Cien

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2016. március 25.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hidratáló krémek

2 árnyalatban kapható

Ár: 500 , Eladó: fruzsi112
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Mezőkövesd, fizetés: posta előre utalás után
Ár: 500Ft , Eladó: CzafitTina
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta
dreammiyss

2017. november 6.

5 napja szereztem be a lidl-ben.. nem vártam tőle szinte semmit, de kíváncsiságból ki akartam próbálni. A light árnyalat olyan mintha az én bőrtónusomhoz készült volna, viszont az illata igazán szédítő... Sajnos az elmúlt 5 napban, ami alatt tesztelgettem, magamon hordtam a homlokomon elég sok pattanás tűnt fel. Nem vagyok benne biztos, hogy ő az okozója, viszont abban sem, hogy nem, hiszen a napokban a megszokott termékek kerültek fel az arcomra..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

csokibeka

2017. november 6.

Hidratálni nem hidratál, csak hagy egy nehéz, fényes réteget az arcon, a fedése is nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Bb.Sophie

2017. szeptember 18.

BB kérmhez képest borzasztóan sűrű, inkább alapozó-szerű. Nagyon erős, parfümös illata van, amit felkenés közben is lehet érezni. A fedése gyenge, de szép, egységes bőrképet ad, stabil szereplője lett a 10 perces smink-rutinomnak. Ár-érték arányban szerintem korrekt, akinek nincs sok bőrhibája csak egységesebb bőrképet szeretne, annak jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Kence123

2017. augusztus 29.

A bőröm miatt a legvilágosabb színt is csak nyáron tudnám használni.Minimális fedése van és elég furcsa illata.Viszont az ára egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

BergerZsofia

2017. augusztus 13.

Olcsó volt, én még sosem próbáltam BB-krémet, gondoltam kipróbálom. Elég ragadós krémes a textúrája, a fedése minimális, ecsettel nekem nehéz volt felvinni, de tényleg korrigálja valamennyire a bőrtónust, ha valaki natúr végeredményt szeretne és kevés bőrhibája van, annak jól lehet. Én nem vagyok annyira sápadt arcú, mégis úgy érzem, hogy a "medium to dark" túl sötét nekem, jobb lenne, ha szeparálnák a medium és dark árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

xxxx911118

2017. július 4.

Az én arcomat nagyon zsírosította, nehezen is szívódott be a bőrömbe. Minimálisan fed, nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

bakocsenge

2017. június 14.

Az egyik első BB krémem volt, de hatalmasat csalódtam. Elég olcsó, de ehhez mérten silány a minősége. Sőt, szerintem a minőségéhez képest még drága is! Az állaga egész jó, de semmit se fed és az illata kifejezetten kellemetlen. Arckrém helyett is csak ritkán használtam és csak akkor, ha az alapozóm éppen el tudta nyomni az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

tnikii

2017. május 30.

Nem igazán értem azokat a kommenteket, miszerint jó az illata. Lehet az én termékemmel van a baj, de miközben épp felkenem, konkrétan büdösnek érzem. A fedése nagyon minimális, viszont olcsó volt, így túl sokat valóban nem vártam tőle. Összességében azért nem olyan rossz, hogy kidobjam, de újra nem venném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

mlaura897

2017. május 16.

Irtózatosan erős, parfümös illata van, nem lehet rendesen eldolgozni.
Pénzkidobás....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Irtózatosan erős, parfümös illata van, nem lehet rendesen eldolgozni.
Pénzkidobás....

Csutak

2017. május 16.

Tavaly vettem, azóta elvétve használgatom. Nem igazán sminkelek, mert az alapozók többsége, púderrel együtt lefolyik az arcomról, olyan zsíros (főleg a T zóna). Ez sem a legjobb, de hétköznapokra pont elég egy kis púderrel. A jól kinézés látszatát megadja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol