Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 1975

Fejjegyek: ylang-ylang, őszibarack, orgona, narancsvirág, lonc, kókusz, jácint, bergamott, aldehidek

Szívjegyek: tubarózsa, szegfű, rózsa, nőszirom gyökér, nárcisz, jázmin

Alapjegyek: virginiai cédrus, szantálfa, pézsma, tölgymoha, benzoin, borostyán

Karl Lagerfeld Chloé (Vintage)
Ár: 11.000 Ft posta/foxposttal , Eladó: kvin
Állapot: 50ml/kép, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Karl Lagerfeld Chloé For Women 1975. gyári minike
Ár: 1.800,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Doboz nélküli, 5 ml öntős, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm
Poldi

2016. május 9.

Sziasztok!
Nem értem hogy miért csak a Fracas jut mindenkinek elsőre eszébe, ha tubarózsa illat. Az oké hogy egy kisebb fajta misztikum övezi, és tényleg nagyon jó, de azért nem szabad a többiekről sem megfeledkezni. Itt van az 1975-ös Chloé, ami szerintem a másik nagyágyú.
Számomra hihetetlenül gazdag, és gyönyörű illat. Tetszik, hogy ezt a nehéz tubarózsát, "megszúrták" némi aldehiddel és tölgymohával, ami által egy picit vibrálóbb lett, és így nem nyomja agyon a viselőjét. Valóban nem egy mai divatillat, de ezt mi nem bánjuk. Inkább hűvösebb időt kíván.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 9.

Sziasztok!

Masnuci

2016. április 28.

Na igen, ő sem egy mai felkapott tucatillat. De hát én már csak ilyen vagyok, szeretem a nem mindig "trendi" viszont időtálló, karakteres örök darabokat. És ez a parfüm is ilyen. Minden megvan benne, ami kell, hogy szeressem. Mélység, lágyság, virágos nőiesség tűz és érzéki bujaság. Mi kellene ettől több? Ja, hogy nem divat? Na és????

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 28.

tokfejessi

2016. február 7.

Ajándékba kaptam ezt a parfümöt, még 2-3 évvel ezelőtt. Nem hallottam még róla, és a csomagolása alapján azt hittem, hogy valami gagyi, százforintosban kapható olcsó parfümről van szó. Aztán megszagoltam...és ez a pacsuli, elviselhetetlenül erős "húsvéti locsoló kölni" szag csak rádobott egy lapáttal erre a hitemre. Ez a parfüm szabályosan büdös! Tettem pár próbát, hátha meg tudom szeretni, de egyszerűen nem tudom elviselni magamon. Szappanos szivaccsal sikáltam a csuklómat, hogy még nyoma se maradjon rajtam.
Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Soha többet.

Pampilla

2015. november 10.

Nem éppen egy mai illat,de néha pont ez kell!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 10.

Nem éppen egy mai illat,de néha pont ez kell!

prehalekjudit

2014. október 14.

Karakteres illat,szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 14.

Karakteres illat,szeretem

im

2014. július 1.

akciósan vettem a DM-ben, vakon, korábban nem ismertem ezt az illatot. először nem szerettem magamon, mert én is kiéreztem belőle ezt a húsvéti locsolókölni-jelleget, de nagyon sokan megdicsérték rajtam, mert azt mondták, csak a finom virágillat érződik. úgyhogy megbarátkoztam vele, és örülök, hogy ilyen tartós: rólam olyan gyorsan elillannak a parfümök valamiért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

sandra

2014. április 6.

Nekem nem igazán jön be. Nagyon tartós parfüm, viszont valamiért engem az illata a húsvéti locsoló kölnire emlékeztet. A 30 ml-es parfümöt vettem meg akciósan a DM-ben 3000 forintért, nagyon keveset kell belőle fújni, és sokáig tart az illata. Bár az illat nekem nem lett a szívem csücske, de a tartóssága miatt kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

tundehajnalka

2013. március 10.

Kiváló! Már a harmadik fajta parfüm, amit páromtól kaptam. :))) Nagyon jól eltalálja, hogy mi tetszik nekem! Ellentétben velem, mert tudok dönteni...
Erős és kellemesen tömény! Nőies és figyelemfelkeltő! 5/5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

Erős és kellemesen tömény! Nőies és figyelemfelkeltő! 5/5

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)