Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 10390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Fejjegyek: bazsarózsa, frézia, licsi

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, magnolia

Alapjegyek: ámbra, virginiai boróka

Ár: 10390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 19.000 Ft , Eladó: Krisztina100
Állapot: Teljesen új, bontatlan, celofánozott csomagolásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Westend környéke
Ár: 3500 , Eladó: eszterdorakovacs
Állapot: Háromnegyedig van kb, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
niki123

2018. április 16.

Nagy kedvenc lett ez a kis púderes illat. Virágos, üde, nőcis, de nem tolakodó. Tartós, még nap végén is meg megcsap a kellemes illat. Nincs kifinomult szaglásom, így én épp csak annyit tudok róla mondani, hogy szerintem jó parfüm és tartós. Számomra tavaszias.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

raczrenike

2018. április 11.

Számomra A PARFÜM. Nagyon tartós és nagyon kellemes. Sokan megdícsérik. Az egyetlen illat, amelyet mindig újból vásárolok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Mumus30

2018. március 27.

Hangulat parfümnek hívom...ha jó passzban vagyok, akkor imádom, ha épp csak kicsit is besokalltam valamitől, már nem kedvelem ezt az illatot. Egyébként tartós, nekem néha kicsit tömény is már. Tisztaság illat, tavasz illat, szabadság illat. Ezek a jelzők jutottak eszembe róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

keseruevelin

2018. március 10.

Nagyon kritikus tudok lenni a parfümökkel. 95%-uk egyáltalán nem tetszik.
Főként a virágos-fás illatkategória az, ami hozzám leginkább passzol és nem okoz nálam émelygést, rosszullétet. Régóta kerestem a már bevált Issey Miyake Pleats Please L'eau parfümöm (ami örök kedvenc) mellé egy hasonló kis csodát. Nagyon elszánt vagyok ilyen téren, szeretek kitapasztalni, többször megszagolni és újraillatolni egy-egy illatot, míg rájövök, hogy az hozzám illik-e vagy sem. Sok időbe és szagolgatásba került, de végül úgy látszik, hogy megtaláltam az új, számomra nagyon kedves illatot. Imádom a rózsát, szóval alap volt, hogy olyat keresek amiben ez benne van. Hihetetlenül virágos, friss, könnyű és üde illat. Főként így tavasszal tud érvényesülni ez a parfüm. Pár napja egy kedves baráti társaság is megdicsérte milyen kellemes illatot hoztam magammal:) úgyhogy így másfél évnyi keresgélés után, megnyugodtam, hogy megtaláltam Chloé-t :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 10.

Nagyon kritikus tudok lenni a parfümökkel. 95%-uk egyáltalán nem tetszik.

GNóri

2018. március 7.

Tavaszi illatgarázdálkodásaim során mindig vissza-visszatérek a Chloé-khoz, de sosem sikerül megbarátkoznunk, sőt, úgy érzem, egyre jobban idegenkedem tőlük.
Pedig tetszik az elgondolás, hogy legyen egy kis minimalista, légies, virágos, 'smart casual' illatom, de sajnos az nem a Chloé lesz. A könnyednek tűnő illatjegyei ellenére rajtam kifejezetten erős, fojtogató illat, azt is mondanám, hogy tolakodó, erőszakos. Egy pötyit fújtam magamra reggel, és egész nap émelyegtem tőle.
Magas, vékony, tavasz/nyár típusú lányoknak biztos jól áll, rajtam nagyon idegen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

senskin

2018. február 19.

Örök tavasz és romantika. Kéz a kézben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

Örök tavasz és romantika. Kéz a kézben. :)

Monchhichi

2018. február 17.

Karácsonyra a nagymamámnak szokása elzarándokolni a Doglasba és mindenkinek választani egy-egy parfümöt. Elfelejtette, hogy mit választott nekem tavaly, úgyhogy most ezt adta. Elképesztően ráérzett, mert totálisan beleszerettem. A rózsaillat mindig is hatalmas kedvencem volt, de eddig lehetetlen volt olyan rózsás parfmöt találnom, ami ne lett volna fullasztóan nyanyás. Ebben a tearózsa illatot érzem, mellette pedig valami hűvös, vizes illatot, amit nehéz megfogalmaznom, de ez teszi viselhetővé a rózsát. Már megvettem egy nagyobb kiszerelést is belőle, mert ezzel most hosszútávra találtam illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

titikutyus

2018. február 6.

Ezer illat közül is felismerhető.

Amikor az utcán elmegy mellettem ez az illat, egyszerűen önkéntelenül az jut eszembe, hogy "Semmit sem tudok erről a nőről, fogalmam sincs, honnan jön, hová igyekszik, még az arcát sem láttam. De az biztos, hogy nagyon jó ízlése van." Ilyenkor mindig mosolygok egyet, és újra meg újra rájövök, milyen egyedi és stílusos ez a Chloé.

A Kenzo Flower illat mellett ez a másik alapillatom, ősszel és télen nagyon gyakran nyúlok ehhez a parfümhöz. Talán a legtartósabb illatom, a nap végén még bőven érződik rajtam, alig veszít az erejéből a nap folyamán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Ezer illat közül is felismerhető.

leila0803

2018. január 21.

Én sem tudok ódákat zengeni. Ez egy töményen virágos rózsás illat, a maga nemében jól meg van komponálva, de számomra túl virágos és fojtogató. Frissesség és tisztaság illat helyett sajnos sokkalta erőteljesebb virágbomba. Egyszer fújtam magamra, nálam sajnos nem vált be.

Update: Ez tenyleg egy tipikusan olyan illat, amivel nem tudok zold agra vergodni... Egyreszt sok-sok virag, masreszt viszont tenyleg van egy friss vonulata. Nem tudom, hogy a vegen megkedvelnem-e, de bele kerult azon illatok korebe, ami piszkalja a fantaziamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 21.

burdokk

2018. január 4.

Egyszer kipróbáltam egy tesztcsíkon és nagyon nem tetszett. Aztán megkaptam ajándékba, így "kénytelen" voltam elhasználni, és nagyon jó barátnők lettünk. Bőrön teljesen másként működik. Nagyon tartós és szolid illat, bőven elég 1 fújás belőle, több fújással már nagyon gejl hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)