Christina Aguilera

Ár:   2999-4999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fenvik, az összetevőket feltöltötte: Kitty127, Módosítva: 2013. január 9.

Ár:   2999-4999 Ft
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Rebekaahorvath

2017. május 3.

Eddigi kedvenc parfümöm, ám még mindig keresem a nagy Ő-t. Kicsit túlárazottnak is érzem, tartósságát tekintve legalább is biztosan.
Viszont összességében nagyon szeretem, mindemellett különleges emlékeket is idéz fel bennem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

arendasnikolett

2017. január 4.

A legkülönlegesebb parfüm, amivel valaha rendelkeztem (pedig volt már jó pár). Annyira egyedi és összetéveszthetetlen más illattal. Nem egy tömegparfüm, épp ezért vált a kedvencemmé. Rendkívül tartós és napközben is intenzív marad az illat. Nekem valamiért téli kedvenc, lehet azért mert elég tömény és úgymond "nehéz"(=van benne anyag). Tökéletes! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

rk98

2016. november 1.

Tökéletes illat, nagyon szeretem, viszont azért kap csak 4-et, mert pár óra múlva már nem is, vagy csak alig érződik, és nem találtam még a közelemben olyan áron, amit bármikor meg tudok engedni magamnak, ha a régi üveggel elfogy

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 1.

leszter19

2016. november 1.

Egyik kedvenc parfümöm, sokáig érződik az illata :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 1.

Egyik kedvenc parfümöm, sokáig érződik az illata :)

adrika94

2016. szeptember 14.

Próba nélkül netről rendeltem, aztán mikor megjött és fújtam belőle csalódtam, nem tetszett... De aztán fél óra elteltével körülbelül kibontakozott rajtam, és bele szerettem :) a fahéjas beütése miatt én január február hónapokban használtam :) biztos hogy veszek még :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

domika

2016. május 13.

Nagyon elegans illat, mindig ezt fujom magamra, ha a volegenyemmel szinhazba megyunk. :) 4 csillagot csak azert kap mert nem olyan tartos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

Ales

2016. május 12.

Tavaszias gyümölcsösség, de sajnos nem tartós illat, ezért -1 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 12.

Tavaszias gyümölcsösség, de sajnos nem tartós illat, ezért -1 csillag.

Csinszka1984

2016. április 9.

Nagyon kellemes nőcis illat. Elegáns üveg. Ez eddig oké..... de fél óra múlva nem érzem nyomát sem!!!! Àr érték arány katasztrófa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

Timi8

2015. december 26.

Almásabbra, fahéjasabbra, melengetőbbre gondoltam, de rajtam egészen friss ez az illat. Nem lenne rossz amùgy, ha töményebb, teltebb lenne, viszont ìgy kifùjáskor nagyon alkoholos. Ahogy az alkohol illan, ùgy illan az illat is sajnos. Rajtam percek alatt bőrközeli, majd kb.1-másfél òra alatt nyom nélkül tűnik el a bőrömről és a ruhámròl egyaránt. Mivel ennyire illanòs azt az árat amennyiért kìnálják, indokolatlanul magasnak érzek érte. Ha van olyan minőségi, tartòs illat, ami hasonlìt erre, azt mindenképp szìvesen tesztelgetném, de ez ìgy most nálam nem nyert. Kár érte! A By Night sikerült sztem a legminőségibbre a hölgy nevével fémjelzett illatok közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 26.

barbigirl21

2015. december 17.

Még nem véleményeztem?! :O Pedig már 1 éve birtoklom ezt a szépséget. Tavalyi névnapi ajándékom, amit a párom választott nekem. Elájultam, mikor magamra fújtam az illatot, hogy mennyire hozzám illőt választott a kedves :)) Már csak emiatt is a szívem csücske. Tudtam, hogy jó ízlése van, de még magamnak is nehezen tudok parfümöt választani, nem még, hogy más eltalálja az ízlésem. És hogy ennyire finom, édes, nőies, mégsem tolakodó és fejfájást okozó édességre bukkan, azt nem vártam volna... Az eddigi kedvenc parfümöm lett, messze lekörözi elődeit. És bár valóban lehetne kicsit erősebb/tartósabb, nem vonok le egy csillagot sem, mert számomra tökéletes ez az illat (ráadásul sálon, ruhákon még napokig érezni a halvány illatfoszlányt, csak érdekes módon magamra fújva nem olyan erőteljes - talán gyorsan hozzászokik az orrom :). Most már - legalábbis amíg nem változik radikálisan az ízlésem parfümök terén - csak ehhez hasonlókat fogok keresni, vagy ugyanezt veszem újra.

A csodálatos dobozáról és üvegéről pedig nem is beszéltem... Szerelem első látásra, a szobám dísze mindkettő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.