Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2014. november 12.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A körömlakkot alaposan és kíméletesen távolítja el, egyben ápolja a körmöt. Műkörömhöz is használható.

arminacska

2012. február 6.

Én szerettem... :) Használtam igen sokáig, de kísérletező vagyok, így mást is vettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 6.

szaniblue

2012. január 6.

Szerintem az egyik legjobb körömlakklemosó. Már többet kipróbáltam, de mindig visszatértem ehhez. Nagyon jól leviszi a körömlakkot, és voltak ennél büdösebb lemosók is. Az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 6.

Milli006

2011. december 13.

Anyukám vett ilyet és egyszer jobb híján ezt kellett használnom. Hát egy élmény volt... Eszméletlen büdös, a lakkot pedig alig hozza le, szenvedés a használata. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 13.

Kole

2011. szeptember 4.

Sajnos nekem nem ér semmit. Szó szerint kaparni kellett vele a lakkot. Az illata sem kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

fatime

2011. július 31.

Most pont ilyen körömlakk lemosóm van itthon. Kicsit szárítja a körmeimet, de könnyen le lehet vele mosni mindenféle körömlakkot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 31.

agi.greendaygirl

2011. július 17.

véleményem szerint ebben az árkategóriában a legjobb körömlakk lemosó. ellentétben a többivel ez a csillámos, nehezebben lemosható lakkokat is könnyedén eltávolítja. Szerintem nem szárít annyira mint a hasonló árú társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 17.

füstös hóvirág

2011. július 16.

Nagyon szárítja a körmöm, és büdösebb mint a többi hasonló árfekvésű körömlakk lemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 16.

szucslia

2011. július 4.

A csillámos lakkokkal is egész jól megbirkózik. Az ár/érték aránya is nagyon jó. A 200 ml egész hosszú ideig eltart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract