Best of Beauty 2019

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 10390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Fejjegyek: bazsarózsa, frézia, licsi

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, magnolia

Alapjegyek: ámbra, virginiai boróka

Ár: 10390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ingyenes! - Chloé by Chloé EDP replika
Ár: ingyenes , Eladó: Beatrix123
Állapot: 20ml/ a képen, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: banki utalás után Foxpost v. postán maradó, személyes átvétel Nyíregyházán
Ár: 4000 Ft+ postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: 75 ml / kb. 25 ml, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.
stimea

2017. november 11.

Az ùj szerelmem ez az illat! Egy lànyon èreztem először ès muszàj voltam megkèrdezni tőle, hogy milyen parfümöt hasznàl. :D Szaladtam is a parfümèriàba, locsoltam magamra ès IGEN, imàdom magamon is ^^ màr be is rendelte nekem a vőlegènyem szòval alig vàrom,hogy update-eljem a vèlemènyem hosszasabb hasznàlat utàn. Szerintem nem öreges illat, btw.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

anitkaa

2017. október 29.

Még áprilisban fújtam tesztcsíkra, akkor valamiért nem tetszett. Aztán októberben kerestem egy púderes illatot és eszembe jutott a Chloé :-) El is mentem, megszagoltam mégegyszer és meg is vettem! :-) Imádom, szerintem nagyon elegáns illat!

Update:
2 év telt el az előző véleményem óta és ez idő alatt a kedvenc parfümöm lett a Chloé. Azt hiszem megtaláltam (végre) a signature illatomat! Rajtam extra tartós az illata aminek külön örülök :)) IMÁDOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Update:

Ennie86

2017. október 19.

Végre én is ki tudtam próbálni ezt az illatot. Eddig nem nagyon foglalkoztattak a Chloé illatok. Na, ma bementem a müllerbe és teszteltem is. :) Az elején a frissen vágott fű jutott róla az eszembe egy kis eső illattal. Ahogy kezdett leszáradni a frézia és rózsa illat kezdett dominálni. Kellemes, nőies, és abszolút hordható illatá szelidült. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Kicsitzizigizi

2017. október 16.

Hatalmas karakter a parfümök között, ha egy Földön kívülinek kellene megmutatni mik azok a parfümök, hát ez lenne (az egyik) amit odaadnék. Persze nem csak különös, hanem nagyon-nagyon jó illat is, erős és tartós. A Nirvána kapuja előtt szerintem ilyen illat van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 16.

dbsdn

2017. október 5.

Nehezen választok parfümöt, mert nagyon másképp tud viselkedni a bőröm kémiájával egy illat, mint ahogyan azt először gondoltam, ill. alapvetően hűséges vagyok azokhoz, amik beváltak.
Egy Marie Claire magazinban kapott minta inspirált arra, hogy Chloét vásároljak és szerelmes vagyok! Ősszel és tavasszal biztosan ezt használom. Nagyon szolíd, de kellemes, nőies az illata, abszolút az én stílusom. Nagyon tartós (nekem edp van), lehet elég lenne csak reggel használnom, de mivel annyira szeretem érezni, kora du. újra fújok magamra kis mennyiségben.
Megfogott. 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 5.

Megfogott. 5*.

Ita

2017. október 4.

A Chloé valamiért soha nem érdekelt még arra sem vettem a fáradtságot hogy a sok sok szaglászós túrán megillatoljam, a fűszeres nagyágyúkat kutattam egészen idáig. Míg pár hete a parfümériában két leányzó ha akartam ha nem, hatalmas Chloé esőt zúdított rám! / azóta hálás vagyok nekik/ gyors mérgelődés után mi ez a nagyon finom tisztaság illat? Friss, rózsás, virágos, könnyű, kicsit fás, nagyon tiszta. De ugyanakkor nem a szokásos friss tisztaság illat. Annál sokkal több. Azt hiszem ez hiányzott az életemből! Csak ezt fújom egy hete, erre van szükségem. Lehet besokalltam a fűszerektől,hiányzott nagyon egy ilyen illat, és most megtaláltam. Mérges vagyok magamra hogy eddig ezt így elutasítottam, de kompenzálni fogom azzal hogy innentől nem hiányozhat többé a polcomról. Ha valaki hasonló cipőben jár és egy kis csodás bármikor bárhová illatot keres mindenképp próbálja ki. Nagyon tartós ezért plusz sok csillagot adnék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

annajeney

2017. szeptember 4.

SPOILER: aki Chloé rajongó, az ne olvasson tovább.

Huhh hát igen... beszereztem egy illatmintát, mert annyira dicsérték, hogy ki akartam próbálni. És elnézést, attól a rengeteg embertől aki itt is pozitívra értékelte, de ez egyszerűen büdös. Azóta, valahányszor megérzem valakin az utcán, a buszon, vagy bárhol, csak arra tudok gondolni, hogy menjen már a közelemből. Instant fejfájás és hányinger pláne nagy dózisban. Iszonyú kellemetlen szúrós szaga van, mintha locsolókölni és babaszappan keveredne szúnyogriasztóval, és mindez 100x felerősítve. A nőiestől igen messze van. Amiért nem adok 1-est... Azért mert engem a hideg ráz tőle, még sokaknak tetszik, plusz legalább tartós, Nagyon tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

SPOILER: aki Chloé rajongó, az ne olvasson tovább.

PrincessRevenda

2017. augusztus 6.

Könnyed, friss, elegáns és hihetetlenül nőies. Édeskés virágmező illat, ráadásul rendkívül tartós. Sokan dicsérték rajtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

aranybarack

2017. augusztus 3.

Ezt és a zöldet is próbálgatom pár hete, állandó nappali illatot keresek. Van aki hibának rója fel a luxus-szappan asszociációt, nekem tetszik, hogy ilyen virágos tisztaságillatok. Ez édesebb-rózsásabb és egyvonalasabb, a L'Eau de Chloé izgalmasabban, fanyarabban indul, de aztán rajtam az is rózsa lesz. Mindkettő 5 csillag, szépen megkomponált pasztell-virágos feminim illatok, hatáskörük, tartósságuk is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Anne74

2017. augusztus 2.

Kifinomult, kellemes, nőies, figyelemfelhívóan elegáns illat.

Ezt a párom "találta" meg számomra.

Nappali illatnak tudom csak elképzelni. "Amolyan dinamikusan mindent elintézős, szaladgálós illat" :)

Nem bántam meg... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Kifinomult, kellemes, nőies, figyelemfelhívóan elegáns illat.

Ezt a párom "találta" meg számomra.

Nem bántam meg... :)

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)