Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. december 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Fejjegy: almavirág

Szívjegy: vizi jácint, jázmin,

Alapjegy: vetiver

2015. február 23.

Friss, könnyed, lendületes, vidám illat, az almavirág nagyon dominál benne. Intenzív, egy fújás is nagy hatósugárban érződik. Bőrön nem annyira, ruhán nagyon tartós. Sajnos én ebben is érzek némi mosóporos mellékzöngét, nem annyira mint a sima Chloé-k esetében, de ebben is ott van. Még nem tudom, hányadán állok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 23.

SISINKA

2015. január 7.

Az egyetlen a chloék kozul eddig ami tetszik....tavaszi nyari illat laza viragos gyumolcsos....lezser casual stílushoz...de semmi extra kulonleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 7.

Liza333

2014. október 1.

Míg a See By EDP változat nálam nem igazán működött, ennek kifejezetten kellemes virág illata lett rajtam. Nagyon kedvelem, bár a hatósugara és a tartóssága az én bőrömön - gondolom mert EDT - nem a legintenzívebb, mégis szívesen fújom magamra. Kedves, komfortos virágos illat, tavasszal, nyáron jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 1.

manna02

2014. július 24.

Aki ismer, tudja, hogy egyszerűen megszállottja vagyok az illatoknak! A havi 2-3 üres dezodoros flakon(?) és a régen 1-2 elfogyott parfüm után tünt fel nekem is. Épp elfogyott az utolsó parfümöm is, amikor megkaptam ezt a csodát. Az illata fantasztikus, én is sokáig érzem magamon, így az elmúlt 3 hónapban csak a fél üveget "kellett" elhasználnom. IMÁDOM, és mindenkinek csak ajánlani tudom! Az illata nem túl édes, kellemes és a mennyekbe repít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 24.

Neovo

2014. május 6.

Hosszas tesztelés után megvettem. Szeretem. Rajtam és a ruháimon nagyon tartós. Még egy hét után is érzem a ruhámon. Reggel egy fújás és egész nap érzem magamon. Délután ha hazamegyek még akkor is mondják, hogy milyen kellemes az illatom. Az egyik legtartósabb illat amivel én találkoztam. A férjemnek a tesztpapíron nem tetszett. Én viszont sok próba után úgy döntöttem, hogy nekem kell. Gondoltam majd fújom munkába, amikor nem találkozunk, estére majd elillan. Egyszer összefutottunk idő előtt, de akkor már legalább 5 órája fújtam ki. Alig bírtam levakarni magamról, csak szimatolt mint egy vadászkutya, hogy mi ilyen finom illat. Mély elégtétel fogott el! No mégis csak jó döntés volt megvenni!! Az edp sem rossz, de nálam ott van egy kis nem kívánatos mellékzöngéje a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 6.

Trixi

Korcsoport: >54
2014. április 20.

Imádom, a kedvenc illatom most tavasszal. Nagyon könnyű, friss, fiatalos, virágos illat, mint egy tavaszi virágcsokor. Sajnos nem nagyon tartós, de nincs szívem ezért levonni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. április 20.

hulcsi

2014. március 11.

Müllerben próbáltam a tesójával...see by chloe edp- vel ...együtt. Az edp annyira megtetszett, hogy erre egyáltalán nem is emlékszem. Ki fogom még egyszer próbálni. Ha jól rémlik, könnyű és nyárias, de nem hagyott bennem nyomot. Ez jelent valamit....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 11.