Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 10390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Fejjegyek: bazsarózsa, frézia, licsi

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, magnolia

Alapjegyek: ámbra, virginiai boróka

Ár: 10390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 19.000 Ft , Eladó: Krisztina100
Állapot: Teljesen új, bontatlan, celofánozott csomagolásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Westend környéke
Ár: 3500 , Eladó: eszterdorakovacs
Állapot: Háromnegyedig van kb, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Juditka84

2017. május 13.

Szupertartos, kellemes illat. 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 13.

Szupertartos, kellemes illat. 🙂

anabela

2017. április 9.

az egyik kedvenc illatom, másodszorra vettem meg, úgy érzem, hogy igazán illik hozzám. kifinomult, nem tolakodó, könnyed, nőies, enyhén rózsás, virágos. nekem igazi elegáns, mégis fiatalos tavaszi-nyári illat. természetesen gyönyörű, stílusos, mégis egyszerű az üveg, a dizájn is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

egetoerika

2017. március 29.

Valódi szappanillat. Luxus szappan, de szappan... Nagyon egyszerű, kicsit sem különleges, jellemzően a "most zuhanyoztam" illat... Szeretem, mert friss, enyhén virágos, éppen annyira fanyar amennyire kell. De a kreáció nem ér 10-15 ezer forintot. Tipikusan hamar megunható. Az eredetit ennyiért soha nem vásárolnám meg, de 2 ezret simán megér másolat formájában.
És innen üzenem mindenkinek, hogy nem rosszabb, nem kevesebb az a nő, aki másolatot vásárol! Mert ha valaki Chanel No. 5 másolattól illatozik, az IGENIS jó ízlésről, ne adj Isten, még kifinomultságról is árulkodik (kíváncsi lennék arra, hogy hányan tudnák megkülönböztetni az igazitól). Sajnos ezek nem mindig járnak együtt az anyagi jóléttel... És meg kell nézni az eredeti parfümökhöz írt véleményeket! Hányan, hányféleképpen csalódtak annyi neves, márkás, méregdrága cuccban??? Vagy lelkiismeret furdalásuk van a parfüm vásárlások miatt, amik aztán hónapokig, vagy évekig ott hevernek, mert megunják, vagy mert már nem trendi... Legszívesebben minden parfümhöz odaírnám ezt, mert némely illatsznobizmusból született vélemény által sértve érzem magam (de nyilván az szabályellenes lenne, és hát sem annyi energiám, sem annyi időm nincs, meg hát annyira azért nem is érdekel...). Nekem van egy 11 éves lányom. Nem veszek 50-60 ezerért illatot, mert azt a pénzt inkább rá költöm. Mégis igényes, ápolt, mindig megjelenni tudó 46 éves "laza" nő vagyok, akit minimum 10 évvel fiatalabbnak gondolnak. És tudom, hogy sokan vannak így, mint én.
Az illatot az illatért veszem és viselem, nem a márkáért! Sajnos még mindig vannak, aki a másolatokról csupa ostobaságot írnak (veszélyes anyagokat tartalmaz, nem tudod mit fújsz magadra, stb...) Nem ismerik a különbséget a hamisítvány és másolat között.
Én örülök, (mi több! Boldog vagyok!), hogy az én életem olyan, hogy meg tudtam látni: vannak ennél sokkal fontosabb dolgok a világon. Mélyen, tiszta szívből sajnálom azokat, akiknek az életükben központi helyet foglal el az a kérdés, hogy igazi márkás e a parfümje, cipője, táskája... Az érett személyiségből ezek hiánya semmit nem vesz el, de hozzá sem tesz. Nem leszek kevesebb egy másolat parfümtől, vagy egy 720 forintos Pepcos pólótól. De több sem egy eredeti Chanel kosztümtől. És mások sem, hiába érzik ezt annyian...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 29.

Edinaena

2017. március 15.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)
Ohhh... a kis Chloé ! Határozottan állítóm , hogy egy idő után mi nagyon jó barátságba leszünk (40 felett) !
Kis mintába volt nekem , tetszett -tetszett , de mint mondtam majd............... ( egy idő után ).
Tartósnak tartós .
Rajtam a rózsa illata nagyon érződött ! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)
Tartósnak tartós .
Rajtam a rózsa illata nagyon érződött ! :)

dustyrose

2017. március 9.

Évekig szagolgattam és ábrándoztam róla hogy egyszer megveszem , nagyon izgatott voltam amikor ez végre megtörtént . Valahogy amikor régebben próbálgattam mindig nagyon tartósnak bizonyult, most viszont néhány óra után semmi nem marad belőle.Régebben nagyon különlegesnek és elegánsnak tartottam, de minél többet hordom, annál inkább elrohadt rózsalevelekre emlékeztet az illata.Nem érzem magam magabiztosnak tőle , ahogy azt a hőn szeretett parfümjeim viselésekor szoktam, hűvös, távolságtartó, egykedvű , fonnyadt.Új fiókot kellett csinálnom, de három hónap után biztosan felrakom eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 9.

Hajnal4040

2017. február 26.

Nekem kicsit too much, de életem legtartósabb illata! Egy fújás elég egy napra! Tehát megéri a drága árat. Én akkor használom, ha nagyon fel akarok tûnni valahol. Nem rossz, nem tucat, az biztos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.

CsakegyVelemeny

2017. február 25.

Illatmintat kaptam belole. Amikor kiprobaltam, ismeros volt az illat, egy kicsit a regi WU2 samponra emlekeztetett. :) Aztan hasznaltam napi szinten es nagyon megtetszett, rajtam friss, ude illatta érik. Szivesen megvennem nagy kiszerelesben, csak huzos az ara, sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 25.

Milva07

2017. február 22.

Valami teljesen mást kerestem, mint amit eddig használtam, jelentem: megtaláltam! Kedves, kacér, de sejtelmes is egyben: állandó lakója lesz a polcomnak a Shiseido Zen, Coco Allure Sensuelle és YSL Opiuma mellett.Én sem értem magam...:) Korábban fejvesztve menekültem volna egy ennyire karakteresen rózsás (nekem) illat elől, most azon kapom magam, ha a fürdőszobában járok, egyszerűen nem tudom kihagyni, hogy bele ne szagoljak az üvegbe. Bár az is lehet, egyszerű a magyarázat: van benne ámbra,az egyik kedvenc összetevőm...
Rajtam nagyon tartós és kellemesen, egyáltalán nem tolakodóan kísér napközben. Nekem a megbízható komfortillat kategória: nagy bakot nem tud vele lőni az ember. Kedves virágcsokor, nem több, de nem is kevesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 22.

b0rzi

2017. február 16.

Egy 1,2 ml-es teszter egyre boldogabb tulajdonosa vagyok. :D
Amikor először magamrafújtam, meglepődtem, hogy nekem annyira semmilyen, tetszik is meg nem is, de a véleményem rögtön megváltozott, amint anyu és húgom is megdicsérte. Ami ritka.
Szóval ma újra megtaláltam, és olyan délután fél 3 körül magamra fújtam (elég sokat nyakra, egy keveset csuklóra, szeretek túlzásokba esni; majd vissza is dugtam a táska mélyére, nehogy beleessek és elpacsáljam).
Müllerben voltam magamra fújtam egy teljesen másik illatot és azt veszem észre még most is, 10 óra után, hogy mocorgok, és valami nagyon jó illatot érzek. Először azt hittem, hogy ez az, amit tesztként magamra fújtam, és nem! :) kicsit szomorkodhatnék hogy jajj de hát 6-7 fújás kellett, de van olyan, ami ennél drágább, és ennél többe kerül, és ennyi nem elég belőle, szóval... :D nekem tetszik, az egyetlen ok amiért teljes kiszerelésűt, még legkisebben sem vennék, hogy tuti gyorsan ráunnék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Egy 1,2 ml-es teszter egyre boldogabb tulajdonosa vagyok. :D

Edina313

2017. február 3.

Itt vettem belőle krémmánián. Sajnos nem tanulok a hibáimból, nem tudom elfogadni, hogy a rózsa nem szép rajtam. Hűvös, friss, elegáns illat, de nem illik hozzám, szúrós és egysíkú marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)