Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 10390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Fejjegyek: bazsarózsa, frézia, licsi

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, magnolia

Alapjegyek: ámbra, virginiai boróka

Ár: 10390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 19.000 Ft , Eladó: Krisztina100
Állapot: Teljesen új, bontatlan, celofánozott csomagolásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Westend környéke
Edina313

2017. február 3.

Itt vettem belőle krémmánián. Sajnos nem tanulok a hibáimból, nem tudom elfogadni, hogy a rózsa nem szép rajtam. Hűvös, friss, elegáns illat, de nem illik hozzám, szúrós és egysíkú marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Rekakova

2017. február 1.

Imádom ezt a parfümöt, évek óta jó barátok vagyunk. 😊 Tartós, különleges és nőies.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

mnodulus

2017. január 13.

Én ezt nem tudom elengedni, néha megunom, de még nem találtam mást, ami ennyire passzolna a bőrömhöz. Ráadásul annyian dicsérik, hogy ez is egy újabb ok, hogy mindig visszatérek hozzá. Tiszta, inkább tavaszi/nappali illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

dandelion

2017. január 8.

Könnyed, virágos illat, amit a kicsit különlegesebb hétköznapokra szoktam használni. Ajándékba kaptam, de biztos vagyok benne hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

angelina69

2016. december 26.

Nem illünk össze ezzel a parfümmel. Csak próbáltam egy-egy fújást, hidegben-melegben, de... Nem, valahogy nem jön át, amiről a többiek áradoznak. Rajtam semmi frissesség, csak szúrós rózsa illat, ami egy kesernyés-fás (elhervadt) leszáradásban fejezi be. Azt hiszem sok-sok pénzt megspóroltam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 26.

HaziManka

2016. december 19.

Az előző hozzászólóval nagyon sokban egyetértek:))
Nekem sem az "én illatom" de mégis tetszik,szeretek én is
többféle nő lenni,ezekre a szavakra asszociálok Chloe-val kapcsoaltban:
finom,elegáns,kosztümös,törékeny,jómódú..
Nekem is nagyon tömény,amikor megvettem (próba után persze)
meggondolatlanul 2-t fújtam,egyet a nyakamra, egyet a csuklómra és
több óráig nagyon erősnek éreztem,szinte fullasztott.
De amikor több óra után letisztul,finomodik az illata,akkor nagyon tetszik.
Úgyhogy azért 5-öt adok mert az üveg is nagyon elegáns,ha nem is minden
nap de használni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 19.

Az előző hozzászólóval nagyon sokban egyetértek:))
Nekem sem az "én illatom" de mégis tetszik,szeretek én is
többféle nő lenni,ezekre a szavakra asszociálok Chloe-val kapcsoaltban:
finom,elegáns,kosztümös,törékeny,jómódú..
Nekem is nagyon tömény,amikor megvettem (próba után persze)
meggondolatlanul 2-t fújtam,egyet a nyakamra, egyet a csuklómra és
több óráig nagyon erősnek éreztem,szinte fullasztott.
De amikor több óra után letisztul,finomodik az illata,akkor nagyon tetszik.
Úgyhogy azért 5-öt adok mert az üveg is nagyon elegáns,ha nem is minden
nap de használni fogom.

Chrissy

2016. december 4.

Ez a parfüm nekem mindig fura volt. Sosem tetszett, de mindig akartam. Mindig tetszett, de sosem akartam. Nem tudtam vele mit kezdeni. Ezerszer szaglásztam meg parfümériában, több százszor fújtam csuklóra. Hol tetszett és kellett, hol meg nem. Az én környezetemben senkinek sincsen, ezért nekem egyedinek számít. Adódott itt egy kedvező csere lehetőség és akkor lecsaptam rá, gondoltam egy nem teli üveggel megbirkózom és úgy néz ki remekül megvagyunk. De nem tudom akármikor használni, mert rajtam brutálisan erős és tartós. Tömény.
Annyira, hogy szó szerint 1-1 fújás a két fülem mögé (azaz összesen 2 fújás) másnap délig tart. Úgy, hogy nem csak a környezetem, de én is érzem. Éppen ezért frissen fújva szinte fullaszt, nagyon hangulat kell hozzá, hogy ezt viseljem. Például fejfájós napokon ránézni sem tudok. És míg másoknak púderesre csendesül, rajtam kiabál. Erős őszibarackos-pézsmás illat rajtam, tömény rózsával. Ezeket érezni ki leginkább, de együtt a hármat, és rajtam nem változik, mindig ugyanolyan marad, csak úgy potom 36 óra után leköszön.
Ez az illat nem én vagyok, ez teljesen biztos. De szeretek néha nem önmagam lenni, éppen ezért szükségem van rá és bár ritkán esik jól viselni, de akkor nagyon. Ráadásul a tartósságán látszik, hogy ragaszkodik hozzám, ezért nem fogom elengedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 4.

Lexiii

2016. október 4.

Ajándékba kaptam, egyáltalán nem az én stílusom. De ettől függetlenül finom illata van, csak nem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

malnaszorp95

2016. szeptember 12.

Nagyon finom illata van, szerintem alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Nagyon finom illata van, szerintem alapdarab.

Marcipan11

2016. augusztus 11.

Hatom parfümöt hasznalok ez az egyik. Kellemesen rozsas rajtam. Most nyaron tokeletes de ugy gondolom eves parfumom lesz. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)