Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 10390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Fejjegyek: bazsarózsa, frézia, licsi

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, magnolia

Alapjegyek: ámbra, virginiai boróka

Ár: 10390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 19.000 Ft , Eladó: Krisztina100
Állapot: Teljesen új, bontatlan, celofánozott csomagolásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Westend környéke
Ár: 3500 , Eladó: eszterdorakovacs
Állapot: Háromnegyedig van kb, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
kvin

2018. január 4.

Nem vagyok odáig érte, nekem nagyon rózsás, túl virágos. De a maga nemében nagyon szépen összerakott illat, csak rajtam nem igazán működik, de nem is illik hozzám. Éreztem ezt máson és tudom, hogy nagyon finom, bőrbeolvadó, ha megfelelő gazdára talál, emiatt erős hármas. Mivel rajtam nem fejti ki olyan szépen a hatását, mint ami benne van, - ráadásul gyorsan el is illan - ezért nem tudok olyan mélyen nyilatkozni róla. Friss virágos, nagyon bájos, nőies tisztaság-illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

pigglypig

2017. december 27.

Számomra ez a Parfüm, nagy p-vel. Annyira kifinomult, nőies, letisztult illat, hogy mindig tartok belőle itthon, hiába kísérletezek néha mással, úgyis visszanyúlok a Chloéhoz. Nagyon tartós, nagyon kis finom, elegáns, engem anyukámra emlékeztet. Persze érzelmi szálak is fűznek hozzá, hiszen ezt viseltem, mikor először találkoztunk a párommal, aztán akkor is, mikor megkérte a kezem, és pár évvel később leejtettem az üvegét, mikor cuccoltunk be az első közös lakásunkba... szerencsére nem törött el :D Ezek az emlékek mind eszembe jutnak, mikor magamra fújom. Talán már 4 üveggel is használtam el belőle, és szerintem legalább ennyit még fogok is ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Bibuskacz

2017. december 11.

Baratkozunk,baratkozunk,baratkozunk...
Ajandekba kapram egy 30ml -set ,mar egy ideje szerettem volna,de megsem vettem meg ,valahogy olyan kettős a kapcsolatunk,van amikor szeretem es olyan is hogy utalom,viragos nagyon viragos es friss,de neha tul sok ,tulsagosan letisztult ,hol a rozsa ? Mindenki azt irja milyen rozsas illatt hat nem nekem nem ,inkabb lilliom es a magnolia dominal es hatterbol integet a rozsa,hat furcsa,meg alakulunk. Most is ez van rajtam szeretem erezni magamon de mintha nem en lennek,de megis ugy erzem ezt kerestem mindig ,szupertartos ! Meg jovok upd-elek par het mulva amikor hosszabb ideje hasznalom :)
Update:
Addig baratkoztunk hogy szerelem lett ,most december van es nagyon faj a szivem mert elfogyot a kis tisszta viragcsokor parfumom,annyira megszerettem hogy hianyzik ,bar telre van mas amit hasznalok...a tel/karacsony egyenlo a gourmand illatokkal legalább is nekem,megis annyira hianyzik,isteni finom illatta van tavasz nyaron a kedvencem!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

Baratkozunk,baratkozunk,baratkozunk...

japanna

2017. november 16.

Vegyes érzelmeim vannak a parfümmel kapcsolatban. A tartóssága 5*, egy fújás (igyekszem a szórófejet éppen csak megnyomni, nagyon intenzív, már-már fejfájdító illata miatt) reggeltől estig érezhető. Karcosság jellemzi, ami talán hidegben jobban elviselhető. A lágyabb illatokat kedvelem inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

stimea

2017. november 11.

Az ùj szerelmem ez az illat! Egy lànyon èreztem először ès muszàj voltam megkèrdezni tőle, hogy milyen parfümöt hasznàl. :D Szaladtam is a parfümèriàba, locsoltam magamra ès IGEN, imàdom magamon is ^^ màr be is rendelte nekem a vőlegènyem szòval alig vàrom,hogy update-eljem a vèlemènyem hosszasabb hasznàlat utàn. Szerintem nem öreges illat, btw.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

anitkaa

2017. október 29.

Még áprilisban fújtam tesztcsíkra, akkor valamiért nem tetszett. Aztán októberben kerestem egy púderes illatot és eszembe jutott a Chloé :-) El is mentem, megszagoltam mégegyszer és meg is vettem! :-) Imádom, szerintem nagyon elegáns illat!

Update:
2 év telt el az előző véleményem óta és ez idő alatt a kedvenc parfümöm lett a Chloé. Azt hiszem megtaláltam (végre) a signature illatomat! Rajtam extra tartós az illata aminek külön örülök :)) IMÁDOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Ennie86

2017. október 19.

Végre én is ki tudtam próbálni ezt az illatot. Eddig nem nagyon foglalkoztattak a Chloé illatok. Na, ma bementem a müllerbe és teszteltem is. :) Az elején a frissen vágott fű jutott róla az eszembe egy kis eső illattal. Ahogy kezdett leszáradni a frézia és rózsa illat kezdett dominálni. Kellemes, nőies, és abszolút hordható illatá szelidült. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Kicsitzizigizi

2017. október 16.

Hatalmas karakter a parfümök között, ha egy Földön kívülinek kellene megmutatni mik azok a parfümök, hát ez lenne (az egyik) amit odaadnék. Persze nem csak különös, hanem nagyon-nagyon jó illat is, erős és tartós. A Nirvána kapuja előtt szerintem ilyen illat van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 16.

dbsdn

2017. október 5.

Nehezen választok parfümöt, mert nagyon másképp tud viselkedni a bőröm kémiájával egy illat, mint ahogyan azt először gondoltam, ill. alapvetően hűséges vagyok azokhoz, amik beváltak.
Egy Marie Claire magazinban kapott minta inspirált arra, hogy Chloét vásároljak és szerelmes vagyok! Ősszel és tavasszal biztosan ezt használom. Nagyon szolíd, de kellemes, nőies az illata, abszolút az én stílusom. Nagyon tartós (nekem edp van), lehet elég lenne csak reggel használnom, de mivel annyira szeretem érezni, kora du. újra fújok magamra kis mennyiségben.
Megfogott. 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 5.

Megfogott. 5*.

Ita

2017. október 4.

A Chloé valamiért soha nem érdekelt még arra sem vettem a fáradtságot hogy a sok sok szaglászós túrán megillatoljam, a fűszeres nagyágyúkat kutattam egészen idáig. Míg pár hete a parfümériában két leányzó ha akartam ha nem, hatalmas Chloé esőt zúdított rám! / azóta hálás vagyok nekik/ gyors mérgelődés után mi ez a nagyon finom tisztaság illat? Friss, rózsás, virágos, könnyű, kicsit fás, nagyon tiszta. De ugyanakkor nem a szokásos friss tisztaság illat. Annál sokkal több. Azt hiszem ez hiányzott az életemből! Csak ezt fújom egy hete, erre van szükségem. Lehet besokalltam a fűszerektől,hiányzott nagyon egy ilyen illat, és most megtaláltam. Mérges vagyok magamra hogy eddig ezt így elutasítottam, de kompenzálni fogom azzal hogy innentől nem hiányozhat többé a polcomról. Ha valaki hasonló cipőben jár és egy kis csodás bármikor bárhová illatot keres mindenképp próbálja ki. Nagyon tartós ezért plusz sok csillagot adnék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)