Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 10390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Fejjegyek: bazsarózsa, frézia, licsi

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, magnolia

Alapjegyek: ámbra, virginiai boróka

Ár: 10390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ingyenes! - Chloé by Chloé EDP replika
Ár: ingyenes , Eladó: Beatrix123
Állapot: 20ml/ a képen, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: banki utalás után Foxpost v. postán maradó, személyes átvétel Nyíregyházán
Ár: 4000 Ft+ postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: 75 ml / kb. 25 ml, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.
ngyorgyike

2017. július 11.

Imádom! Nagyon sokáig megmarad az illata, bár az orr sajnos hamar megszokja. Mások többször is megdicsérték az illatomat este, pedig csak a reggeli készülődésnél teszek magamra egyetlen fújásnyit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Beus70

2017. július 10.

Semmi púderesség nem érezhető benne, végig nagyon friss marad, egészen a leszáradásig. Igazi nyári illat, hőségben is elviselhető, nem édesedik be, nagyon tartós. Annyi bajom van vele, hogy nullától száz éves korig mindenki fölismeri, én pedig azt szeretem ha érdeklődnek az illatom felöl, nem pedig azonnal rávágják hogy "Chloé van rajtad?" :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 10.

myrtille

2017. június 13.

Számomra ez A parfüm. Nagyon sokat kipróbáltam már, de csakis ezt szeretem érezni magamon, a legtöbb illat egy idő után zavar. Minden évszakban kellemes, nyáron inkább a gyümölcsös, télen a virágos jegyeket érzem ki jobban. Számomra nem hátrány, hogy ez "csak" egy friss tisztaságillat, mert nekem ez áll jól. Nagyon tartós, elég belőle egy fújás. Az üvege gyönyörű, öröm kézbe venni. Nagyon szép emlékek kötnek hozzá, örülök hogy az enyém lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Ada992

2017. június 12.

Nagyon szeretem.Elegáns,púderes,letisztult,kellemes,komfort illat.Inkább ősszel és télen szoktam használni,de van amikor csak úgy "megkívánom" tavasszal/nyáron is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

adrica

2017. május 31.

Azzal indítok, hogy teljesen egyetértek egetoerika véleményével!!!!
Ezt a parfümöt egy rendezvényen egy magas beosztásban lévő nőn éreztem, és megtanultam, hogy ha valami tetszik és érdekel, nem szalasztom el, és megkérdezem, hogy mit használ. Hát bizony ezt. Utána néztem, ÚÚÚÚristen, aranyárban mérik. Ok, majd gyűjtök, de először próba, aztán a másolatban kezdtem gondolkodni én is, tekintettel a budge-ra. Müllerben próbáltam, Apán teszteltem, hogy mi a véleménye és végül meggyőzött, hogy ez nekem majd jó 10 év múlva lesz jó. Nem azt mondta, hogy nem jó, kellemes, de nem most. Túl öreges? már bocsi nem tudom most máshogy fogalmazni, de rajtam több évet dobna. Aztán ahogy szaglásztam, ízlelgettem arra jöttem rá, hogy tényleg, jó, meg minden, de olyan semmilyen. Kellemes, ok, de ez nekem kevés. Én nem ilyen vagyok, vagy is a munkahelyemen igen, néha, de én ennél izgalmasabb, vadabb, lázadóbb vagyok. És ekkor jön a képbe az utánzat. Azt nem sajnálom, ha csak időszakokra használom és unottan hagyom pihentetni pár hónapot is akár. De ennyi pénzt beleinvesztálni?! Hát??? Ahogy Bendegúz mondaná: Nem olyan családból származom! Persze, ha nyerek a Lottón, akkor simán és boldogan! És nem zavarna, ha a többi száz között ő is megbújna. De addig az ésszerű keretek közé szorítva, tényleg meg kell fontolnom, hogy végül is mennyire illik hozzám, és mennyire fogom tudni kihasználni. Ő még pihen egy időre várva az üzletek polcain, hát ha megnyerem a Lottót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 31.

Azzal indítok, hogy teljesen egyetértek egetoerika véleményével!!!!

Juditka84

2017. május 13.

Szupertartos, kellemes illat. 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 13.

Szupertartos, kellemes illat. 🙂

anabela

2017. április 9.

az egyik kedvenc illatom, másodszorra vettem meg, úgy érzem, hogy igazán illik hozzám. kifinomult, nem tolakodó, könnyed, nőies, enyhén rózsás, virágos. nekem igazi elegáns, mégis fiatalos tavaszi-nyári illat. természetesen gyönyörű, stílusos, mégis egyszerű az üveg, a dizájn is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

egetoerika

2017. március 29.

Valódi szappanillat. Luxus szappan, de szappan... Nagyon egyszerű, kicsit sem különleges, jellemzően a "most zuhanyoztam" illat... Szeretem, mert friss, enyhén virágos, éppen annyira fanyar amennyire kell. De a kreáció nem ér 10-15 ezer forintot. Tipikusan hamar megunható. Az eredetit ennyiért soha nem vásárolnám meg, de 2 ezret simán megér másolat formájában.
És innen üzenem mindenkinek, hogy nem rosszabb, nem kevesebb az a nő, aki másolatot vásárol! Mert ha valaki Chanel No. 5 másolattól illatozik, az IGENIS jó ízlésről, ne adj Isten, még kifinomultságról is árulkodik (kíváncsi lennék arra, hogy hányan tudnák megkülönböztetni az igazitól). Sajnos ezek nem mindig járnak együtt az anyagi jóléttel... És meg kell nézni az eredeti parfümökhöz írt véleményeket! Hányan, hányféleképpen csalódtak annyi neves, márkás, méregdrága cuccban??? Vagy lelkiismeret furdalásuk van a parfüm vásárlások miatt, amik aztán hónapokig, vagy évekig ott hevernek, mert megunják, vagy mert már nem trendi... Legszívesebben minden parfümhöz odaírnám ezt, mert némely illatsznobizmusból született vélemény által sértve érzem magam (de nyilván az szabályellenes lenne, és hát sem annyi energiám, sem annyi időm nincs, meg hát annyira azért nem is érdekel...). Nekem van egy 11 éves lányom. Nem veszek 50-60 ezerért illatot, mert azt a pénzt inkább rá költöm. Mégis igényes, ápolt, mindig megjelenni tudó 46 éves "laza" nő vagyok, akit minimum 10 évvel fiatalabbnak gondolnak. És tudom, hogy sokan vannak így, mint én.
Az illatot az illatért veszem és viselem, nem a márkáért! Sajnos még mindig vannak, aki a másolatokról csupa ostobaságot írnak (veszélyes anyagokat tartalmaz, nem tudod mit fújsz magadra, stb...) Nem ismerik a különbséget a hamisítvány és másolat között.
Én örülök, (mi több! Boldog vagyok!), hogy az én életem olyan, hogy meg tudtam látni: vannak ennél sokkal fontosabb dolgok a világon. Mélyen, tiszta szívből sajnálom azokat, akiknek az életükben központi helyet foglal el az a kérdés, hogy igazi márkás e a parfümje, cipője, táskája... Az érett személyiségből ezek hiánya semmit nem vesz el, de hozzá sem tesz. Nem leszek kevesebb egy másolat parfümtől, vagy egy 720 forintos Pepcos pólótól. De több sem egy eredeti Chanel kosztümtől. És mások sem, hiába érzik ezt annyian...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 29.

Edinaena

2017. március 15.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)
Ohhh... a kis Chloé ! Határozottan állítóm , hogy egy idő után mi nagyon jó barátságba leszünk (40 felett) !
Kis mintába volt nekem , tetszett -tetszett , de mint mondtam majd............... ( egy idő után ).
Tartósnak tartós .
Rajtam a rózsa illata nagyon érződött ! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)
Tartósnak tartós .
Rajtam a rózsa illata nagyon érződött ! :)

dustyrose

2017. március 9.

Évekig szagolgattam és ábrándoztam róla hogy egyszer megveszem , nagyon izgatott voltam amikor ez végre megtörtént . Valahogy amikor régebben próbálgattam mindig nagyon tartósnak bizonyult, most viszont néhány óra után semmi nem marad belőle.Régebben nagyon különlegesnek és elegánsnak tartottam, de minél többet hordom, annál inkább elrohadt rózsalevelekre emlékeztet az illata.Nem érzem magam magabiztosnak tőle , ahogy azt a hőn szeretett parfümjeim viselésekor szoktam, hűvös, távolságtartó, egykedvű , fonnyadt.Új fiókot kellett csinálnom, de három hónap után biztosan felrakom eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 9.

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)