Christina Aguilera

Ár:   2999-4999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fenvik, az összetevőket feltöltötte: Kitty127, Módosítva: 2013. január 9.

Ár:   2999-4999 Ft
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Missglamorazzi

2015. november 26.

Már régebben is kipróbáltam, de csak most vettem meg egy jó kis leárazáson a DM-ben. Mindenképp megérte az árát, mindennapi parfümnek szerintem nagyon jó. Celeb parfümök közül keveset találni, ami egyrészt nem 15 éves korosztálynak hordható ( fejfájós vattamáz illat) , másrészt, ami valamennyire tartós is. A Cristina parfümök szerintem mindkét szempontból korrektek. (Kedvencem a By Night egyébként tőle :) ) A parfüm kezdetben rajtam igazán almás, enyhén érződik csak a fahéj, később pedig kissé púderessé válik. Az üvege is aranyos. Az ünnepre hangolódáshoz tökéletes, mostanában ezt használom legszívesebben :) Viszont szerintem csak nagyon közelről érződik. Ha esetleg valaki tud hasonló, de picit erősebb parfümöt, várom a tippeket :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Szaffy55

2015. október 24.

Imádom!!!Már évek óta használom,de nem tudom megunni. Csodás illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

Imádom!!!Már évek óta használom,de nem tudom megunni. Csodás illata van.

Pampilla

2015. október 15.

A megjelenésekor annyira megfogott a kampány amit köré építettek,tudtam hogy egyszer beszerzem magamnak. Mára kifutó lett,fillérekért vettem meg,sajnos annyit is ér,hiába az ínycsiklandó körítés,ez egy lebutított illat,semmi egyediség,tartóssága közepes,hát lehet élni nélküle.... 15 ml-esem van,örülők hogy nem nagyobb kiszerelésűt vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 15.

Reni91

2015. augusztus 11.

Számomra meglepetés volt ez a parfüm, nem nagyon bíztam sose az ilyen "sztár" parfümökben, de keresgélés közben megszagoltam ezt is...és nagyon jól tettem!!! Nagyon kellemes, édeskés, fűszeres illata van, nőies. Nekem nagyon tetszik, bár a tartóssága nem a legmaximálisabb, de viszont annyira nem is rossz, hogy ez miatt negatívat kapjon! Ár-érték arányban pedig bőven tökéletes. Engem teljesen megnyert! Megjegyzem sok jóval drágább társával is versenyre kelhetne nyugodtan...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

IldaDb1990

2015. április 26.

Kellemes puderes illat.Tartossaga kozepes.Nem kelt feltunest,apoltsagot sugaroz.Kellemesen edes..egy csopp keleties beutessel.En nagyon kedvelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

borbasemese

2015. március 14.

Nekem nagy csalódás volt sajnos. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

Nekem nagy csalódás volt sajnos. :(

vadri1

2014. december 25.

Szerintem csodálatos illata van, továbbá nagyon tartós is, ha elfogy biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 25.

angeltear

2014. december 3.

A Dm-ben szaglászva beleszerettem ebbe az illatba és eldöntöttem, hogy kell nekem. Élesben teszteltem is a következő munkanap. Reggel magamra fújtam, akkor isteni illata volt, csak úgy illatoztam, de olyan dél körül már el is tűnt rólam. Az illat maga mesés, de a tartósságával abszolút nem vagyok megelégedve. Örülök, hogy csak 15 ml-es kiszerelést vettem meg, így nem buktam akkorát. Kissé csalódás... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

wywy1992

2014. november 21.

A legjobb!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

A legjobb!:)

Esztiiiii

2014. július 2.

Finom édes illat, viszont nekem egyáltalán nemvolt tartós, a csuklómra fújtam belőle 2x és 2óra múlva már egyáltalán nem éreztem az illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.