Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borbasemese, Módosítva: 2016. július 8.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2016

Illatcsalád: virágos

Fejillat: verbena

Szívillat: rózsabimbó, cseresznyevirág

Alapillat: rizspor

Ár: 2700 Ft postán maradóval , Eladó: Regi88
Állapot: 10 ml s üvegfújós frissen, Helyszín: Tapolca, fizetés: Utalás után postázom / MPL/
1200.-/2200.- Chloé Fleur De Parfum edp fújós
Ár: 1200.-/2200.- , Eladó: Iszike
Állapot: 5ml/10ml üveg parfümszóróba frissen fújva , Helyszín: Veszprém , fizetés: Posta/Fox

Daisyyy

2016. december 1.

Illatmintát kaptam belőle, fogalmam nem volt, hogy mire számítsak, mivel sosem vettem még magamnak illatot ebből a márkából. Már kezdem megszokni, hogy nekem ritkán jön be egy illat, mert vagy túl pézsmásak, vagy ámbrásak, vagy mindkettő és ezektől én mindig fejfájást kapok. Hát tettem egy próbát ezzel is, és azt kell, hogy mondjam, hogy megszerettem. Minden nap fújom magamra, használom a kis mini sprayt és tetszik! Kellemesen virágos, tiszta illat, nem túl tömény, nem fejfájós, nem közönséges. Még az is lehet, hogy tavasszal veszek magamnak ebből egy üveggel. Hétköznapi szaladgálásra, munkára, szabadidős tevékenységekhez tökéletes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 1.

diesel22

2016. november 13.

Kellemes, nem túlbonyolított, jellegzetes Chloé illat. Könnyed, friss, kissé édes tavaszias illat. Láttunk, éreztünk már ilyet korábban, nincs benne semmi különleges. Biztonságos illat. Azoknak, akik ezt a vonalat szeretik biztosan jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

szeliger

2016. október 19.

Ismét egy Chloé flanker, ismét egy "futottak még" parfüm. Nem is tudom, hányadszorra csavarják még, de az illatot ismerjük már. Kellemes, virágos kompozíció, fő a biztonság és persze a biztos bevétel. Az üveg szép, az illat kicsit szögletes, beleszippantok és már megyek is tovább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 19.

rekag

2016. október 7.

Ez az első illat Chloétól, ami nem válik kesernyéssé és élessé a bőrömön, úgyhogy be is szereztem egy üveggel belőle. :) Szerintem is az anyaillatra hajaz, de annál sokkal virágosabb és üdébb, nem túl édes és nem keserűen szúrós. Kifújáskor nagyon citrusos és friss, gondolom a verbéna miatt, aztán jönnek a virágok és 2 óra múlva púderessé válik, de még mindig érezni a virágokat is. Tartóssága átlagos, rajtam kb. 5 órát bír. Hatósugara nem túl nagy, de azért persze érezhető. Igazi bármilyen alkalommal viselhető, nőies, finom illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 7.

egyedszilvi

2016. szeptember 24.

Tényleg hasonlít az anya illatra,picit másabb,de viszont a tartóssága kétszerese,mint neki.Imadom 😊 mindkettőt,ezt jobban,mert az egész napot kibírja rajtam (nem beszélve arról,hogy kollégáim végre nem szólnak ram,hogy töményen erős parfüm van rajtam ma is).Viselhető,kellemes kis illat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

HDR

2016. szeptember 21.

Az en orromnak kellemetlen. Valamely jegy szur benne. Ujraprobalom meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Az en orromnak kellemetlen. Valamely jegy szur benne. Ujraprobalom meg.