Cien

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2016. március 25.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hidratáló krémek

2 árnyalatban kapható

Ár: 500Ft , Eladó: CzafitTina
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lory

2018. január 1.

Alapozót használok és hirtelen ötlettől vezérelve,kíváncsiságból vettem meg ezt a krémet,mennyire válthatja ki az alapozót.Erre ezt tudom mondani,hogy sajnos nem nagyon,viszont másik BB krémmel nincs összehasonlítási alapom,alapozóval meg nem korrekt hasonlítani,amikor más a két termék.Ha nincs sok vagy feltűnő bőrhiba,akkor szerintem elég ez a krém,nincs nagy fedése de szép egyenletes bőrképet ad.Mindenképpen fixálni kell púderrel,mert eléggé fénylik.Kevés mennyiséggel is remekül lehet dolgozni,sőt,ha túl sokat tennénk fel,akkor még jobban fénylik és nem is szívódik a bőrbe.Így viszont gazdaságos az olcsó árával együtt.Úgy gondolom egy 4-est megérdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 1.

study0912

2017. december 29.

Szivaccsal használom, de gyorsan kell eldolgozni mert kukacosodik. A világosab árnyalatot használom, ami picit még így is sötétebb.. Fedése gyenge, de egységes bőrképet ad. Púderrel fixálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

x

2017. december 9.

Az első olyan BB krém, ami egyáltalán nem kukacosodik rajtam, próbáltam pedig párat, és az illata is bónusz. Idáig remekül bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 9.

Tincu01

2017. november 17.

Hát, a legvilágosabb szín is olyan volt nekem, mintha néger lennék, pedig vannak nálam sokkal sokkal világosabb bőrű emberek...
Többször is megpróbáltam, alapozóval, púderrel, mindkettővel, nagyon kevés mennyiségben... Sajnos nem jött össze...
VISZONT! Halloweeni sminknél mikor egy srác fején a Tesa szalagot kellett bőrszínűvé varázsolni... Na arra tökéletes volt... :) Ezért két pont! Éppen csak arra nem jó, amire kellene, de megtaláltam az ideális megoldást, hogy mire tudom használni... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

lovecreams

2017. november 11.

Amennyire utáltam, a kedvencem lett. Mivel én nem használok alapozót, így egy BB krémet szerettem volna kipróbálni, és a kedvező ára miatt ezt választottam.
Nos, puszta kézzel senki se próbálja felvinni (szerintem), mert kukacosodik, fénylik, nem lehet eldolgozni..viszont szivaccsal..egy álom! A fedése gyenge, de szép egészséges bőrképet ad. A világos árnyalatot használom és tényleg alkalmazkodik a bőröm színéhez, viszont az illata förtelmes, de ezt elnézem neki:D Fixálással nagyon tartós, nem szárít, nem okoz pattanásokat..és hát a fényvédő ...csak plusz pont. Biztosan újraveszem!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

dreammiyss

2017. november 6.

5 napja szereztem be a lidl-ben.. nem vártam tőle szinte semmit, de kíváncsiságból ki akartam próbálni. A light árnyalat olyan mintha az én bőrtónusomhoz készült volna, viszont az illata igazán szédítő... Sajnos az elmúlt 5 napban, ami alatt tesztelgettem, magamon hordtam a homlokomon elég sok pattanás tűnt fel. Nem vagyok benne biztos, hogy ő az okozója, viszont abban sem, hogy nem, hiszen a napokban a megszokott termékek kerültek fel az arcomra..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

csokibeka

2017. november 6.

Hidratálni nem hidratál, csak hagy egy nehéz, fényes réteget az arcon, a fedése is nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Bb.Sophie

2017. szeptember 18.

BB kérmhez képest borzasztóan sűrű, inkább alapozó-szerű. Nagyon erős, parfümös illata van, amit felkenés közben is lehet érezni. A fedése gyenge, de szép, egységes bőrképet ad, stabil szereplője lett a 10 perces smink-rutinomnak. Ár-érték arányban szerintem korrekt, akinek nincs sok bőrhibája csak egységesebb bőrképet szeretne, annak jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Kence123

2017. augusztus 29.

A bőröm miatt a legvilágosabb színt is csak nyáron tudnám használni.Minimális fedése van és elég furcsa illata.Viszont az ára egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

BergerZsofia

2017. augusztus 13.

Olcsó volt, én még sosem próbáltam BB-krémet, gondoltam kipróbálom. Elég ragadós krémes a textúrája, a fedése minimális, ecsettel nekem nehéz volt felvinni, de tényleg korrigálja valamennyire a bőrtónust, ha valaki natúr végeredményt szeretne és kevés bőrhibája van, annak jól lehet. Én nem vagyok annyira sápadt arcú, mégis úgy érzem, hogy a "medium to dark" túl sötét nekem, jobb lenne, ha szeparálnák a medium és dark árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol