Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 10390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Fejjegyek: bazsarózsa, frézia, licsi

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, magnolia

Alapjegyek: ámbra, virginiai boróka

Ár: 10390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 19.000 Ft , Eladó: Krisztina100
Állapot: Teljesen új, bontatlan, celofánozott csomagolásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Westend környéke
Ár: 20000 , Eladó: BiankaaMolnar
Állapot: 1 fújás hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy foxpost előre utalás után.

vanett

2012. szeptember 19.

Érzésem szerint az összes illatot végigszagolgattam már a drogériákban, de egyetlen egy sem ért még csak a közelébe sem a Chloé nyújtotta varázslatnak. Nehezen választok magamnak parfümöt, de amióta megvan, nem elég jó semmi.
Másfél éve használtam utoljára, mert úgy gondoltam, egy kis változatosság nem árt. Az elköteleződésemnek semmiképpen nem ártott, mert beláthattam, hogy ez A parfüm számomra.
Én leginkább a virágos jegyet érzem magamon: egész nap az dominál.
Az illat könnyed, mégis intenzív. A világba, az életbe, a létezésbe tesz szerelmessé. Boldogságot és örömöt ad, mert elhiteti, hogy Te is olyan vagy, mint ő: szelíd, de határozott, nőies, de mégis markáns, légies, de mégis intenzív. S ettől a fura kettősségtől lesz megunhatatlanul izgalmas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

Én leginkább a virágos jegyet érzem magamon: egész nap az dominál.

azursatellite

2012. augusztus 28.

Félve próbáltam ki mert nem vagyok a rózsás illatok híve. De, úgy tűnik változásnak indultam ezen a téren. Bár, azt hozzá kell tenni, hogy ez nem egy nehéz rózsaillat, nem nyom el, hanem együtt él velem. Kifújás után rettentő finom édes a licsitől, aztán egyre csak nyomul előre a rózsa minden mennyiségben, intenzíven de mégis puhán és bájosan, elképesztően nőies. Rajtam az idő múlásával a friss tavaszi rózsaszirmok mellé becsatlakozik az ősz legfrissebb, legropogósabb, legillatosabb almáinak illata (még ha nincs is benne ;). Hihetetlenül sokáig tart, mikor már a bőrömön lecsengeni érzem az illatot még mindig körbeölel egy lágy illatfelhő és folyamatosan érzem, bódulatban tart. Kell és kész! Vele egy új oldalamat ismerhetem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

Csucsundra

2012. augusztus 11.

Kedvenc. Különleges, mégis egyszerű, letisztult, elegáns, krémes-rózsás illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

Kedvenc. Különleges, mégis egyszerű, letisztult, elegáns, krémes-rózsás illat.

gyorvari.adri

2012. május 2.

Nekem is szerelem volt! Ajanlom mindenkinek, hogy mindig a kisebb (bar dragabb), kiszerelest vegye es akkor nem unja meg!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 2.

lyudit

2012. március 19.

Imádom.Szerelem első szippantásra. Különleges illat, diszkrét, mégis kitűnik az illata az átlagból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

petra

2012. március 9.

a kedvenc nappali parfümön lett: annyira finom, friss és diszkrét, de mégsem unalmas, nem tucatillat. senkinek sem kell menekülnie a környezetemben, mert csöppet sem tolakodó vagy harsány. finom púder.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 9.

M. Noémi

2012. február 21.

amikor használtam akkor csak nappalra. valahogy nem illik egy buliba, nem egy femme fatale illata lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 21.

reny

2012. február 10.

több éves keresés után találtam rá erre a különleges illatra. nem az a tömeg illat,azokat nem szeretem. ezt kb fél évig fújkáltam a douglasba a csuklómra,és minden alkalommal elvarázsolt. aztán megvettem a saját példányomat is.megérte. nem tudom megunni,mint az azelőtti parfümöket. azokat 1-2 hónap után lecseréltem,mert rá untam. ezt nem fogom!! már 2 éve hű vagyok hozzá...... imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 10.

Kisvakond

2012. január 31.

A Chloe illatokat tudni kell viselni. Inkább az idősebb korosztálynak való, vagy business kategóriában indulhatnak jobb eséllyel. Erőteljes, picit szúrósabb illat, de később megenyhül, kellemes rózsás illattá szelidül. Bár nem a kedvencem, de kedvelem:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 31.

gerbaud

2012. január 31.

Én az Intense változatot ismerem, még tavaly kaptam belőle egy mintát az épp vásárolt parfüm mellé. Az szerintem fantasztikus, de tényleg elég nehéz, erőteljesen virágos illat, így alkalmakra használnám, mértékkel adagolva. Szerintem mindenféle kellemetlen mellékzöngétől mentes, gyönyörű, mély alkotás. Nagyon-nagyon tartós. Nehezen tudom elképzelni, hogy a Chloé EDP bántó, szúrós, büdös lenne. Persze ízlések és pofonok, nyilván nem tetszik mindenkinek, de hogy tisztítószer szaga lenne, az kizárt. Én is arra gondoltam, mint andrea.horvath79: talán a takarítónőé nem volt eredeti. Azért egy elég drága, minőségi parfümről beszélünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 31.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)