Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 10390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Fejjegyek: bazsarózsa, frézia, licsi

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, magnolia

Alapjegyek: ámbra, virginiai boróka

Ár: 10390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 19.000 Ft , Eladó: Krisztina100
Állapot: Teljesen új, bontatlan, celofánozott csomagolásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Westend környéke
annajeney

2017. szeptember 4.

SPOILER: aki Chloé rajongó, az ne olvasson tovább.

Huhh hát igen... beszereztem egy illatmintát, mert annyira dicsérték, hogy ki akartam próbálni. És elnézést, attól a rengeteg embertől aki itt is pozitívra értékelte, de ez egyszerűen büdös. Azóta, valahányszor megérzem valakin az utcán, a buszon, vagy bárhol, csak arra tudok gondolni, hogy menjen már a közelemből. Instant fejfájás és hányinger pláne nagy dózisban. Iszonyú kellemetlen szúrós szaga van, mintha locsolókölni és babaszappan keveredne szúnyogriasztóval, és mindez 100x felerősítve. A nőiestől igen messze van. Amiért nem adok 1-est... Azért mert engem a hideg ráz tőle, még sokaknak tetszik, plusz legalább tartós, Nagyon tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

SPOILER: aki Chloé rajongó, az ne olvasson tovább.

PrincessRevenda

2017. augusztus 6.

Könnyed, friss, elegáns és hihetetlenül nőies. Édeskés virágmező illat, ráadásul rendkívül tartós. Sokan dicsérték rajtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

aranybarack

2017. augusztus 3.

Ezt és a zöldet is próbálgatom pár hete, állandó nappali illatot keresek. Van aki hibának rója fel a luxus-szappan asszociációt, nekem tetszik, hogy ilyen virágos tisztaságillatok. Ez édesebb-rózsásabb és egyvonalasabb, a L'Eau de Chloé izgalmasabban, fanyarabban indul, de aztán rajtam az is rózsa lesz. Mindkettő 5 csillag, szépen megkomponált pasztell-virágos feminim illatok, hatáskörük, tartósságuk is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Anne74

2017. augusztus 2.

Kifinomult, kellemes, nőies, figyelemfelhívóan elegáns illat.

Ezt a párom "találta" meg számomra.

Nappali illatnak tudom csak elképzelni. "Amolyan dinamikusan mindent elintézős, szaladgálós illat" :)

Nem bántam meg... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Kifinomult, kellemes, nőies, figyelemfelhívóan elegáns illat.

Ezt a párom "találta" meg számomra.

Nem bántam meg... :)

Sophianne

2017. július 31.

Ha szégyen, ha nem, notinon rendeltem meg az üvegcse miatt. Egyszerűen elragadott, és gondoltam, biztos nagyon jó illata lesz. Kibontottam egyből, hogy megérkezett és egy nagyon kicsit csalódás volt. Kicsit különlegesebb illatra számítottam de összességében nagyon elégedett vagyok vele. Sajnos rajtam szerintem annyira nem tartós, és ennyiért illene az lenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

ngyorgyike

2017. július 11.

Imádom! Nagyon sokáig megmarad az illata, bár az orr sajnos hamar megszokja. Mások többször is megdicsérték az illatomat este, pedig csak a reggeli készülődésnél teszek magamra egyetlen fújásnyit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Beus70

2017. július 10.

Semmi púderesség nem érezhető benne, végig nagyon friss marad, egészen a leszáradásig. Igazi nyári illat, hőségben is elviselhető, nem édesedik be, nagyon tartós. Annyi bajom van vele, hogy nullától száz éves korig mindenki fölismeri, én pedig azt szeretem ha érdeklődnek az illatom felöl, nem pedig azonnal rávágják hogy "Chloé van rajtad?" :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 10.

myrtille

2017. június 13.

Számomra ez A parfüm. Nagyon sokat kipróbáltam már, de csakis ezt szeretem érezni magamon, a legtöbb illat egy idő után zavar. Minden évszakban kellemes, nyáron inkább a gyümölcsös, télen a virágos jegyeket érzem ki jobban. Számomra nem hátrány, hogy ez "csak" egy friss tisztaságillat, mert nekem ez áll jól. Nagyon tartós, elég belőle egy fújás. Az üvege gyönyörű, öröm kézbe venni. Nagyon szép emlékek kötnek hozzá, örülök hogy az enyém lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Ada992

2017. június 12.

Nagyon szeretem.Elegáns,púderes,letisztult,kellemes,komfort illat.Inkább ősszel és télen szoktam használni,de van amikor csak úgy "megkívánom" tavasszal/nyáron is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

adrica

2017. május 31.

Azzal indítok, hogy teljesen egyetértek egetoerika véleményével!!!!
Ezt a parfümöt egy rendezvényen egy magas beosztásban lévő nőn éreztem, és megtanultam, hogy ha valami tetszik és érdekel, nem szalasztom el, és megkérdezem, hogy mit használ. Hát bizony ezt. Utána néztem, ÚÚÚÚristen, aranyárban mérik. Ok, majd gyűjtök, de először próba, aztán a másolatban kezdtem gondolkodni én is, tekintettel a budge-ra. Müllerben próbáltam, Apán teszteltem, hogy mi a véleménye és végül meggyőzött, hogy ez nekem majd jó 10 év múlva lesz jó. Nem azt mondta, hogy nem jó, kellemes, de nem most. Túl öreges? már bocsi nem tudom most máshogy fogalmazni, de rajtam több évet dobna. Aztán ahogy szaglásztam, ízlelgettem arra jöttem rá, hogy tényleg, jó, meg minden, de olyan semmilyen. Kellemes, ok, de ez nekem kevés. Én nem ilyen vagyok, vagy is a munkahelyemen igen, néha, de én ennél izgalmasabb, vadabb, lázadóbb vagyok. És ekkor jön a képbe az utánzat. Azt nem sajnálom, ha csak időszakokra használom és unottan hagyom pihentetni pár hónapot is akár. De ennyi pénzt beleinvesztálni?! Hát??? Ahogy Bendegúz mondaná: Nem olyan családból származom! Persze, ha nyerek a Lottón, akkor simán és boldogan! És nem zavarna, ha a többi száz között ő is megbújna. De addig az ésszerű keretek közé szorítva, tényleg meg kell fontolnom, hogy végül is mennyire illik hozzám, és mennyire fogom tudni kihasználni. Ő még pihen egy időre várva az üzletek polcain, hát ha megnyerem a Lottót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 31.

Azzal indítok, hogy teljesen egyetértek egetoerika véleményével!!!!

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)