Christina Aguilera

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: sdm, Módosítva: 2015. január 21.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegy: bergamot, pink bors, licsi, körte,

Szívjegy: magnólia, méz, ibolya levél, rózsa,

Alapjegy: szantálfa, tonka bab, ámbra.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

vanillacaramella.sweet

2015. december 21.

Az üvege tetszik, de az illatot tesztelve magamon, hát olyan semmilyen volt. Valami virágos-borsos illatocsak,de hamar el is tűnt, nincs olyan karaktere, mint vártam volna. A parfüm színe illik az illathoz, olyan halovány.. A By Night sokkal jobb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 21.

GNóri

2015. december 19.

A Christina Aguilera parfümök külseje hihetetlen gyönyörűség, imádom a csipkemintákat és az üvegek formáit. A belbecs viszont szerintem nem nagy szám sajnos. Az összes CA parfüm közül talán ez az egyetlen, ami tetszik valamennyire, de ez sem egy nagy durranás. Kellemes, virágos, nőcis illat, semmi extra, hétköznapra, irodába jó lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

MMelcsi

2015. szeptember 21.

Pár hónapja kaptam ajándékba és meg kell, hogy mondjam beleszerettem! Teljesen hozzám illő illat. Virágos, kellemes illatú parfüm. Tartósságát tekintve is kiváló, ha reggel befújom magam én este is érzem a bőrömön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

szisz5

2015. január 16.

Igen, 2014-es. Épp most illatoltam meg a Douglasban. Kellemes, aranyos, divatos cukorkás-púderes-virágos illat (bár nekem már kicsit émelyítő). Csakis a tizenéves, fiatal huszas korosztályon tudom elképzelni mindennapi szaladgálós tavaszi illatként.
Magamnak biztosan nem venném meg, túlságosan édes és túlságosan tucatillat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

Magamnak biztosan nem venném meg, túlságosan édes és túlságosan tucatillat.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.