Cien

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2016. március 25.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hidratáló krémek

2 árnyalatban kapható

Ár: 500Ft , Eladó: CzafitTina
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta

ritabokros

(!)
2016. augusztus 20.

Fedése nincs sok, nehéz eldolgozni, és nagyon sok benne a parfüm. Tiniknek első BB krémnek jó, ár/érték arányban is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

panka987

2016. augusztus 18.

Nem sárga, nem narancssárga, nem kopik, tartós, nincs tőle műfejem, a homlokom talán gyorsabban zsírosodik tőle, de ez igazán megbocsájtható, mert egyébként nagyban felülmúlja az összes eddigi BB-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

ReniB

(!)
2016. augusztus 18.

Gyorsan beszívódó, könnyen felkenhető, krémes állagú. Az ár-érték aránya szerintem teljesen jó, ajánlom kipróbálásra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Sheila

2016. augusztus 18.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Meglepően jó! Nem zsíros, szépen egységesíti a az arcszínt, és bár nem teljesen matt, de nem is fényesedik, még délután is egészen vállalható marad, így zsíros bőrre is jó. Fedése tényleg nem sok van, de ha épp nincs különösebb takargatni való bőrhiba, akkor hétköznapi reggeli rohanós sminkhez teljesen megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

polkadotted

2016. augusztus 10.

Szerintem rendben van, a világos árnyalat, bár először sötétnek látszik, szépen alkalmazkodik az egyébként kifejezetten világos bőrömhöz. Komolyabb bőrhibákat nem tüntet el, nem is halványít, ez tényleg egy egységesítő krém. matt finish-t nem érzek, bár lehet, hogy ez a 40 foknak köszönhető ami így nyáron van. összességében szeretem, hogy könnyed:)

5/4,5 de csak azért, mert a vékony tubusos garnier bb-t nem übereli mindenben, árban és illatban azonban igen:)

UPDATE: egyre jobban szeretem:) ápol, hidratál, elsimul az arcomon, nem kukacosodik. Nyárra tökéletes, és szerintem télen is meg fogja állni a helyét:) Fedni továbbra sem fed túlzottan, de nem is anniyra kell neki, ez bb krém, nem alapozó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Viks

2016. augusztus 9.

Fényvédőt tartalmazó, a nyári lebarnult bőrömhöz illeszkedő, könnyű BB krémet kerestem olcsón, és ebben a termékben meg is találtam mindezt! A fedése nekem teljesen megfelelő, nem fulladozik alatta a bőröm, kiegyenlíti a bőrtónust, és picit mattít is. 30 fok felett hajlamos átfényleni, de mattító lapocskával orvosolható ez a probléma. Nekem teljesen megfelel :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

scene14

2016. július 25.

Nincs nagy fedése de nincs durva bőrhibám,és tényleg matt a finishe,eddig 5*,majd véleményezek még. :)

Update: Azért elég elhamarkodottan véleményeztem:D A fedésével még mindig nincs bajom,a finishe félmatt,és ilyenkor nyáron elég hamar átfénylik púderrel is,úgyhogy lehet télen/vagy legalábbis nem 25-30 fok felett érdemes használni :D úgyhogy nálam közepes kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

footprint

2016. július 20.

A light árnyalat illik a normál bőrömhöz, fedése mint egy átlag bb krémé, a szem alatt, illetve a bőrhibákon korrektoros kiegészítésre szorul. Az illata először Nivea krémre emlékeztet, kellemes. Az állaga kicsit sűrű és kicsit hajlamos összecsomósodni, "kukacosodni" az arcon. Púderrel szoktam fixálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

Barbuska90

2016. július 18.

Ma a Lidl-ben vásárolva szúrtam ki a polcon és úgy gondoltam, hogy 799 forintért bűn lenne nem kipróbálni.
Nagyon hosszú évekig használtam alapozót napi szinten , de egy ideje elegem lett belőle és áttértem a bb-Cc krémekre. Garnier-vél kezdtem, az annyira nem jött be. Utána jött a Bourjois Cc, ami tetszett, sokszor vettem újra, de ettől függetlenül nem éreztem azt, hogy csúcs termék.
Mikor ezt felkentem, nagyon kellemesen csalódtam. Nagyon szép, természetes volt a végeredmény. A fedése tényleg enyhe , de nekem pont elég ( szerencsére nincsenek nagyon durva bőrhibáim ). Ha nem fog nagyon gyorsan leolvadni a fejemről, akkor azt hiszem állandó lakója lesz a neszesszeremnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

klaere

2016. június 22.

Nyárra nekem egy tökéletes alternatíva alapozó helyett, vizes sminkszivaccsal ütögetem fel az arcomra, így nekem nem morzsolódott. Hidratálót se teszek alá, minek..Fedése gyakorlatilag semmi, inkább csak valamennyire kiegyenlíti a bőrszínt. szem alá használok korrektort. Púderrel egyébként persze lehet építeni a fedését, de nálam végig természetes marad az eredmény.A nap folyamán hajlamos átfényesedni, ilyenkor kis púderrel orvosolom a helyzetet. A light árnyalat passzol a normál bőrtípusomhoz, nem sápaszt, és szerencsére nem sárgás árnyalatú, mint a Garnier hasonló terméke(i). Plusz pont a fényvédőért.
Meglepő, h pont egy élelmiszerláncban találtam meg az idei nyár kedvenc BB-t :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

Meglepő, h pont egy élelmiszerláncban találtam meg az idei nyár kedvenc BB-t :D

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate