Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: somodiedo, Módosítva: 2014. november 7.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A különösen lágy formula a lótuszvirág és a selyem értékes kivonatával kíméletesen tisztítja meg az arcbőrt és a szemkörnyéket a sminktől és a szennyeződésektől, anélkül, hogy zsíros réteget hagyna maga után.

bbertie

2014. január 8.

A másik sminklemosóm nem teljesített túl jól, ezért gondoltam megpróbálom ezt. Sajnos a drága, "minőségi" márkákban már sokat csalódtam, a nagy része nem éri meg az árát.
Nem mondom, hogy csodaszer, de a feladatát teljesíti. Leszedi a szemsminkemet, egyelőre nem irritál, és azt ára is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 8.

Eszcsu

2013. október 26.

Sajnálom,hogy le kell pontoznom,pedig nagyon bíztam benne,hogy jól lesz,de nekem csípi az arcomat,és nem érzem utána,hogy tiszta lenne.Elhasználom,de nem hiszem,hogy újra veszem.

Update:Használom egy ideje,és már nem csípi az arcomat + a vízálló szempillaspirált is szépen leszedi.Megszerettem! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 26.

Seda

2013. október 20.

Szépen lehozza sminket, az ára jó, de nekem is csípi az arcomat. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

tesztMail

2013. szeptember 26.

Én is teljesen megvagyok elégedve vele, legelőször egy szoliban találkoztam vele ott volt kirakva sminklemosóként és az illata tetszett meg nagyon, ezért vettem magamnak is egyet. Az amúgy érzékeny, vegyes bőrömet nagyon szépen tisztítja, nem szárít, nem okoz pattanásokat és a sminket is eltávolítja. Ja és érdemes az összetevőit is megnézni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

lilielli

2013. február 8.

Jó ár, nagyobb kiszerelés, kellemes, szuper illat. Nagyon szépen lehozza a szememről is a sminket. Az arcom puha tőle, felfrissülök, alig várom, hogy reggel vagy este legyen és használhassam!! Imádom!! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 8.

redberry.247

2013. január 8.

Hozzám is véletlenül került. Anyukámnak szóltam, hogy hozzon nekem sminklemosót otthonra (gondoltam valamelyik drogériában vesz valamit), és ezt hozta. Eleinte szkeptikus voltam, mert lidis meg minden, de én is kellemesen csalódtam. Szépen lehozza még a szemsminket is, nem irritál, és tényleg puha bőrt eredményez. Ja, és olcsó. Remélem kitart jó sokáiga, ha nem, megyek utánpótlásért! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

Nojemi

2012. november 10.

Éppen kifogytam az arctejből, így mindenféle megfontoltság nélkül megvettem az első arctejet ami az utamba került. Kellemesen csalódtam benne, mert nem vártam sokat egy Lidl márkás terméktől. Rendkívül kellemes illata van, egész nap tudnám szagolgatni. :) Ezen felül az sem mindegy, hogy csodákat művelt az arcbőrömmel - mióta használom, érezhetően puhább a bőröm, bár ebben az is közrejátszhat az is, hogy a kellemes illata miatt nem felejtem el naponta minimum kétszer használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

somodiedo

2012. október 22.

Kíváncsiságból vettem meg ezt az arctejet, nah és persze azért mert olcsó volt. Kellemes csalódás volt számomra. Szolid, kellemes illata van, szépen tisztítja az arcomat, ami a vattakorongon szemmel látható. Használata után puhább lesz az arcbőröm és felfrissülök tőle. 250 ml-t tartalmaz, ami nagyon sokáig elég, kb 3 hónapja használom minden nap, de még mindig van belőle. Szerintem nagyon jó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 22.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ez egy emulgeátor. Természetes vegyületek (glicerin, kapronsav, kaprilsav, és borostyánkősav) természetes kötésekkel (észter) való összekapcsolásából keletkezett anyag. A CosIng szerint emmoillent, emulgeátor és bőrkondícionáló. Nagyon érzékeny bőrre való krémekben használják, éxtra kímélő emulgeátor.