Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 10390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Fejjegyek: bazsarózsa, frézia, licsi

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, magnolia

Alapjegyek: ámbra, virginiai boróka

Ár: 10390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ingyenes! - Chloé by Chloé EDP replika
Ár: ingyenes , Eladó: Beatrix123
Állapot: 20ml/ a képen, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: banki utalás után Foxpost v. postán maradó, személyes átvétel Nyíregyházán
Ár: 4000 Ft+ postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: 75 ml / kb. 25 ml, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.
Arcsy

2018. június 14.

Nagyon nőies illat,rendszeren veszem újra!
Tartós illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

Nagyon nőies illat,rendszeren veszem újra!
Tartós illat!

Vaslady

2018. június 4.

Nálunk a városban és a környéken,hatalmas rajongó tábora van ennek az illatnak.
Ajelenleg egyetlen nálunk létező városi parfümériában,még mindig a 4.dik helyen van a toplistán,jópár év óta.
Mig létezett a másik kis családi vállalkozású meghitt parfüméria,inkább ott vásároltam.
Na nem azért,mert talán olcsobb volt,vagy akár különlegesebb,nem nem!
A titok ott volt,hogy rengeteg fajta illatot tartottak,a mai trendektől elvonatkoztatva a régmult 80-as évek slágerei is megtalálhatók voltak.
Mert bizony,van egy vásárló réteg,és egy korosztály,aki nehezen találja meg magát,a mai trendek között.
Ezeket az információkat,az ott dolgozó eladóhölgytől tudtam meg,hiszen én is gyakori vásárló voltam náluk.
Sajnos ez a parfüméria megszűnt,pedig nagy tudású eladóhölgyek dolgoztak ott.
Ők nem a trendi darabokat ajánlották,hanem próbálták a személyiséghez megfelelő illatot eladni.
És bizony,volt is tapasztalatjuk,ez már biztos.
Honnan is jött elő most ez a történet,és mi a franc köze a Chloéhoz?...Már irom is!
Amikor parfümmániás lettem,és egyre gyakrabban látogattam a parfümériát,szinte elhivatottságot éreztem,hogy minnél több illatot kipróbáljak,minnél több illatról osszak meg parfümvéleményt,és minnél több jó minőségű illattal gazdagitsam a parfümgardrobomat :).
Egy szép napon,a Chloét akartam éppen tesztelni,és már kértem is volna a papircsikra egy fújást,mikor az eladóhölgy leállitott.Olyan meglepett voltam,mint kismacska aki seggen csuszott a tejescsuporba.
-Nem nem-mondta,neked ez nem lesz jó.Miért-kérdeztem nagy szemekkel, szinte megsértődve.
-Mert ezt inkább szőke kék szemű hölgyeknek ajánlom,azoknak az igazi,neked a személyiségedhez nem illik.De csak kötöttem az ebet a karóhoz,és kikértem az a bizonyos fújást.
Az illat szárnyalt,beteritett a rózsás-friss-szappanos-légies szépségével.
-Jaj,nagyon tetszik-harsantam fel,és bőrre is kértem,az nap nem vásároltam semmit,bizakodva indultam haza,kettesben akartam lenni vele,és élvezni a társaságát.
Pár óra után nagyon bőrközeli lett,a kezdeti frisseség elillant,és valahogy feledésbe is merült,hiszen sosem vásároltam meg.
Jó pár éves ez a történet,de időközben mintában beszereztem,és fél évente újra tesztelem.
Mindig várom,azt a hátha...nagy érzést de sajnos nem jön el.
Ma,jól lehűtöttem a lakást,az egyik karomra őt,a másikra az euphoriát fújtam.
Az euphoria messze vezet,az én bőrömön ez az illat elveszik,olyan érzés,hogy nekem ez az illat "kevés".
A másik momentum...Minden évben megrendezik ősszel nálunk a városban a helyi vásárt,ahol szinte bármi kapható,egészen a kézműves termékekig,ami nekem szivügyem.
Egy hölgy évek óta árul,ilyen kis és nagyobb talán gipszből készült lakberendezési tárgyakat,amik illattal vannak bevonva,bár Ő ugy magyarázta,hogy kiégetve.
Ezen a standon is állandó vásárló vagyok,tavaly előtt egy ópium illatú napraforgófej jött haza,hogy az előteret illatositsa és ékesitse.
Tavaly pedig egy másik illat tetszett meg,a Chloé.
Mert bizony ezen a néven árusitják,és az illat döbbenetesen megegyezik a parfümmel,én nem találtam különbséget.
Egy gyönyörű rózsaszin rózsat vásároltam,fehér kis talapzaton,és ugyanebből az illatból kapható volt olaj is,amit bizonyos időközönként cseppentek rá,mikor már kevésbé érzem,és teljesen elégedett vagyok.
Néha még egy cseppnek a felét,még bőrre is kenem,bár nagy ritkán,de parfüm helyett,hiszen ez természetes alapú olaj.
Történetem ennyi,a lényeg megvenni nem fogom,hiszen vannak sokkal érdekesebb különlegesebb rózsás illatok,de ezzel nem azt akarom mondani,hogy Ő rossz,de...ott a de.
Ha már rózsás illat,akkor ott van a kevésbé ismert Aigner nagy ágyúja a Pour Femme...:).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

Nálunk a városban és a környéken,hatalmas rajongó tábora van ennek az illatnak.
Na nem azért,mert talán olcsobb volt,vagy akár különlegesebb,nem nem!
Sajnos ez a parfüméria megszűnt,pedig nagy tudású eladóhölgyek dolgoztak ott.
És bizony,volt is tapasztalatjuk,ez már biztos.
Az illat szárnyalt,beteritett a rózsás-friss-szappanos-légies szépségével.
Mindig várom,azt a hátha...nagy érzést de sajnos nem jön el.
Ma,jól lehűtöttem a lakást,az egyik karomra őt,a másikra az euphoriát fújtam.
Tavaly pedig egy másik illat tetszett meg,a Chloé.

csajreni

2018. május 25.

Imádom-imádom-imádom-imádom!!! :) Iszonyatosan letisztult, finom virágos illata van. Egyáltalán nem erős, de mindenki odavan érte. Kb. 2012 óta ezt használom, nem vagyok hajlandó más illatot magamra tenni, hiszen ez tökéletes. Pár évvel ezelőtt volt, hogy már kb 2 hónapja elfogyott és valahogy sose volt időm elszaladni venni. A buszon előttem ült egy lány, akin ugyanilyen parfüm volt és akkor döbbentem rá, hogy milyen jó illata is van (nyilván az ember magán nem érzi annyira, mint másokon). Plusz néha a főnököm is ezt a parfümöt használja és amikor bejön, akkor is érzem, hogy milyen jó illata van. Ezer közül is megismerném ezt az illatot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

stiles

2018. május 10.

Update: A legjobb barátnőm Londonba költözött, nagyon hiányzik, hiába beszélünk sokat online. Egyszer írt, hogy elsétált valaki mellett az utcán, akinek ugyanilyen illata volt, és felkapta rá a fejét, mert annyira rám emlékeztette - és hogy nagyon hiányzom neki. Az unokatestvérem még hónapokkal ezelőtt jött oda hozzám, ölelt meg, és nem akart elengedni - neki is az egyik legjobb barátnője költözött ki, és az ő illata volt ez; azt mondta, hadd ölelgessen még egy kicsit, mert olyan illatom van, mint ha ott lenne vele. Úgy érzem, bő egy év használat után most már tényleg az enyém ez az illat - és csak ez az illat, ugyanolyan egy-illatos vagyok, mint édesanyám, aki a Chanel Mademoiselle-t használja, amióta csak az eszemet tudom. Úgy utálom azt a Chanelt, de szerintem nekem is hiányozni fog, amikor idén szeptemberben kiköltözöm Angliába.

Hosszantartó, tisztaság-szappan-tavasz illata van, a barátaim szerint pedig olyan illata van, mint nekem. Összenőttünk.

2017.03.13 - Elsô saját magam által választott, márkás parfümöm. Egyelôre imádom, nagyon finom, nem tolakodó, "tiszta" illata van, kíváncsi vagyok, hogy hosszútávon is megmarad-e a szerelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

Anett0721

2018. április 26.

Ma ismerkedtem meg vele D-ban, egyelőre papírcsíkon. Hát.. számomra samponillata van. Vagy öblítő. Pedig egy nagyon friss, "éles" virágillatot keresve fújtam ki - hol a frézia?? Magnólia?? (ha valaki ajánlana ilyet, hálás lennék! Vanília megy most nálam minden mennyiségben, de lassan jön a tavasz..), mégsem azt kaptam.

Mindenesetre az illat nem rossz! Finom, légies, valamiért birtokolni szeretném. Holnap elmegyek és felfújom bőrre is, ma csak amiatt nem tettem meg mert puha vaníliás kedvenckémet viseltem.
Ha tetszik magamon, talán őt választom tavaszra.

Upd.: ma bőrre fújtam, a tegnapi ígéretemhez híven. Sampon :) Pont olyan illatú a csuklóm, mint hajmosás után szokott lenni. Finom, de nekem kicsit "kevéske". Nem parfüm-jellegű, hanem amolyan "most másztam ki a kádból". Bár ez akár még kifejezetten szexi is lehet...de nekem/rajtam mégis túl kevés.

Upd. április: ez az illatka legyőzött. NEM tudtam kiverni a fejemből. Annyira tartós volt és ma újra próbáltam, s amikor megszagoltam úgy éreztem ismerem, szívmelengető volt újra érezni. Mint egy kedves embert akit már láttam de nem ismerkedtem meg vele mert felszínes voltam. Hát ma beszereztem :) Soha többet nem leszek ilyen felszínes hogy ne nézzek az illat mögé! Kifinomult, lágy, szabad, szellős. Tudjátok, mint az olyan személyiségű emberek, akik nem harsányak, nem nagyhangúak-nagyképűek ezért észre se veszed őket ha ott vannak, de amint elmennek megérzed és bizony hiányoznak. Ez a Chloé.

Upd. 2.ápr. vége: kész, már hetek óta minden nap érte nyúlok, annyira a szívemhez nőtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

Ha tetszik magamon, talán őt választom tavaszra.

niki123

2018. április 16.

Nagy kedvenc lett ez a kis púderes illat. Virágos, üde, nőcis, de nem tolakodó. Tartós, még nap végén is meg megcsap a kellemes illat. Nincs kifinomult szaglásom, így én épp csak annyit tudok róla mondani, hogy szerintem jó parfüm és tartós. Számomra tavaszias.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

raczrenike

2018. április 11.

Számomra A PARFÜM. Nagyon tartós és nagyon kellemes. Sokan megdícsérik. Az egyetlen illat, amelyet mindig újból vásárolok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Mumus30

2018. március 27.

Hangulat parfümnek hívom...ha jó passzban vagyok, akkor imádom, ha épp csak kicsit is besokalltam valamitől, már nem kedvelem ezt az illatot. Egyébként tartós, nekem néha kicsit tömény is már. Tisztaság illat, tavasz illat, szabadság illat. Ezek a jelzők jutottak eszembe róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

keseruevelin

2018. március 10.

Nagyon kritikus tudok lenni a parfümökkel. 95%-uk egyáltalán nem tetszik.
Főként a virágos-fás illatkategória az, ami hozzám leginkább passzol és nem okoz nálam émelygést, rosszullétet. Régóta kerestem a már bevált Issey Miyake Pleats Please L'eau parfümöm (ami örök kedvenc) mellé egy hasonló kis csodát. Nagyon elszánt vagyok ilyen téren, szeretek kitapasztalni, többször megszagolni és újraillatolni egy-egy illatot, míg rájövök, hogy az hozzám illik-e vagy sem. Sok időbe és szagolgatásba került, de végül úgy látszik, hogy megtaláltam az új, számomra nagyon kedves illatot. Imádom a rózsát, szóval alap volt, hogy olyat keresek amiben ez benne van. Hihetetlenül virágos, friss, könnyű és üde illat. Főként így tavasszal tud érvényesülni ez a parfüm. Pár napja egy kedves baráti társaság is megdicsérte milyen kellemes illatot hoztam magammal:) úgyhogy így másfél évnyi keresgélés után, megnyugodtam, hogy megtaláltam Chloé-t :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 10.

Nagyon kritikus tudok lenni a parfümökkel. 95%-uk egyáltalán nem tetszik.

GNóri

2018. március 7.

Tavaszi illatgarázdálkodásaim során mindig vissza-visszatérek a Chloé-khoz, de sosem sikerül megbarátkoznunk, sőt, úgy érzem, egyre jobban idegenkedem tőlük.
Pedig tetszik az elgondolás, hogy legyen egy kis minimalista, légies, virágos, 'smart casual' illatom, de sajnos az nem a Chloé lesz. A könnyednek tűnő illatjegyei ellenére rajtam kifejezetten erős, fojtogató illat, azt is mondanám, hogy tolakodó, erőszakos. Egy pötyit fújtam magamra reggel, és egész nap émelyegtem tőle.
Magas, vékony, tavasz/nyár típusú lányoknak biztos jól áll, rajtam nagyon idegen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)