Cien

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2016. március 25.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hidratáló krémek

2 árnyalatban kapható

Ár: 500 , Eladó: fruzsi112
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Mezőkövesd, fizetés: posta előre utalás után
Ár: 500Ft , Eladó: CzafitTina
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta
Celaena

2017. május 12.

A fedése minimális, az illata jó, viszont az én bőrömhöz sajnos még így is világos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

akiron111

2017. május 2.

Az első BB krémem, azért vettem, hogy hidratáljon valami napközben, meg védjen a napfénytől egy kicsit. Fedése csak minimális van, de azért segít kiegyenlíteni a bőrszínemet. A világos árnyalat van meg, szerintem pont az én bőröm színének felel meg, ami kicsit sárgásabb világos, nem rózsaszínes. Imádom az illatát, mint valami jó arckrém és nekem egyáltalán nem nehéz felvinni, pedig az ujjammal szoktam, szépen beszívódik, púdert szoktam még rátenni. Glamour kuponnak 640 forint volt, ennyiért nagyon megérte, de teljes áron is olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Judit1234

2017. április 25.

Ez volt az első BB krém, amelyet kipróbáltam. Két okból vásároltam meg; egyrészt szerettem volna egy olyan fényvédő arckrémet, ami fent is marad az arcomon - szemben a standard, zsírosabb fényvédő krémekkel, amelyek kb. két órán belül leolvadnak, másrészt szerettem volna ha egy kicsit kiegyenlíti az arcszínemet.
Ezeknek az elvárásoknak megfelelt - nedvesen kentem szét az arcomon és csak egy rétegben így nem "gyurmásodott" és megmaradt a nap végéig. Nem biztosít tökéletes fedést, de ezt nem is vártam el, ahol kellett (száj körüli, orr alatti napfoltok) ott jól takart és kiegyenlítette a bőrtónust.
Biztos vagyok benne hogy a drágább BB krémek többet tudnak, de ár-érték arányban ez teljesen megfelelő volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 25.

minamani

2017. április 22.

Hmmm..nem is tudom. Tegnap amikor felvittem és vártam egy kicsit, el akartam dolgozni és morzsálodott. Nap végére kicsit átfénylik az arcom és egy picit eltűnik néhány helyen, de ezen kívül szeretem. Nem rossz a fedése, ugyan tényleg nem olyan hú, de a piros területeket eltűnteti, a bőrhibákról pedig még a korrektor is gondoskodik. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

szamoca

2017. március 28.

Sajnos nem jó a fedése, és főleg nagyon nem jó az illata. Konkrétan babahányás szagú lett, pedig nem használtam túl régóta. kukáztam,pedig utálok kidobni bármit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 28.

melcsi55555

2017. március 28.

Világos bőrre nem ajánlom. Fedése gyenge és nem lehet jól eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

Világos bőrre nem ajánlom. Fedése gyenge és nem lehet jól eldolgozni.

nnagy822

2017. március 27.

Nekem tetszett. Nincsenek nagy borhibaim, csak tág pórusok vannak az orromon, nem mondom hogy tökéletesen elfedte, de azért nem látszottak annyira,mint nélküle. Nem a legjobb fedés, de ha nincs kedvem alapozni, főleg nyáron akkor jó lesz. A színe pont jó, bár nyáron ha barnabb lesz a bőröm, lehet a sötétebb verzió fog kelleni. Nekem megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 27.

Frappar1988

2017. február 6.

Fedése minimális, én a sötétebbet vettem, de szépen egységesítette a bőröm. Úgy érzem, hogy hidratál is, könnyű viselni. Azokon a napokon, amikor nem akarok alapozót viselni jó, de csodákra semmiképp sem képes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

beate9

2017. január 24.

Jó ha nincs semmi. De az illata nem tetszik

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Jó ha nincs semmi. De az illata nem tetszik

mse02

2017. január 14.

Nekem használhatatlan , nem fed, nem lehet jól eldolgozni, ragad,
teljesen felesleges :(
sok jó terméke van a márkának de az alapozók, folyékony púderek nem azok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 14.

Nekem használhatatlan , nem fed, nem lehet jól eldolgozni, ragad,
teljesen felesleges :(