Christina Aguilera

Ár:   2999-4999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fenvik, az összetevőket feltöltötte: Kitty127, Módosítva: 2013. január 9.

Ár:   2999-4999 Ft
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

BonnyBunny

2014. május 25.

A páromtól kaptam ajándékba. Őszintén szólva magamtól nem vettem volna meg, mert illatok tekintetében nagyon sznob vagyok, tehát a drogériás parfümöket meg se szoktam illatolni, mert a legtöbb egy kaptafára készül szerintem, és a tartósságuk se a legjobb...
Gucci Flora-t használok amúgy számomra az a parfüm AZ illat. Pár hete pont azon agyaltam, hogy nyárra kéne valami lágyabb, kevésbé erős parfüm, de most nincs rá keretem, szóval elhesegettem a gondolatot.. :D Aztán meglepett vele a barátom. Meglepődtem, hogy mennyire finom illat az üvegben és a bőrömön is. Édeskés, gyümölcsös cukros. Nem valami nagyon bonyolult és különleges összetevőkből álló illatkompozícióra kell gondolni, de nagyon kellemes, nőies, tökéletes nyárra (bár másnak lehet sok lesz a melegben, én szeretem az erős parfümöket).
A tartóssága sajnos nem ér fel a Flora-hoz, de ezt elnézem neki, azért az ára nem ugyanaz. Ezért csillagot nem vonok le, és megkapja az 5-t :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 25.

Ashakiran

2014. április 8.

Mire kedvet kapnék hozzá, már nem is fogják gyártani, mert tuti nem kattannék rá mostanában..A férjemnek tetszett, és úgy gondolom, alapvetően nagyon nőcis. Nőcis, nem pedig nőies, de attól még jó. Erős hármas, ill.:
10/6

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 8.

10/6

dreamerem

2014. április 3.

Azt hittem először, hogy Christina legelső parfümje az én illatom, viszont rájöttem, hogy ez az. A kedvenc parfümöm lett. Imádom az illatát. Már a második üvegcse. Reggel befújom magam vele és még este is érzi rajtam a barátom. Bár én azt mondanám, hogy lehetne tartósabb is, emiatt -1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 3.

Rege

2013. december 28.

Fahéjas-sült almás édesség - egy kis melegség a hideg őszi-téli napokra. Épp az előbbi kombináció miatt számomra a karácsonyi ünnepek illatát idézi, ezért az én orromnak kellemes, pedig nem szeretem a cukros illatokat. Kissé közönséges a csomagolása, olcsó hatást kelt. Árban viszont már nem valami olcsó (én majd' kilencezerért láttam a dm-ben), ahhoz képest hogy "csak" celebparfüm és nagyon illékony. Erős hármas/gyenge négyes.

Szerkesztés: a páromtól ezt kaptam ajándékba. Tökéletes kiegészítője az ünnepi, teamécsesekkel és párolgó illatolajokkal, süteményekkel telerakott szobának, a karácsonynak. A tartóssága miatt viszont leveszek egy csillagot, mert - nem túlzás - minimum óránként újra kell(ene) applikálni, hogy folyamatosan érződjön a bőrön, annyira hamar elillan, ez pedig ront az ár-érték arányon. Sajnálom, mert egy szerethető illat (fejjegyek: piros alma, fahéj, szívjegy: ciklámen, alapjegyek: szantálfa, pézsma, gyömbér).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

KrémSzabina

2013. augusztus 23.

első szimatolásra szerelem! tegnap pillantottam meg a legjobb barátnőm polcán, a csomagolás rögtön oda vonzotta a tekintetemet, szerintem nagyon mutatós. nem fűztem hozzá nagy reményeket, nagyon különböző az ízlésünk a barátnőmmel. de ebbe egyből bele szerettem! mindig is imádtam a gyümölcsös illatokat, ez pedig számomra tökéletes! finom, nem tolakodó, kissé púderes, kellemes édeskés illat. rögtön "elboltoltam" ezt a parfümöt, mondván nekem ez KELL!!! boldogan fújtam magamra az új szerzeményemet, és még nagyobb örömömre azt tapasztaltam, hogy rajtam nagyon is tartós, egész nap, sőt zuhanyzás után is érezehető. A párom pedig rögtön megérezte az új illatom, ami Őt is elvarázsolta. Nekem ennél több nem kell :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

PrincessTurquoise

2013. július 23.

Határozott, finom illat, de engem valamiért csak másodszorra fogott meg. Először a rágógumira emlékeztetett :D Később ez a hasonlat eszembe sem jutott, és végül mégiscsak a polcomon kötött ki az üvegcse. Szeretem, de számomra Christina legelső illata a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

WaterLily

2013. július 11.

Büdös és túlárazott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

Büdös és túlárazott.

fausztdori

2013. május 24.

Teszteltem többször is, nagyon kedvelem az illatát, tartós, ára baráti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

Teszteltem többször is, nagyon kedvelem az illatát, tartós, ára baráti.

Ella

2013. március 13.

Végre egy fűszeres illat C. A. -tól! Kellemes, meleg, átölelő, őszi-téli, koratavaszi (márciusi) illat. A csomagolása viszont annyira nem tetszik, mint a testvéreié és a csuklómon nem volt túlságosan tartós. Legközelebb parfüm nélkül megyek vásárolni és akkor a hajamba is fújok belőle. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

edina.gasparovics

2013. február 3.

Érdekesnek találom, hogy mindenki egy véleményem van a tartósságával kapcsolatban. Amikor én magamra fújom indulás előtt (3pissz nem locsolom :) ) 1óra elteltével még dicsérnek a munkahelyemen, hogy hmmm de finom illat! 10óra elteltével hazaérek és a párom még mindig érzi rajtam sőőt még kicsit én is magamon, és a sálamon is egyfolytában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.