Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: somodiedo, Módosítva: 2014. november 7.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A különösen lágy formula a lótuszvirág és a selyem értékes kivonatával kíméletesen tisztítja meg az arcbőrt és a szemkörnyéket a sminktől és a szennyeződésektől, anélkül, hogy zsíros réteget hagyna maga után.

Salalla

2014. június 23.

Vattakorongért mentem,de egy ilyennel is gazdagabb lettem. Smink lemosására használom, amikor nem vagyok kifestve,akkor egyszer nyomok belőle,ha sminkelve vagyok,2xre hozza le teljesen, és nem szárítja ki a bőrt, nem lobban be a pattihad az arcom bizonyos részein sem. nagyon szeretem,jó illatú,megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

Kata lizator

2014. május 18.

Nekem ez az arclemosó vált be legjobban, pedig sok mindent kipróbáltam (Yves roche, Vandini, babafürdetők...). Mindig újraveszem. Szeretem, mert nem okoz kinyomhatatlan pattanásokat, nem szárít. A sminket átlagosan hozza le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

tara95

2014. május 4.

Az itteni vélemények hatására tegnap végre megvásároltam! 250 ml 500 Ft teljes áron míg az alverde 200 ml és egy ezres. Az illata is kellemes. MÉG nem használtam de megelőlegezem az 5öt és természetesen updatelek de amíg nem fogy el az alverdés addig nem bontom fel. Csak ökre boldog vagyok muszáj volt írni :D.

Maximálisan teljesíti azt amit ígér. Már reggel-este használom és nem bántja a problémákra hajlamos pofimat, a spirált és a sminket is szépen leszedi. Tonikot mindig használok utána.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

Lunita

2014. május 1.

Anyukám hozta,mert nem értem rá meló miatt boltba menni és pont arctej is kellett. Sms-ben írtam neki a listát és már nem ment el Lidl-en kívül máshova,szóval ilyen arctejet vett nekem.
Nagyon finom illata van,én kifejezetten nőiesnek találtam,nem retro,de ez én vagyok:)
Elég sokmidnenre érzékeny a bőröm,de ez megéri, nem szárít,de nem is zsírosít be. Erős festékkel nem próbáltam,de nekem ennyi elég is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 1.

momóka88

2014. április 17.

Akciós lévén megvásároltam, sokáig latolgattam, szemeztem vele,szinte hívott :))
5 napja használom,reggel-este (este többet a smink miatt) kíméletes a bőrhöz,és rá végre tényleg igaz h nem hagy zsíros nyomot! :O Ja,egészjól lehozza a nem túl vastag arcfestéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

cicatapmancs

2014. április 17.

Csak gyorsan bedobtam a lidl-ben a kosaramba, mert pont elfogyott otthon a sminklemosóm és nem volt kedvem utána járkálni. Az illata engem a 100Ft-os boltokban kapható krémekre emlékeztet, az a túl parfümös, "olcsó" illat, de én szeretem :) A drágább lemosóktól is gyakran kipirosodik az arcom és csíp, mert rosaceam van. Ezzel semmi probléma nincsen, nem irritál, nem szárít és tökéletesen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

Anheszenamon

2014. március 2.

Eddig a Balea 2in1 sminklemosó balzsamját használtam, de legutóbb már nem találtam a DM-ben. Az itt olvasott pozitív vélemények miatt döntöttem a Cien arctej mellett. Nagyon tetszik több okból is: maradéktalanul eltávolítja a sminket, nem hagy olajos foltokat a szemem körül és nem mellesleg isteni az illata is. Nem szárítja ki a szemkörnyék érzékeny bőrét és nem csíp. Megtaláltam az új sminklemosómat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 2.

Marcsus

2014. március 2.

Már az illata miatt is megéri megvenni, finom kellemes, intenzív virágos illattal csábítja az ember lányát. És a hatása! Csak azért vettem meg, mert hirtelen kellett egy arctej, akkor még nem tudtam, hogy ez bizony szerelem lesz. Szépen tisztít, hidratál, minden sminket lehoz, az arcbőröm üde, friss a használata óta. Tökéletes kis kence, szinte nevetséges áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

szirmusz

2014. február 27.

Szépen eltávolítja a sminket, a szememről is kíméletesen veszi le a szempillaspirált és a tust. Nem csíp, és nem okozott pattanásokat. Ennél több elvárásom jelenleg nincs egy arclemosó tejjel szemben, szóval nekem tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

darcy

2014. február 25.

Nyáron az Eveline micellás lemosója tökéletesen teljesített, de télen jobban szeretem a kicsit "tartalmasabb" lemosókat. Tavaly a Bioderma Sensibio arclemosó tejét használtam télen, de most nem akartam annyi pénzt kiadni ilyesmire. Sokáig nézelődtem itt a KM-en, de valahogy a drogériás lemosók közül egyik sem győzött meg, ez viszont olcsó és szinte csak maximális pontot kapott, ezért úgy döntöttem, próba szerencse.

Kicsit meglepett, hogy mennyire sűrű állaga van. A sminket (még a vízálló szempillaspirált is) tökéletesen leszedi, igaz, egy vizes arclemosás vagy egy tonikos áttörlés (én ez utóbbit csinálom) azért valóban nem árt utána.
Szóval én teljesen meg vagyok vele elégedve: olcsó, szép INCI, tökéletes tisztítás, sőt, szerintem amióta használom még "üdébb" is lett a bőröm. :-) Egyértelműen maximum pontot érdemel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 25.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ez egy emulgeátor. Természetes vegyületek (glicerin, kapronsav, kaprilsav, és borostyánkősav) természetes kötésekkel (észter) való összekapcsolásából keletkezett anyag. A CosIng szerint emmoillent, emulgeátor és bőrkondícionáló. Nagyon érzékeny bőrre való krémekben használják, éxtra kímélő emulgeátor.