Best of Beauty 2019

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 10390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Fejjegyek: bazsarózsa, frézia, licsi

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, magnolia

Alapjegyek: ámbra, virginiai boróka

Ár: 10390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ingyenes! - Chloé by Chloé EDP replika
Ár: ingyenes , Eladó: Beatrix123
Állapot: 20ml/ a képen, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: banki utalás után Foxpost v. postán maradó, személyes átvétel Nyíregyházán
Ár: 4000 Ft+ postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: 75 ml / kb. 25 ml, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.
GNóri

2018. március 7.

Tavaszi illatgarázdálkodásaim során mindig vissza-visszatérek a Chloé-khoz, de sosem sikerül megbarátkoznunk, sőt, úgy érzem, egyre jobban idegenkedem tőlük.
Pedig tetszik az elgondolás, hogy legyen egy kis minimalista, légies, virágos, 'smart casual' illatom, de sajnos az nem a Chloé lesz. A könnyednek tűnő illatjegyei ellenére rajtam kifejezetten erős, fojtogató illat, azt is mondanám, hogy tolakodó, erőszakos. Egy pötyit fújtam magamra reggel, és egész nap émelyegtem tőle.
Magas, vékony, tavasz/nyár típusú lányoknak biztos jól áll, rajtam nagyon idegen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

senskin

2018. február 19.

Örök tavasz és romantika. Kéz a kézben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

Örök tavasz és romantika. Kéz a kézben. :)

Monchhichi

2018. február 17.

Karácsonyra a nagymamámnak szokása elzarándokolni a Doglasba és mindenkinek választani egy-egy parfümöt. Elfelejtette, hogy mit választott nekem tavaly, úgyhogy most ezt adta. Elképesztően ráérzett, mert totálisan beleszerettem. A rózsaillat mindig is hatalmas kedvencem volt, de eddig lehetetlen volt olyan rózsás parfmöt találnom, ami ne lett volna fullasztóan nyanyás. Ebben a tearózsa illatot érzem, mellette pedig valami hűvös, vizes illatot, amit nehéz megfogalmaznom, de ez teszi viselhetővé a rózsát. Már megvettem egy nagyobb kiszerelést is belőle, mert ezzel most hosszútávra találtam illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

titikutyus

2018. február 6.

Ezer illat közül is felismerhető.

Amikor az utcán elmegy mellettem ez az illat, egyszerűen önkéntelenül az jut eszembe, hogy "Semmit sem tudok erről a nőről, fogalmam sincs, honnan jön, hová igyekszik, még az arcát sem láttam. De az biztos, hogy nagyon jó ízlése van." Ilyenkor mindig mosolygok egyet, és újra meg újra rájövök, milyen egyedi és stílusos ez a Chloé.

A Kenzo Flower illat mellett ez a másik alapillatom, ősszel és télen nagyon gyakran nyúlok ehhez a parfümhöz. Talán a legtartósabb illatom, a nap végén még bőven érződik rajtam, alig veszít az erejéből a nap folyamán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Ezer illat közül is felismerhető.

leila0803

2018. január 21.

Én sem tudok ódákat zengeni. Ez egy töményen virágos rózsás illat, a maga nemében jól meg van komponálva, de számomra túl virágos és fojtogató. Frissesség és tisztaság illat helyett sajnos sokkalta erőteljesebb virágbomba. Egyszer fújtam magamra, nálam sajnos nem vált be.

Update: Ez tenyleg egy tipikusan olyan illat, amivel nem tudok zold agra vergodni... Egyreszt sok-sok virag, masreszt viszont tenyleg van egy friss vonulata. Nem tudom, hogy a vegen megkedvelnem-e, de bele kerult azon illatok korebe, ami piszkalja a fantaziamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 21.

burdokk

2018. január 4.

Egyszer kipróbáltam egy tesztcsíkon és nagyon nem tetszett. Aztán megkaptam ajándékba, így "kénytelen" voltam elhasználni, és nagyon jó barátnők lettünk. Bőrön teljesen másként működik. Nagyon tartós és szolid illat, bőven elég 1 fújás belőle, több fújással már nagyon gejl hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

kvin

2018. január 4.

Nem vagyok odáig érte, nekem nagyon rózsás, túl virágos. De a maga nemében nagyon szépen összerakott illat, csak rajtam nem igazán működik, de nem is illik hozzám. Éreztem ezt máson és tudom, hogy nagyon finom, bőrbeolvadó, ha megfelelő gazdára talál, emiatt erős hármas. Mivel rajtam nem fejti ki olyan szépen a hatását, mint ami benne van, - ráadásul gyorsan el is illan - ezért nem tudok olyan mélyen nyilatkozni róla. Friss virágos, nagyon bájos, nőies tisztaság-illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

pigglypig

2017. december 27.

Számomra ez a Parfüm, nagy p-vel. Annyira kifinomult, nőies, letisztult illat, hogy mindig tartok belőle itthon, hiába kísérletezek néha mással, úgyis visszanyúlok a Chloéhoz. Nagyon tartós, nagyon kis finom, elegáns, engem anyukámra emlékeztet. Persze érzelmi szálak is fűznek hozzá, hiszen ezt viseltem, mikor először találkoztunk a párommal, aztán akkor is, mikor megkérte a kezem, és pár évvel később leejtettem az üvegét, mikor cuccoltunk be az első közös lakásunkba... szerencsére nem törött el :D Ezek az emlékek mind eszembe jutnak, mikor magamra fújom. Talán már 4 üveggel is használtam el belőle, és szerintem legalább ennyit még fogok is ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Bibuskacz

2017. december 11.

Baratkozunk,baratkozunk,baratkozunk...
Ajandekba kapram egy 30ml -set ,mar egy ideje szerettem volna,de megsem vettem meg ,valahogy olyan kettős a kapcsolatunk,van amikor szeretem es olyan is hogy utalom,viragos nagyon viragos es friss,de neha tul sok ,tulsagosan letisztult ,hol a rozsa ? Mindenki azt irja milyen rozsas illatt hat nem nekem nem ,inkabb lilliom es a magnolia dominal es hatterbol integet a rozsa,hat furcsa,meg alakulunk. Most is ez van rajtam szeretem erezni magamon de mintha nem en lennek,de megis ugy erzem ezt kerestem mindig ,szupertartos ! Meg jovok upd-elek par het mulva amikor hosszabb ideje hasznalom :)
Update:
Addig baratkoztunk hogy szerelem lett ,most december van es nagyon faj a szivem mert elfogyot a kis tisszta viragcsokor parfumom,annyira megszerettem hogy hianyzik ,bar telre van mas amit hasznalok...a tel/karacsony egyenlo a gourmand illatokkal legalább is nekem,megis annyira hianyzik,isteni finom illatta van tavasz nyaron a kedvencem!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

Baratkozunk,baratkozunk,baratkozunk...
Update:

japanna

2017. november 16.

Vegyes érzelmeim vannak a parfümmel kapcsolatban. A tartóssága 5*, egy fújás (igyekszem a szórófejet éppen csak megnyomni, nagyon intenzív, már-már fejfájdító illata miatt) reggeltől estig érezhető. Karcosság jellemzi, ami talán hidegben jobban elviselhető. A lágyabb illatokat kedvelem inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)