Cien

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2016. március 25.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hidratáló krémek

2 árnyalatban kapható

Ár: 500 , Eladó: fruzsi112
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Mezőkövesd, fizetés: posta előre utalás után
Ár: 500Ft , Eladó: CzafitTina
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta
noxibaba

2016. szeptember 28.

Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve!! Nem zsírosítja a bőröm, szépen fed. Könnyű eldolgozni! Az ára is szuper!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Annoocska

2016. szeptember 15.

Még nem sokszor használtam , úgyhogy valószínűleg jövök még updatelni, de eddig tetszik. Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg amikor a Garnier bb-m elfogyott.
A világosabb árnyalat nekem tökéletesen passzol. Egy rétegben nem túl jó a fedése , de ha valakinek nem problémás a bőre akkor szerintem elég , mert szépen kiegyenlíti a bőrképet és szerintem egy kicsit mattít is. Én a karikáim és néhány pattanás miatt 2 réteget is viszek fel ha szükséges , de teljesen jól működik úgy is. Tetszik , hogy nagyon minimálisan fénylik át , pedig a bőröm eléggé hajlamos rá és púder nélkül használom , úgyhogy ez elég király dolog szerintem. Ezenkívül még az is nagyon jó , hogy nem ül bele a ráncokba , abszolút nem kukacosodik és miután felkenem nem fog össze semmit . Én jelenleg úgy érzem ,hogy tartósabb mint a Garnier BB , de majd hosszútávon kiderül. Mindenesetre tetszik , hogy nem olvad le a fejemről mert ezt Pl nagyon nem szerettem a Garnierben..
Szerintem érdemes kipróbálni, ennyi pénzért meg főleg ! :)

Update :egy csillagot levonok így, hogy már a felét elhasználtam,mivel a csodaszer kategóriától azért messze van.Ár - érték arányban viszont továbbra is jó,bár a fedése lehetne jobb. Ami számomra pozitívum az az,hogy a bőrömmel jól kijönnek és nem lettek pattanásaim tőle.
Aki egy könnyű , nem vakolatszerű krémet keres annak ajánlom, legalább egyszeri kipróbálásra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Szerintem érdemes kipróbálni, ennyi pénzért meg főleg ! :)

grace

2016. szeptember 5.

Nem is tudom mit írhatnék, az illata nagyon jó, de kb ennyi amit pozitívumként elmondhatok róla, bíztam benne,hogy jó lesz de sajnos nem :/ számomra sajnos pénzkidobás volt, :/

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
zsoppy

2016. szeptember 5.

Eszméletlen nagy csalódás számomra ez a krém, pedig az olvasottak alapján nagy reményeket fűztem hozzá. A sötétebb színben vettem meg, a nyári bőrszínemhez passzolna is, ezzel nincsen gond. Könnyű eloszlatni, minimális fedése van .. még ezzel is kibékülnék. Viszont olyan mód kukacosodik a bőrömön, foltokat hagy.. nem tudok vele kimenni az utcára, mert felkenés után 10 perccel már tiszta folt a fejem .. Kár érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Gina19

2016. szeptember 4.

Érdekes krém... Az ára szuper, a hatása sem rossz, mert szépen egységesíti az arcbőröm, a sötétebb árnyalat tökéletesen illeszkedik a nyári arctónusomhoz. A bajom az állagával van: nagyon csúszós, az eloszlatással nincs gond, viszont alatta valahogy nem tud szellőzni az arcbőröm, és fokozottan izzad-fénylik,ami nagyon zavaró. Ugyanezt tapasztaltam amúgy a Benecos BB-krémmel el. Télen, hidegben lehet, hogy sokkal jobban fog működni. Nem pontozom azért le nagyon, mert ezt leszámítva abszolút hozza, amit elvárok, az összetevői is nagyjából rendben vannak, és tényleg nagyon jó áron van, a fényvédelemnek meg külön nagyon örülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Ehar

2016. szeptember 4.

Könnyen kenhető, ár-érték arányban megfelelő. Nekem szín egységesítés miatt tökéletesen elegendő. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Dike01

2016. szeptember 2.

Koreai bb krémekhez vagyok szokva ,azokhoz tudom hasonlítani leginkább csak ,kevés itthon is kapható bb-t próbáltam és ahogy azok sem ez sem nyerte el a tetszésen teljes mértékben. Leginkább a formulájával és a fedéssel vannak problémáim. Mintha csak a reggeli arckrémem kentem volna fel ..Ár érték arányban jó vásár annak akinek nincs baj az arcbőrével nem vágyik fedésere csak egy kis pici szín egységesítésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

anaisz

2016. szeptember 2.

Ár-érték arányban teljesen rendben van. Nem foltos, nem ragad, könnyen felvihető. Jó a kiszerelése, és kellemes az illata. Halványan fed, úgyhogy durvább bőrhibák esetén kevés lehet. Így nyárra nekem jó volt (kicsit száraz a bőröm), de télen szerintem nem lesz elég tápláló, feszülni fog a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Dalmateszt

2016. szeptember 2.

TRND tesztelésnél jutottam hozzá először, azóta már újra is vettem :) Nagyon megéri az árát szerintem. Én a legvilágosabb színt vettem, tökéletesen illeszkedett az arcbőrömhöz, nem ragadt. Tartósságával is elégedett voltam, fedésével is. Az ára szerintem nagyon kedvező és plusz pont, hogy nagyon jó illata van :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

EveLina

2016. szeptember 1.

nyáron egy kis púderrel nagyon hasznos :) kellemes állaga van és hamar beszívódik, nekem kicsit olajos tőle a bőröm de ezen egy kevés púder segít :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol