Cien

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2016. március 25.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hidratáló krémek

2 árnyalatban kapható

Ár: 500Ft , Eladó: CzafitTina
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

melcsi55555

2017. március 28.

Világos bőrre nem ajánlom. Fedése gyenge és nem lehet jól eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

Világos bőrre nem ajánlom. Fedése gyenge és nem lehet jól eldolgozni.

nnagy822

2017. március 27.

Nekem tetszett. Nincsenek nagy borhibaim, csak tág pórusok vannak az orromon, nem mondom hogy tökéletesen elfedte, de azért nem látszottak annyira,mint nélküle. Nem a legjobb fedés, de ha nincs kedvem alapozni, főleg nyáron akkor jó lesz. A színe pont jó, bár nyáron ha barnabb lesz a bőröm, lehet a sötétebb verzió fog kelleni. Nekem megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 27.

Frappar1988

2017. február 6.

Fedése minimális, én a sötétebbet vettem, de szépen egységesítette a bőröm. Úgy érzem, hogy hidratál is, könnyű viselni. Azokon a napokon, amikor nem akarok alapozót viselni jó, de csodákra semmiképp sem képes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

beate9

2017. január 24.

Jó ha nincs semmi. De az illata nem tetszik

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Jó ha nincs semmi. De az illata nem tetszik

mse02

2017. január 14.

Nekem használhatatlan , nem fed, nem lehet jól eldolgozni, ragad,
teljesen felesleges :(
sok jó terméke van a márkának de az alapozók, folyékony púderek nem azok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 14.

Nekem használhatatlan , nem fed, nem lehet jól eldolgozni, ragad,
teljesen felesleges :(
sok jó terméke van a márkának de az alapozók, folyékony púderek nem azok

Kingus23

2016. december 5.

Itteni és máshol olvasott vélemények alapján vettem meg, de legközelebb tuti nem veszem újra....Akinek kicsit problémás a bőre annak semmit nem ér, tényleg kicsit csomósodik nem lehet szépen felvenni, az illata talán az egyetlen pozitívum meg , hogy nem okoz semmien irritációt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

wan63

2016. november 16.

Ez az a BB krém, amivel sehogy sem jövök ki. Hónapok óta keresek egy világos bőrre is használható BB krémet, gondoltam teszek egy próbát vele, mert elképesztően olcsó. Az állaga jó, szépen hidratál, de nagyjából ennyi az összes erénye. A színe az arcomon szürkésbarna, fedése semmi (tényleg semmi!). Mindezek mellé a kombinált bőrömön öt órányi használat után pattanásokat eredményezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Csirip74

2016. november 13.

Arckrémmel kell összekeverni az ujjaimon és úgy felkenni, nos ekkor nem kukacosodik. Nem látok különösebb "egységesítést", ha elfogy nem veszem újra. Olyan semmilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 13.

lizybenet

2016. november 3.

Nekem nagy csalódás volt ez a BB krém habár lehet hogy túl nagyok voltak az elvárásaim mivel ez volt az első ilyen krémem. A világosabb árnyalatot vettem meg de ez is túl sötét számomra szóval világos bőrüeknek nem ajánlom. Nem is igazán fed viszont az illata kellemes és tényleg hidratál, ezért kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Mijauuu

2016. november 1.

Még sosem használtam BB krémet, nekem ő az első. Színezett hidratáló krémem már volt, engem arra emlékeztet ez. Nagyon minimális fedése van, pici színe, de nem is vártam többet. Hidratál, nagyon kellemes illata van. Púderrel szoktam még fixálni, mert különben nagyon fényes lesz a bőröm, de ez az én defektem valószínű. Mindennapi használatra, amikor úgy érzem, hogy az alapozó sok, de szeretném, hogy valami mégis legyen rajtam, arra nekem teljesen jó. Ja, meg olyat is szoktam csinálni, amikor éppen nagyobb fedést szeretnék, hogy keverek hozzá egy kis alapozót, olyan 1:1 arányban, így tényleg jobban fed, de még nem az a tökéletes, mesterkélt hatású, a szeplőim, anyajegyek is látszanak. :)

Ha a tubus kileheli a lelkét, lehet, hogy még kipróbálok másfajta BB krémet is, csak hogy tudjam, mit tud a többi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol