Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 10390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Fejjegyek: bazsarózsa, frézia, licsi

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, magnolia

Alapjegyek: ámbra, virginiai boróka

Ár: 10390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ingyenes! - Chloé by Chloé EDP replika
Ár: ingyenes , Eladó: Beatrix123
Állapot: 20ml/ a képen, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: banki utalás után Foxpost v. postán maradó, személyes átvétel Nyíregyházán
Ár: 4000 Ft+ postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: 75 ml / kb. 25 ml, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.
reny

2012. február 10.

több éves keresés után találtam rá erre a különleges illatra. nem az a tömeg illat,azokat nem szeretem. ezt kb fél évig fújkáltam a douglasba a csuklómra,és minden alkalommal elvarázsolt. aztán megvettem a saját példányomat is.megérte. nem tudom megunni,mint az azelőtti parfümöket. azokat 1-2 hónap után lecseréltem,mert rá untam. ezt nem fogom!! már 2 éve hű vagyok hozzá...... imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 10.

Kisvakond

2012. január 31.

A Chloe illatokat tudni kell viselni. Inkább az idősebb korosztálynak való, vagy business kategóriában indulhatnak jobb eséllyel. Erőteljes, picit szúrósabb illat, de később megenyhül, kellemes rózsás illattá szelidül. Bár nem a kedvencem, de kedvelem:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 31.

gerbaud

2012. január 31.

Én az Intense változatot ismerem, még tavaly kaptam belőle egy mintát az épp vásárolt parfüm mellé. Az szerintem fantasztikus, de tényleg elég nehéz, erőteljesen virágos illat, így alkalmakra használnám, mértékkel adagolva. Szerintem mindenféle kellemetlen mellékzöngétől mentes, gyönyörű, mély alkotás. Nagyon-nagyon tartós. Nehezen tudom elképzelni, hogy a Chloé EDP bántó, szúrós, büdös lenne. Persze ízlések és pofonok, nyilván nem tetszik mindenkinek, de hogy tisztítószer szaga lenne, az kizárt. Én is arra gondoltam, mint andrea.horvath79: talán a takarítónőé nem volt eredeti. Azért egy elég drága, minőségi parfümről beszélünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 31.

andrea.horvath79

2012. január 31.

Nem hiszem, hogy a takarítónö parfüme eredeti, mert az igaz, hogy egy intenzív illat, de nem bántó és szúrós, hogy szellöztetni kelljen utána.
Nekem az egyik kedvencem, már több üveggel elhasználtam belöle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 31.

Nekem az egyik kedvencem, már több üveggel elhasználtam belöle.

Judiit

2012. január 31.

Sok... nagyon sok a rózsa benne. Számomra elviselhetetlen, tömény illat, ellenben a Love Chloe-val.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 31.

stilusnaplo

2012. január 30.

Pont tegnap gondolkodtam, hogy fel kéne rakni ezt a parfümöt ide :) Nagyon szeretem, nagyon finom, nőies, virágos-enyhén púderes illatnak találom, ami nappalra tökéletes. Sajnos a bőrömön nem túl tartós, este már egyáltalán nem érezhető, ettől függetlenül újra fogom vásárolni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 30.

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)