Christina Aguilera

Ár:   2999-4999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fenvik, az összetevőket feltöltötte: Kitty127, Módosítva: 2013. január 9.

Ár:   2999-4999 Ft
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

szatmarijuli

2012. november 15.

Nagyon elégedett vagyok vele, teljesen jó az ár-érték aránya, szeretem az illatát, mert nem túl édes, számomra tökéletes. Az igaz, hogy nem túl tartós, ám egyik Christina Aguilera parfüm sem volt nálam az, s nem is vártam el ilyen árért. Kellemes viselet, hétköznapokra tökéletes, aki szerette Christina legelső parfümjét, szerintem ezt is értékelni fogja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

fenvik

2012. november 14.

virágos, édes illat. semmi különleges, vagy új.
ráadásul az én bőrömön pár perc után semmit sem érezni. de semmit. lehet, csak az én bőrömön.
kár, pedig általában szeretem a Christina A. illatokat. de ez nem lesz kedvec, sőt...

update: korábban a Müller-ben szagoltam meg a parfümöt többször is, de legutóbb a Dm-ben adtam neki egy esélyt és meglepett, mert sokkal erősebb illata van, mint amit korábban éreztem. tényleg édeskés sütis illat. Nagyon finomnak éreztem és végre nem tűnt el azonnal. Érdekes, hogy ekkora különbség lehet két parfümös üveg között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

virágos, édes illat. semmi különleges, vagy új.

judit.petes

2012. október 29.

Szeretem a C. Aguilera illatokat (főleg az első parfümjét),megszaglásztam ezt is a DM-ben. Hááááát... elsőre tipikus gyümölcsös-édes, mostanában nagyon menő illat,de számomra van benne valami,amitől eszméletlen fejfájást kaptam :( Javára írandó,hogy rajtam (sajnos) nagyon tartósnak bizonyult,bőszen sikáltam a csuklómról,de simán kibírta az esti zuhanyzásig... Amúgy egy elég jellegtelen illatocska,a korábbiak fényében jobbat vártam. Az üveg az viszont szép :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 29.

Laura

2012. október 20.

hát nem tudom... az illata gyengécske, nem tartós. pedig amúgy jó lenne, de ez így gyatra :(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 20.

minaya

Illatcsalád: fűszeres-virágos-gyümölcsös

Fej jegy: fahéj, piros alma
Szív jegy: ciklámen
Alap jegy: gyömbér, pézsma, szantálfa

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

Christina Aguilera: Red Sin

Fej jegy: fahéj, piros alma
Szív jegy: ciklámen
Alap jegy: gyömbér, pézsma, szantálfa

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.