Cien

Ár:   340 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. október 22.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Lábápolók

2020-ban megújult összetétel!

A 10% Urea lábápoló krém a száraz vagy rendkívül száraz lábfej bőrének azt az intenzív ápolást nyújtja, amire szüksége van, hogy puhává és bársonyossá váljon.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Torpebambusz

2017. június 7.

Az itteni ajánlások alapján vettem meg. Nagyon jó krém, puha lesz tőle a bőr, nekem simán tud annyit, mint a Loccitane lábkrémem, ami sokszorosába kerül. Újra fogom venni, nem hinném, hogy lábkrém tudhat ennél többet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 7.

Azziz

2017. április 8.

Csak úgy lekaptam a polcról, mert elfogyott itthon a lábkence, nem is néztem mi ez. Esküszöm , ez a legjobb lábkrém. Illata alig van. A száraz bőrt fantasztikusan puhítja, az állaga könnyed, hamar beszívódik. Este bekenem és másnap pihe puha talpacskáim vannak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 8.

Madison27

2016. november 10.

Ár-érték arányában az egyik legjobb termék a piacon. Kissé sűrű az állaga, de nagyon könnyen beszívódik és pár alkalom után érezhető a hatása. Könnyen beszerezhető és nagyon szuper az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 10.

Kodi

2016. november 9.

Meglepően jó lábkrém, röhejes áron. Teljesen egyenértékűnek érzem a Balea ureás lábkrémével, mindekettőt nagyon szeretem. Ami nem tetszik az az illata, valahogy nem illik a koncepcióba, teljesen mást képzelnék el. Ha teljesen őszinte akarok lenni, szerintem nincs is illata, valójában az urea kissé szúrós illata üt át, amit lehetett volna egy kicsit tompítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 9.

kneva

2016. augusztus 28.

Szeretem ezt a fajta kézkrémet, néha szoktam azzal a talpamat is bekenni. Aztán egyszer láttam, h létezik ilyen lábápoló, kedvező az ára, úgyhogy gyorsan vettem egy tubussal. Most is használom, szeretem, meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

veronka19

2016. július 12.

Ezt is viccből vettem meg gondoltam valamit biztosan segít a talpamon. Nyáron a szandál meg az állandó szabadon lét nem tesz neki jót de esténként fürdés után ha bekenem vele nagyon jól ápolja. Ajánlom mert az ára is jó, én 340 Ft-ért vettem pár napja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

Mamuszandra

2016. június 23.

Már leírtam egy másik urea-s krémjénél, de itt is: főleg télen szárazabb a lábam, de ez nagyon sokat segített rajta. Most nyáron is kenegetem vele, de nem annyit mint amit a hidegebb idő megkíván. Este vékonyan felkenem, és ráhúzok egy zoknit kifejezettem lábápolósat. De ennek ellenére beszívódik, nem csúszkálok vele a padlón sem. :) Már vettem még kettőt, mert ritkábban látom, jó tartaléknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 23.