Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 10390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Fejjegyek: bazsarózsa, frézia, licsi

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, magnolia

Alapjegyek: ámbra, virginiai boróka

Ár: 10390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 19.000 Ft , Eladó: Krisztina100
Állapot: Teljesen új, bontatlan, celofánozott csomagolásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Westend környéke
Ár: 3500 , Eladó: eszterdorakovacs
Állapot: Háromnegyedig van kb, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
erda74

2018. augusztus 19.

Nagyon friss, rajtam elsősorban rózsás "tisztaságillat", nekem nagyon tetszik. Tartóssága lehetne jobb is, de igazából nem vagyok elégedetlen. Számomra ez egy fokkal kedvesebb, mint a Bvglari Pour femme, de nincs olyan kedves, mint a Burberry Body.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

RenataB

2018. augusztus 6.

Az itteni kommentek alapján hozzám nem illene, mert én tipikus ősz vagyok, barna hajjal zöldes-kék szemmel, sárgás bőrtónussal. Nem egy szőke, kék szemű csaj. De attól még mit tehetnék, szeretem na. :-)
Emlékszem egyik Joy napon a Westendben álltak kint a promóterek pár illattal és én odamentem a Chloé pulthoz (még le is fotóztak :-D) és ezt az illatot kértem az illatpapírra. Már akkor különlegesnek tartottam, mindig is imádtam a tisztaság illatát és ő nekem ezt testesíti meg. Olyan mint a frissen mosott paplan és párnahuzat, amibe beledőlök nyári éjszakákon.
De sajnos nem tudtam akkor még megvenni, így egy ideig olyan elérhetetlen kis csodának tartottam, ami sosem megy majd ki a fejemből.
Hogy hogy érzem magam, ha viselem? Mint egy romantikus hercegnő, aki sétál a hatalmas és gyönyörű udvarán, oldalán a herceggel. Vagy úgy, mint aki épp összebújik a szerelmével az imént említett frissen mosott ágyneműn.
Szerelem és könnyedség jut eszembe róla, hogy is tudnám nem szeretni?
Nemsokára enyém lehet, már nem sokat kell hozzá aludnom. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Szerelem és könnyedség jut eszembe róla, hogy is tudnám nem szeretni?
Nemsokára enyém lehet, már nem sokat kell hozzá aludnom. :-)

Timi27

2018. július 31.

A Chloé illatokkal hadilábon állok.. már szinte mindet kipróbáltam, teszteltem jobbról, balról, többször, hidegben, melegben, de vhogy egyikkel sem sikerült összebarátkoznom.. talán a Sensuellel... mindegyik friss, tisztaságillat, enyhe virágos, de rajtam nem működik sajnos...ha egy friss tisztaságillatot akarok én nem ezekből fújok magamra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 31.

Ildiko9

2018. július 11.

Nem hiszem, hogy mindig kell a dráma. Néha a nyugodt tisztaság, amire legjobban vágyunk. Tisztán, egyszerűen.
Ez az illat egy ropogós, hófehéren ragyogó ágynemű illata. Az az érzés, mikor a frissen vasalt ágynemű, találkozik a luxusérzéssel. Nincs csavar, nincs ámulat, nincs tulajdonképp semmi. Mégis megfizethetetlen az az érzés, amikor a zuhany alól ebbe a hófehér frissen felhúzott ropogós ágyneműbe bújunk. Akkor érezzük, hogy van még egy nyugodt pont az életünkbe, a kispárnát magunkhoz ölelhetjük. Szappanos? Igen...friss? Igen.. Ropogós, és gyönyörű...kortól független ez az illat, hiszen ennyi kényeztetés mindenkinek jár...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 11.

Mira88

2018. június 14.

Hosszas próbálgatás után választottam ezt, mert ez volt az egyetlen a kipróbált illatok között, ami kicsit is megfogott. A következő 1-2 napban mégsem tetszett, ahogy egyre többet szagolgattam, mintha a rózsaillat túlságosan is dominált volna. Talán annak köszönhetően, hogy nem igazán kedvelem a túl virágos illatokat, és tartottam tőle, hogy nem fogom szeretni. Szerencsére ez megváltozott. Mikor magamra fújom, mindig jobb kedvem lesz, és még a nap végén is szoktam érezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Arcsy

2018. június 14.

Nagyon nőies illat,rendszeren veszem újra!
Tartós illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

Nagyon nőies illat,rendszeren veszem újra!
Tartós illat!

Vaslady

2018. június 4.

Nálunk a városban és a környéken,hatalmas rajongó tábora van ennek az illatnak.
Ajelenleg egyetlen nálunk létező városi parfümériában,még mindig a 4.dik helyen van a toplistán,jópár év óta.
Mig létezett a másik kis családi vállalkozású meghitt parfüméria,inkább ott vásároltam.
Na nem azért,mert talán olcsobb volt,vagy akár különlegesebb,nem nem!
A titok ott volt,hogy rengeteg fajta illatot tartottak,a mai trendektől elvonatkoztatva a régmult 80-as évek slágerei is megtalálhatók voltak.
Mert bizony,van egy vásárló réteg,és egy korosztály,aki nehezen találja meg magát,a mai trendek között.
Ezeket az információkat,az ott dolgozó eladóhölgytől tudtam meg,hiszen én is gyakori vásárló voltam náluk.
Sajnos ez a parfüméria megszűnt,pedig nagy tudású eladóhölgyek dolgoztak ott.
Ők nem a trendi darabokat ajánlották,hanem próbálták a személyiséghez megfelelő illatot eladni.
És bizony,volt is tapasztalatjuk,ez már biztos.
Honnan is jött elő most ez a történet,és mi a franc köze a Chloéhoz?...Már irom is!
Amikor parfümmániás lettem,és egyre gyakrabban látogattam a parfümériát,szinte elhivatottságot éreztem,hogy minnél több illatot kipróbáljak,minnél több illatról osszak meg parfümvéleményt,és minnél több jó minőségű illattal gazdagitsam a parfümgardrobomat :).
Egy szép napon,a Chloét akartam éppen tesztelni,és már kértem is volna a papircsikra egy fújást,mikor az eladóhölgy leállitott.Olyan meglepett voltam,mint kismacska aki seggen csuszott a tejescsuporba.
-Nem nem-mondta,neked ez nem lesz jó.Miért-kérdeztem nagy szemekkel, szinte megsértődve.
-Mert ezt inkább szőke kék szemű hölgyeknek ajánlom,azoknak az igazi,neked a személyiségedhez nem illik.De csak kötöttem az ebet a karóhoz,és kikértem az a bizonyos fújást.
Az illat szárnyalt,beteritett a rózsás-friss-szappanos-légies szépségével.
-Jaj,nagyon tetszik-harsantam fel,és bőrre is kértem,az nap nem vásároltam semmit,bizakodva indultam haza,kettesben akartam lenni vele,és élvezni a társaságát.
Pár óra után nagyon bőrközeli lett,a kezdeti frisseség elillant,és valahogy feledésbe is merült,hiszen sosem vásároltam meg.
Jó pár éves ez a történet,de időközben mintában beszereztem,és fél évente újra tesztelem.
Mindig várom,azt a hátha...nagy érzést de sajnos nem jön el.
Ma,jól lehűtöttem a lakást,az egyik karomra őt,a másikra az euphoriát fújtam.
Az euphoria messze vezet,az én bőrömön ez az illat elveszik,olyan érzés,hogy nekem ez az illat "kevés".
A másik momentum...Minden évben megrendezik ősszel nálunk a városban a helyi vásárt,ahol szinte bármi kapható,egészen a kézműves termékekig,ami nekem szivügyem.
Egy hölgy évek óta árul,ilyen kis és nagyobb talán gipszből készült lakberendezési tárgyakat,amik illattal vannak bevonva,bár Ő ugy magyarázta,hogy kiégetve.
Ezen a standon is állandó vásárló vagyok,tavaly előtt egy ópium illatú napraforgófej jött haza,hogy az előteret illatositsa és ékesitse.
Tavaly pedig egy másik illat tetszett meg,a Chloé.
Mert bizony ezen a néven árusitják,és az illat döbbenetesen megegyezik a parfümmel,én nem találtam különbséget.
Egy gyönyörű rózsaszin rózsat vásároltam,fehér kis talapzaton,és ugyanebből az illatból kapható volt olaj is,amit bizonyos időközönként cseppentek rá,mikor már kevésbé érzem,és teljesen elégedett vagyok.
Néha még egy cseppnek a felét,még bőrre is kenem,bár nagy ritkán,de parfüm helyett,hiszen ez természetes alapú olaj.
Történetem ennyi,a lényeg megvenni nem fogom,hiszen vannak sokkal érdekesebb különlegesebb rózsás illatok,de ezzel nem azt akarom mondani,hogy Ő rossz,de...ott a de.
Ha már rózsás illat,akkor ott van a kevésbé ismert Aigner nagy ágyúja a Pour Femme...:).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

Nálunk a városban és a környéken,hatalmas rajongó tábora van ennek az illatnak.
Na nem azért,mert talán olcsobb volt,vagy akár különlegesebb,nem nem!
Sajnos ez a parfüméria megszűnt,pedig nagy tudású eladóhölgyek dolgoztak ott.
És bizony,volt is tapasztalatjuk,ez már biztos.
Az illat szárnyalt,beteritett a rózsás-friss-szappanos-légies szépségével.
Mindig várom,azt a hátha...nagy érzést de sajnos nem jön el.
Ma,jól lehűtöttem a lakást,az egyik karomra őt,a másikra az euphoriát fújtam.
Tavaly pedig egy másik illat tetszett meg,a Chloé.

csajreni

2018. május 25.

Imádom-imádom-imádom-imádom!!! :) Iszonyatosan letisztult, finom virágos illata van. Egyáltalán nem erős, de mindenki odavan érte. Kb. 2012 óta ezt használom, nem vagyok hajlandó más illatot magamra tenni, hiszen ez tökéletes. Pár évvel ezelőtt volt, hogy már kb 2 hónapja elfogyott és valahogy sose volt időm elszaladni venni. A buszon előttem ült egy lány, akin ugyanilyen parfüm volt és akkor döbbentem rá, hogy milyen jó illata is van (nyilván az ember magán nem érzi annyira, mint másokon). Plusz néha a főnököm is ezt a parfümöt használja és amikor bejön, akkor is érzem, hogy milyen jó illata van. Ezer közül is megismerném ezt az illatot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

stiles

2018. május 10.

Update: A legjobb barátnőm Londonba költözött, nagyon hiányzik, hiába beszélünk sokat online. Egyszer írt, hogy elsétált valaki mellett az utcán, akinek ugyanilyen illata volt, és felkapta rá a fejét, mert annyira rám emlékeztette - és hogy nagyon hiányzom neki. Az unokatestvérem még hónapokkal ezelőtt jött oda hozzám, ölelt meg, és nem akart elengedni - neki is az egyik legjobb barátnője költözött ki, és az ő illata volt ez; azt mondta, hadd ölelgessen még egy kicsit, mert olyan illatom van, mint ha ott lenne vele. Úgy érzem, bő egy év használat után most már tényleg az enyém ez az illat - és csak ez az illat, ugyanolyan egy-illatos vagyok, mint édesanyám, aki a Chanel Mademoiselle-t használja, amióta csak az eszemet tudom. Úgy utálom azt a Chanelt, de szerintem nekem is hiányozni fog, amikor idén szeptemberben kiköltözöm Angliába.

Hosszantartó, tisztaság-szappan-tavasz illata van, a barátaim szerint pedig olyan illata van, mint nekem. Összenőttünk.

2017.03.13 - Elsô saját magam által választott, márkás parfümöm. Egyelôre imádom, nagyon finom, nem tolakodó, "tiszta" illata van, kíváncsi vagyok, hogy hosszútávon is megmarad-e a szerelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

Anett0721

2018. április 26.

Ma ismerkedtem meg vele D-ban, egyelőre papírcsíkon. Hát.. számomra samponillata van. Vagy öblítő. Pedig egy nagyon friss, "éles" virágillatot keresve fújtam ki - hol a frézia?? Magnólia?? (ha valaki ajánlana ilyet, hálás lennék! Vanília megy most nálam minden mennyiségben, de lassan jön a tavasz..), mégsem azt kaptam.

Mindenesetre az illat nem rossz! Finom, légies, valamiért birtokolni szeretném. Holnap elmegyek és felfújom bőrre is, ma csak amiatt nem tettem meg mert puha vaníliás kedvenckémet viseltem.
Ha tetszik magamon, talán őt választom tavaszra.

Upd.: ma bőrre fújtam, a tegnapi ígéretemhez híven. Sampon :) Pont olyan illatú a csuklóm, mint hajmosás után szokott lenni. Finom, de nekem kicsit "kevéske". Nem parfüm-jellegű, hanem amolyan "most másztam ki a kádból". Bár ez akár még kifejezetten szexi is lehet...de nekem/rajtam mégis túl kevés.

Upd. április: ez az illatka legyőzött. NEM tudtam kiverni a fejemből. Annyira tartós volt és ma újra próbáltam, s amikor megszagoltam úgy éreztem ismerem, szívmelengető volt újra érezni. Mint egy kedves embert akit már láttam de nem ismerkedtem meg vele mert felszínes voltam. Hát ma beszereztem :) Soha többet nem leszek ilyen felszínes hogy ne nézzek az illat mögé! Kifinomult, lágy, szabad, szellős. Tudjátok, mint az olyan személyiségű emberek, akik nem harsányak, nem nagyhangúak-nagyképűek ezért észre se veszed őket ha ott vannak, de amint elmennek megérzed és bizony hiányoznak. Ez a Chloé.

Upd. 2.ápr. vége: kész, már hetek óta minden nap érte nyúlok, annyira a szívemhez nőtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

Ha tetszik magamon, talán őt választom tavaszra.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)