Cien

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2016. március 25.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hidratáló krémek

2 árnyalatban kapható

Ár: 500 , Eladó: fruzsi112
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Mezőkövesd, fizetés: posta előre utalás után
Ár: 500Ft , Eladó: CzafitTina
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta
Kingus23

2016. december 5.

Itteni és máshol olvasott vélemények alapján vettem meg, de legközelebb tuti nem veszem újra....Akinek kicsit problémás a bőre annak semmit nem ér, tényleg kicsit csomósodik nem lehet szépen felvenni, az illata talán az egyetlen pozitívum meg , hogy nem okoz semmien irritációt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

wan63

2016. november 16.

Ez az a BB krém, amivel sehogy sem jövök ki. Hónapok óta keresek egy világos bőrre is használható BB krémet, gondoltam teszek egy próbát vele, mert elképesztően olcsó. Az állaga jó, szépen hidratál, de nagyjából ennyi az összes erénye. A színe az arcomon szürkésbarna, fedése semmi (tényleg semmi!). Mindezek mellé a kombinált bőrömön öt órányi használat után pattanásokat eredményezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Csirip74

2016. november 13.

Arckrémmel kell összekeverni az ujjaimon és úgy felkenni, nos ekkor nem kukacosodik. Nem látok különösebb "egységesítést", ha elfogy nem veszem újra. Olyan semmilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 13.

lizybenet

2016. november 3.

Nekem nagy csalódás volt ez a BB krém habár lehet hogy túl nagyok voltak az elvárásaim mivel ez volt az első ilyen krémem. A világosabb árnyalatot vettem meg de ez is túl sötét számomra szóval világos bőrüeknek nem ajánlom. Nem is igazán fed viszont az illata kellemes és tényleg hidratál, ezért kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Mijauuu

2016. november 1.

Még sosem használtam BB krémet, nekem ő az első. Színezett hidratáló krémem már volt, engem arra emlékeztet ez. Nagyon minimális fedése van, pici színe, de nem is vártam többet. Hidratál, nagyon kellemes illata van. Púderrel szoktam még fixálni, mert különben nagyon fényes lesz a bőröm, de ez az én defektem valószínű. Mindennapi használatra, amikor úgy érzem, hogy az alapozó sok, de szeretném, hogy valami mégis legyen rajtam, arra nekem teljesen jó. Ja, meg olyat is szoktam csinálni, amikor éppen nagyobb fedést szeretnék, hogy keverek hozzá egy kis alapozót, olyan 1:1 arányban, így tényleg jobban fed, de még nem az a tökéletes, mesterkélt hatású, a szeplőim, anyajegyek is látszanak. :)

Ha a tubus kileheli a lelkét, lehet, hogy még kipróbálok másfajta BB krémet is, csak hogy tudjam, mit tud a többi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

dizabella01

2016. október 18.

Ő az első BB krémem, szóval viszonyítási alapom nem igazán van. Az ára szuper, illata is nagyon kellemes, hidratál is, DE a legvilágosabb szín is durván sötét az arcomon, szóval használhatatlan a számomra. A fedése nagyon gyenge, kenődik (hozzáért a fehér blúzom ujja és narancssárga lett egy szempillantás alatt), és izzad az arcom alatta. Nem rossz, de nem nekem való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Dorcikaa

2016. október 14.

Az itt lévő vélemények alapján vettem meg , gondoltam szupi uj bb kremem lesz. Eddig az avonos Anew bb kremet hasznaltam amit nagyon szeretek de en dragallom . Na szoval gondoltal kiprobalom ezt a kremet. Felkentem. Szine jo de mikozben "dorzsoltem " bele az arcomba elkezdett darabokban potyogni :( Ezt ugy orvosoltam h kevertem egy uj kremet a anewbol es ebbol :D ugy mar nincs vele ilyen gond de teny h nem sokat fed. Nem ujravevos sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 14.

imona

2016. október 13.

Sosem használtam BB krémet előtte, ez az első. Magyarán nincs viszonyítási alapom :) Ellenben szerintem nem is keresek másikat, mert ezzel elégedett vagyok, és nem érzem szükségességét az esetleges kudarcoknak ill. pénzkidobásoknak :D Normál bőröm van, szerencsére semmilyen bőrhibám nincsen, nekem teljesen megfelel. Aki alapozó szintű fedésben reménykedik, vagy annak legalább a halvány illúziójában.. Annak tovább kell keresnie sajnos. A bőrfelületet kiegyenlíti, egységességet biztosít, de nem teljes fedést, én picit púderezni is szoktam utána, hogy tutira menjek. Gyorsan kell vele dolgozni, hamar beszívódik, nekem ez nem gond, de egyszer elhúzódott a folyamat, és azt tapasztaltam, hogy ahol nem voltam elég gyors és ügyes 'morzsalékos' lett az anyag. Valamint fogalmam sincs miért, de a felkenést követő fél órában egyértelműen ettől izzadékonnyá válik az arcom, ez aztán pont olyan váratlanul el is múlik.
Kellemes illatú, jól hidratál és mindennapos használatra szerintem remek, de a fentebb említett apróbb malőrök miatt csak 4* :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

guppi666

2016. október 9.

Sajnos nekem is csalódás, pedig nagyon szerettem volna szeretni. A fedése nulla, azaz nulla. Kb egy színezett hidratáló (világos árnyalat van meg). Az állaga jó, illata se vészes, viszonylag rendben hidratál, de semmi nem látszik belőle ha felkenem, több rétegben sem látszik semmi változás. Itthoni hidratálónak elhasználom, de inkább fizetek többet egy bb krémért, de azért egy minimális fedése legyen már, nem várok alapozó hatást, de vannak jó bb krémek nem is annyival drágábban. Sajnos felejtős!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

e

2016. október 5.

Túl sok mindent nem csinál a bőrömmel és elég folyós, mintha nem akarna a bőrömön megmaradni. Várni kell egy kicsit felkenés után, hogy szép legyen. BB-hez képest nem rossz de nem is elég jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol