Best of Beauty 2019

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 10390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Fejjegyek: bazsarózsa, frézia, licsi

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, magnolia

Alapjegyek: ámbra, virginiai boróka

Ár: 10390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ingyenes! - Chloé by Chloé EDP replika
Ár: ingyenes , Eladó: Beatrix123
Állapot: 20ml/ a képen, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: banki utalás után Foxpost v. postán maradó, személyes átvétel Nyíregyházán
Ár: 4000 Ft+ postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: 75 ml / kb. 25 ml, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.
dustyrose

2017. március 9.

Évekig szagolgattam és ábrándoztam róla hogy egyszer megveszem , nagyon izgatott voltam amikor ez végre megtörtént . Valahogy amikor régebben próbálgattam mindig nagyon tartósnak bizonyult, most viszont néhány óra után semmi nem marad belőle.Régebben nagyon különlegesnek és elegánsnak tartottam, de minél többet hordom, annál inkább elrohadt rózsalevelekre emlékeztet az illata.Nem érzem magam magabiztosnak tőle , ahogy azt a hőn szeretett parfümjeim viselésekor szoktam, hűvös, távolságtartó, egykedvű , fonnyadt.Új fiókot kellett csinálnom, de három hónap után biztosan felrakom eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 9.

Hajnal4040

2017. február 26.

Nekem kicsit too much, de életem legtartósabb illata! Egy fújás elég egy napra! Tehát megéri a drága árat. Én akkor használom, ha nagyon fel akarok tûnni valahol. Nem rossz, nem tucat, az biztos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.

CsakegyVelemeny

2017. február 25.

Illatmintat kaptam belole. Amikor kiprobaltam, ismeros volt az illat, egy kicsit a regi WU2 samponra emlekeztetett. :) Aztan hasznaltam napi szinten es nagyon megtetszett, rajtam friss, ude illatta érik. Szivesen megvennem nagy kiszerelesben, csak huzos az ara, sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 25.

Milva07

2017. február 22.

Valami teljesen mást kerestem, mint amit eddig használtam, jelentem: megtaláltam! Kedves, kacér, de sejtelmes is egyben: állandó lakója lesz a polcomnak a Shiseido Zen, Coco Allure Sensuelle és YSL Opiuma mellett.Én sem értem magam...:) Korábban fejvesztve menekültem volna egy ennyire karakteresen rózsás (nekem) illat elől, most azon kapom magam, ha a fürdőszobában járok, egyszerűen nem tudom kihagyni, hogy bele ne szagoljak az üvegbe. Bár az is lehet, egyszerű a magyarázat: van benne ámbra,az egyik kedvenc összetevőm...
Rajtam nagyon tartós és kellemesen, egyáltalán nem tolakodóan kísér napközben. Nekem a megbízható komfortillat kategória: nagy bakot nem tud vele lőni az ember. Kedves virágcsokor, nem több, de nem is kevesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 22.

b0rzi

2017. február 16.

Egy 1,2 ml-es teszter egyre boldogabb tulajdonosa vagyok. :D
Amikor először magamrafújtam, meglepődtem, hogy nekem annyira semmilyen, tetszik is meg nem is, de a véleményem rögtön megváltozott, amint anyu és húgom is megdicsérte. Ami ritka.
Szóval ma újra megtaláltam, és olyan délután fél 3 körül magamra fújtam (elég sokat nyakra, egy keveset csuklóra, szeretek túlzásokba esni; majd vissza is dugtam a táska mélyére, nehogy beleessek és elpacsáljam).
Müllerben voltam magamra fújtam egy teljesen másik illatot és azt veszem észre még most is, 10 óra után, hogy mocorgok, és valami nagyon jó illatot érzek. Először azt hittem, hogy ez az, amit tesztként magamra fújtam, és nem! :) kicsit szomorkodhatnék hogy jajj de hát 6-7 fújás kellett, de van olyan, ami ennél drágább, és ennél többe kerül, és ennyi nem elég belőle, szóval... :D nekem tetszik, az egyetlen ok amiért teljes kiszerelésűt, még legkisebben sem vennék, hogy tuti gyorsan ráunnék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 16.

Egy 1,2 ml-es teszter egyre boldogabb tulajdonosa vagyok. :D

Edina313

2017. február 3.

Itt vettem belőle krémmánián. Sajnos nem tanulok a hibáimból, nem tudom elfogadni, hogy a rózsa nem szép rajtam. Hűvös, friss, elegáns illat, de nem illik hozzám, szúrós és egysíkú marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Rekakova

2017. február 1.

Imádom ezt a parfümöt, évek óta jó barátok vagyunk. 😊 Tartós, különleges és nőies.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

mnodulus

2017. január 13.

Én ezt nem tudom elengedni, néha megunom, de még nem találtam mást, ami ennyire passzolna a bőrömhöz. Ráadásul annyian dicsérik, hogy ez is egy újabb ok, hogy mindig visszatérek hozzá. Tiszta, inkább tavaszi/nappali illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

dandelion

2017. január 8.

Könnyed, virágos illat, amit a kicsit különlegesebb hétköznapokra szoktam használni. Ajándékba kaptam, de biztos vagyok benne hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

angelina69

2016. december 26.

Nem illünk össze ezzel a parfümmel. Csak próbáltam egy-egy fújást, hidegben-melegben, de... Nem, valahogy nem jön át, amiről a többiek áradoznak. Rajtam semmi frissesség, csak szúrós rózsa illat, ami egy kesernyés-fás (elhervadt) leszáradásban fejezi be. Azt hiszem sok-sok pénzt megspóroltam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 26.

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)