Cien

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2016. március 25.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hidratáló krémek

2 árnyalatban kapható

Ár: 500 , Eladó: fruzsi112
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Mezőkövesd, fizetés: posta előre utalás után
Ár: 500Ft , Eladó: CzafitTina
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta
Babsszi

2018. október 1.

Szigetre szereztem be ezt a kis csodát, mert olcsó, minimális napfényvédő van benne és azért mégis valami egységesítés kellett az arcomnak 7napnyi bulizás alatt viszont nagy reményeket nem fűztem hozzá. Először is nagyon büdös, kellemetlenül már. Másodszor pedig iszonyat sötétnek tűnik a legvilágosabb szín is, de felkenve ez abszolút nem látszik. Szóval az árnyalat jó, a textúra nekem tetszik, nagyon gyorsan el lehet dolgozni ujjal és el is kell különben bekukacosodik viszont figyelni kell hogy ez nem egy építhető alapozó, ez egy hidratáló krém. Ha vékonyan egy rétegben viszi fel az ember akkor tökéletes: egységes bőrképet ad. Nincs nagy fedése, de ettől ez nem is várható el, aki a garnieres bb krémhez hasonlítja annak csalódás lesz de az inkább már alapozó véleményem szerint. Puha és szép tőle a bőröm, szóval én a fesztivál után egész nyáron ezt használtam és meg voltam vele elégedve, most hogy beköszöntött az ősz így lecseréltem mert nagyobb fedést igénylek de szerintem jövő nyáron is teszek vele egy próbát ugyanis kísérletmentes bb krémet olcsón nagyon nehéz találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

cintia91

2018. július 2.

Nem jött be mert nekem nincs sok bőrhibám és nem is azért vettem hogy jól fedjen de azért ennél többet vártam.Amikor felkenem akkor még csak csak de utána lekopik vagy beszívja a bőröm vagy nem tudom de nem tetszik és nem is használom csak kb.2 x kentem fel és így elég pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

katagali92

2018. június 18.

Második BB krémem, a Garnier régi "narancs" csodája után. Őszintén meglepett, sötétnek tűnik a színe, az én bőrömhöz mégis jó. Jól hidratál (nem kell alá nekem még hidratáló krém sem, pedig nagyon száraz a bőröm), így nem emeli ki a száraz foltokat. Ahogy azt itt már előttem sokan mondták, ne várjunk tőle fedést, a bőrhibákra én korrektort teszek. Nekem nyáron valószínűleg ki fogja váltani a méregdrága alapozókat. :) Egyenlőre 4*

Update: Kukacosodik, pereg a bőrömről, nem értem miért. Olyan, mintha csak ülne a bőröd felszínén, és ha egy picit is hozzáérsz, lepereg. Nem is tudom.. ezért le kell vonnom egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Timi970120

2018. június 7.

Az első BB krémem. Keveset kell belőle használni, különben csúnya lesz, s mivel "csak" egy BB krémről beszélünk, nem kell tökéletes fedést sem várni tőle, mint egy alapozótól. A sötét színe pedig ne ijesszen el senkit, nem sötét az, csak úgy tűnik! Mondom ezt úgy, hogy elég fehér a bőröm!
Az egyetlen apró problémám vele az, hogy nem illata, hanem szaga van, de ez legyen a legnagyobb baja! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

lois

2018. január 30.

Kíváncsiságból kipróbáltam a világosabb árnyalatot. A színe jól passzolt a bőrtípusomhoz, viszont nagyon nehezen tudtam dolgozni vele, mert morzsolódik, kellemetlen ragacsos érzetet ad, erős illata van, ami szintúgy egy mínusz nálam. Alig vártam, hogy lemoshassam este. Számomra rossz vásár volt, de adok neki mégegy esélyt, megpróbálom szivaccsal használni, mert kár lenne kidobni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

Lory

2018. január 1.

Alapozót használok és hirtelen ötlettől vezérelve,kíváncsiságból vettem meg ezt a krémet,mennyire válthatja ki az alapozót.Erre ezt tudom mondani,hogy sajnos nem nagyon,viszont másik BB krémmel nincs összehasonlítási alapom,alapozóval meg nem korrekt hasonlítani,amikor más a két termék.Ha nincs sok vagy feltűnő bőrhiba,akkor szerintem elég ez a krém,nincs nagy fedése de szép egyenletes bőrképet ad.Mindenképpen fixálni kell púderrel,mert eléggé fénylik.Kevés mennyiséggel is remekül lehet dolgozni,sőt,ha túl sokat tennénk fel,akkor még jobban fénylik és nem is szívódik a bőrbe.Így viszont gazdaságos az olcsó árával együtt.Úgy gondolom egy 4-est megérdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 1.

study0912

2017. december 29.

Szivaccsal használom, de gyorsan kell eldolgozni mert kukacosodik. A világosab árnyalatot használom, ami picit még így is sötétebb.. Fedése gyenge, de egységes bőrképet ad. Púderrel fixálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

x

2017. december 9.

Az első olyan BB krém, ami egyáltalán nem kukacosodik rajtam, próbáltam pedig párat, és az illata is bónusz. Idáig remekül bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 9.

Tincu01

2017. november 17.

Hát, a legvilágosabb szín is olyan volt nekem, mintha néger lennék, pedig vannak nálam sokkal sokkal világosabb bőrű emberek...
Többször is megpróbáltam, alapozóval, púderrel, mindkettővel, nagyon kevés mennyiségben... Sajnos nem jött össze...
VISZONT! Halloweeni sminknél mikor egy srác fején a Tesa szalagot kellett bőrszínűvé varázsolni... Na arra tökéletes volt... :) Ezért két pont! Éppen csak arra nem jó, amire kellene, de megtaláltam az ideális megoldást, hogy mire tudom használni... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

lovecreams

2017. november 11.

Amennyire utáltam, a kedvencem lett. Mivel én nem használok alapozót, így egy BB krémet szerettem volna kipróbálni, és a kedvező ára miatt ezt választottam.
Nos, puszta kézzel senki se próbálja felvinni (szerintem), mert kukacosodik, fénylik, nem lehet eldolgozni..viszont szivaccsal..egy álom! A fedése gyenge, de szép egészséges bőrképet ad. A világos árnyalatot használom és tényleg alkalmazkodik a bőröm színéhez, viszont az illata förtelmes, de ezt elnézem neki:D Fixálással nagyon tartós, nem szárít, nem okoz pattanásokat..és hát a fényvédő ...csak plusz pont. Biztosan újraveszem!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol