Best of Beauty 2019

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 10390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Fejjegyek: bazsarózsa, frézia, licsi

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, magnolia

Alapjegyek: ámbra, virginiai boróka

Ár: 10390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ingyenes! - Chloé by Chloé EDP replika
Ár: ingyenes , Eladó: Beatrix123
Állapot: 20ml/ a képen, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: banki utalás után Foxpost v. postán maradó, személyes átvétel Nyíregyházán
Ár: 4000 Ft+ postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: 75 ml / kb. 25 ml, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.
dorottya96

2018. november 18.

Furcsa ez az illat. Régebben utáltam-közönségesnek tartottam mindenféle pozitívum nélkül, de ajándékba kaptam-és inkább megtartottam. A napokban megtaláltam a polcomon és még mindig nem tudok mit kezdeni ezzel a parfümmel. Az elején kifejezetten utálom, túl semmilyen de mégis töményen teszi ezt. Kb 45 perc kell neki, mire viselhetővé válik. Addig viszont még szét sem esik, ugyan olyan erőteljes mint az elején. Aztán úgy 1 óra után már azt mondom, hogy nem is olyan rossz. A luxus szappan illattal sem értek egyet, inkább csak sima szappan. Ebben nincs luxus. A frissen zuhanyzott illattal sem értek egyet, ennél finomabb illatúak még a tusfürdőim is. Nincs plusz ebben az illatban de valahogy mégsem evilági. Hogy ezt melyik illatjegyével éri el, arról gőzöm sincs. Próbálkozom majd még vele, hátha- de egyelőre maximum a leszaladok a boltba effektusra fogom használni. 3 csillagot kap, mert valami még mindig birizgálja a fantáziámat ezzel a Chloéval kapcsolatban.

Update: Eddig fel sem tűnt, de ez valami brutálisan tartós. Az elején még mindig émelygek tőle, de mikor lecseng egyre jobban tetszik. 2 napja fújtam a csuklómra, azóta fürdés után egy másik illat is került rám de még mindig ott csücsül a csuklómon, miközben a másik már elillant. Brutális. De a kezdete miatt még mindig nem tudom hordani.

Update2: Emlékszem egy nyár eleji nap hirtelen felindulásból ezt fújtam magamra. A főnököm pedig az irodában szaglászott, hogy mi a francnak van ilyen erős mosópor illata. De nem jött rá, hogy én vagyok az. Azóta gyökeres fordulatot vett az életem-na meg a lakhelyem is- és valahogy most ez az illat passzol a mindennapjaimhoz. Ropogósra vasalt ing mellé mindig ezt választom mostanában. Egyébként míg Magyarországon sokszor éreztem ezt az illatot, addig a külföldi metrok nem illatoznak Chloétól, ami nálam pozitív. Barátkozunk-barátkozunk..+1

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

fodornoncsi

2018. október 17.

ebben az illatban megtaláltam önmagamat!
emlékszem, amikor régen láttam a tv-ben a reklámját, végtelenül nőies, gyönyörű szőke nő, romantika, Franciaország. mindig arra gondoltam, ez nem én vagyok, de bár ilyen lennék. rengetegszer szagolgattam, és bár azelőtt nem is kedveltem a virágos illatokat, imádtam mindig, de csak nem tudtam összeegyeztetni a saját személyiségemmel. aztan egy napon gondoltam egyet, és arra jutottam, már miért ne lehetnék ez én? felbátorodva megvásároltam, 2018-ban már ő volt a tavaszi-nyári illatom, csak őt használtam, pedig szeretem váltogatni a parfümöket.
soha annyi bókot nem kaptam még az illatomra, mint vele. sokan dicsérték, mennyire én vagyok. azt hiszem, már örökre együtt maradunk ezzel a rózsás tisztaságillattal.

ps.: nekem nagyon kellemes élmény volt, amikor elsőnek kibontottam a dobozt, hisz van egy kis kártya a parfüm mellett, ami a már a parfümtől illatozik, így kibontáskor egyből megcsap a csodás illat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 17.

ebben az illatban megtaláltam önmagamat!

messin

2018. október 13.

Ajándékba kaptam, fájdalom, de nem az én illatom, pedig nagyon szerettem volna szeretni mert olyan szép! Nincs is szívem nagyon lepontozni, de muszáj lesz, ez az oldal mégiscsak erről szól... mert az az egyetlen fújás amit magamra fújtam tartós, jó minőséget takart, egy napig éreztem.
Máig nem értem, hogy lehet az, h másokon megérzem és finom, magamon meg rettenetes nyanyás rózsaillat ez. Nem tiszta, nem frissen mosott ágynemű, hanem brutális rózsakert.
Rendszeresen szaglásztam a kupakját, hátha fújok még egyet, de sosem fújtam.... Ma végül feltettem ide eladásra, hátha másnak örömet okoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 13.

Nichoca

2018. október 12.

Amennyire vágytam rá,annyira nem fogott meg. Sikerült beszereznem de pár használat után elcseréltem. Valahogy hiányzik az a szívdobbanásos érzés,amit adhat egy parfüm,hogy "uhh de imádom" T.M Alien pont ilyen nálam.Tartósságával nincs gond viszont picit túl van árazva. Egy kicsit elragadóbb érzést vártam,mint pl. DKNY-Woman másnap is érezni a szobában,hogy használtam és az a légieseen tiszta könnyed illat..Hát ez hiányzik a Chloéból számomra. Hétköznapi,szolid illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

pomme

2018. október 7.

Megintcsak jókedvemben talált egy parfüm, szóval nem húzom le teljesen :D Ez is hangulatfüggő illat (nem az én hangulatom, hanem ez övé...). Néha nyanyás rózsaillat , néha friss ágynemű egy random hotelben. Mondjuk nem értem az elgondolást, miszerint a rózsa és a tisztaság összefügg, sőt, egy drága hotelben én nagyon tudnám értékelni, ha végre nem az egyenhotelszagot hoznák, hanem mondjuk egy kis egyediséget vinnének bele, és máris emlékezetesebb lenne a túra (főleg nekem, aki egy aranyhal agyával próbál emlékeket visszaidézni és az illatok nyújtják a legjobb támpontokat). A hotel-szag és az élmény-szag nekem nagyon fontos, ha mondjuk kókuszillatú lenne minden, még az is jobb lenne, komolyan. Ezt a parfümöt sztem egy negyedennyire drága celebillatból ki lehetett volna hozni. Nekem ez túl semleges, túl semmilyen, túl unalmas, és túl átlagos,

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Vargadrienn123

2018. szeptember 20.

Az egyik kedvenc parfümöm.Illata nagyon tartòs èlènk ès friss.Tèlen nyàron imàdom.Nagyon sokszor vettem ùjra.Lehetne kicsit olcsòbb de ettől függetlenül nàlam 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

erda74

2018. augusztus 19.

Nagyon friss, rajtam elsősorban rózsás "tisztaságillat", nekem nagyon tetszik. Tartóssága lehetne jobb is, de igazából nem vagyok elégedetlen. Számomra ez egy fokkal kedvesebb, mint a Bvglari Pour femme, de nincs olyan kedves, mint a Burberry Body.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

RenataB

2018. augusztus 6.

Az itteni kommentek alapján hozzám nem illene, mert én tipikus ősz vagyok, barna hajjal zöldes-kék szemmel, sárgás bőrtónussal. Nem egy szőke, kék szemű csaj. De attól még mit tehetnék, szeretem na. :-)
Emlékszem egyik Joy napon a Westendben álltak kint a promóterek pár illattal és én odamentem a Chloé pulthoz (még le is fotóztak :-D) és ezt az illatot kértem az illatpapírra. Már akkor különlegesnek tartottam, mindig is imádtam a tisztaság illatát és ő nekem ezt testesíti meg. Olyan mint a frissen mosott paplan és párnahuzat, amibe beledőlök nyári éjszakákon.
De sajnos nem tudtam akkor még megvenni, így egy ideig olyan elérhetetlen kis csodának tartottam, ami sosem megy majd ki a fejemből.
Hogy hogy érzem magam, ha viselem? Mint egy romantikus hercegnő, aki sétál a hatalmas és gyönyörű udvarán, oldalán a herceggel. Vagy úgy, mint aki épp összebújik a szerelmével az imént említett frissen mosott ágyneműn.
Szerelem és könnyedség jut eszembe róla, hogy is tudnám nem szeretni?
Nemsokára enyém lehet, már nem sokat kell hozzá aludnom. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Szerelem és könnyedség jut eszembe róla, hogy is tudnám nem szeretni?
Nemsokára enyém lehet, már nem sokat kell hozzá aludnom. :-)

Timi27

2018. július 31.

A Chloé illatokkal hadilábon állok.. már szinte mindet kipróbáltam, teszteltem jobbról, balról, többször, hidegben, melegben, de vhogy egyikkel sem sikerült összebarátkoznom.. talán a Sensuellel... mindegyik friss, tisztaságillat, enyhe virágos, de rajtam nem működik sajnos...ha egy friss tisztaságillatot akarok én nem ezekből fújok magamra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 31.

Ildiko9

2018. július 11.

Nem hiszem, hogy mindig kell a dráma. Néha a nyugodt tisztaság, amire legjobban vágyunk. Tisztán, egyszerűen.
Ez az illat egy ropogós, hófehéren ragyogó ágynemű illata. Az az érzés, mikor a frissen vasalt ágynemű, találkozik a luxusérzéssel. Nincs csavar, nincs ámulat, nincs tulajdonképp semmi. Mégis megfizethetetlen az az érzés, amikor a zuhany alól ebbe a hófehér frissen felhúzott ropogós ágyneműbe bújunk. Akkor érezzük, hogy van még egy nyugodt pont az életünkbe, a kispárnát magunkhoz ölelhetjük. Szappanos? Igen...friss? Igen.. Ropogós, és gyönyörű...kortól független ez az illat, hiszen ennyi kényeztetés mindenkinek jár...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)