle pozitívum nélkül, de ajándékba kaptam-és inkább megtartottam. A napokban megtaláltam a polcomon és még mindig nem tudok mit kezdeni ezzel a parfümmel. Az elején kifejezetten utálom, túl semmilyen de mégis töményen teszi ezt. Kb 45 perc kell neki, mire viselhetővé válik. Addig viszont még szét sem esik, ugyan olyan erőteljes mint az elején. Aztán úgy 1 óra után már azt mondom, hogy nem is olyan rossz. A luxus szappan illattal sem értek egyet, inkább csak sima szappan. Ebben nincs luxus. A frissen zuhanyzott illattal sem értek egyet, ennél finomabb illatúak még a tusfürdőim is. Nincs plusz ebben az illatban de valahogy mégsem evilági. Hogy ezt melyik illatjegyével éri el, arról gőzöm sincs. Próbálkozom majd még vele, hátha- de egyelőre maximum a leszaladok a boltba effektusra fogom használni. 3 csillagot kap, mert valami még mindig birizgálja a fantáziámat ezzel a Chloéval kapcsolatban.

Update: Eddig fel sem tűnt, de ez valami brutálisan tartós. Az elején még mindig émelygek tőle, de mikor lecseng egyre jobban tetszik. 2 napja fújtam a csuklómra, azóta fürdés után egy másik illat is került rám de még mindig ott csücsül a csuklómon, miközben a másik már elillant. Brutális. De a kezdete miatt még mindig nem tudom hordani.

Update2: Emlékszem egy nyár eleji nap hirtelen felindulásból ezt fújtam magamra. A főnököm pedig az irodában szaglászott, hogy mi a francnak van ilyen erős mosópor illata. De nem jött rá, hogy én vagyok az. Azóta gyökeres fordulatot vett az életem-na meg a lakhelyem is- és valahogy most ez az illat passzol a mindennapjaimhoz. Ropogósra vasalt ing mellé mindig ezt választom mostanában. Egyébként míg Magyarországon sokszor éreztem ezt az illatot, addig a külföldi metrok nem illatoznak Chloétól, ami nálam pozitív. Barátkozunk-barátkozunk..+1

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)