Cien

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2016. március 25.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hidratáló krémek

2 árnyalatban kapható

Ár: 500 , Eladó: fruzsi112
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Mezőkövesd, fizetés: posta előre utalás után
Ár: 500Ft , Eladó: CzafitTina
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta
Viks

2016. augusztus 9.

Fényvédőt tartalmazó, a nyári lebarnult bőrömhöz illeszkedő, könnyű BB krémet kerestem olcsón, és ebben a termékben meg is találtam mindezt! A fedése nekem teljesen megfelelő, nem fulladozik alatta a bőröm, kiegyenlíti a bőrtónust, és picit mattít is. 30 fok felett hajlamos átfényleni, de mattító lapocskával orvosolható ez a probléma. Nekem teljesen megfelel :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

scene14

2016. július 25.

Nincs nagy fedése de nincs durva bőrhibám,és tényleg matt a finishe,eddig 5*,majd véleményezek még. :)

Update: Azért elég elhamarkodottan véleményeztem:D A fedésével még mindig nincs bajom,a finishe félmatt,és ilyenkor nyáron elég hamar átfénylik púderrel is,úgyhogy lehet télen/vagy legalábbis nem 25-30 fok felett érdemes használni :D úgyhogy nálam közepes kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

footprint

2016. július 20.

A light árnyalat illik a normál bőrömhöz, fedése mint egy átlag bb krémé, a szem alatt, illetve a bőrhibákon korrektoros kiegészítésre szorul. Az illata először Nivea krémre emlékeztet, kellemes. Az állaga kicsit sűrű és kicsit hajlamos összecsomósodni, "kukacosodni" az arcon. Púderrel szoktam fixálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

Barbuska90

2016. július 18.

Ma a Lidl-ben vásárolva szúrtam ki a polcon és úgy gondoltam, hogy 799 forintért bűn lenne nem kipróbálni.
Nagyon hosszú évekig használtam alapozót napi szinten , de egy ideje elegem lett belőle és áttértem a bb-Cc krémekre. Garnier-vél kezdtem, az annyira nem jött be. Utána jött a Bourjois Cc, ami tetszett, sokszor vettem újra, de ettől függetlenül nem éreztem azt, hogy csúcs termék.
Mikor ezt felkentem, nagyon kellemesen csalódtam. Nagyon szép, természetes volt a végeredmény. A fedése tényleg enyhe , de nekem pont elég ( szerencsére nincsenek nagyon durva bőrhibáim ). Ha nem fog nagyon gyorsan leolvadni a fejemről, akkor azt hiszem állandó lakója lesz a neszesszeremnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

klaere

2016. június 22.

Nyárra nekem egy tökéletes alternatíva alapozó helyett, vizes sminkszivaccsal ütögetem fel az arcomra, így nekem nem morzsolódott. Hidratálót se teszek alá, minek..Fedése gyakorlatilag semmi, inkább csak valamennyire kiegyenlíti a bőrszínt. szem alá használok korrektort. Púderrel egyébként persze lehet építeni a fedését, de nálam végig természetes marad az eredmény.A nap folyamán hajlamos átfényesedni, ilyenkor kis púderrel orvosolom a helyzetet. A light árnyalat passzol a normál bőrtípusomhoz, nem sápaszt, és szerencsére nem sárgás árnyalatú, mint a Garnier hasonló terméke(i). Plusz pont a fényvédőért.
Meglepő, h pont egy élelmiszerláncban találtam meg az idei nyár kedvenc BB-t :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

Meglepő, h pont egy élelmiszerláncban találtam meg az idei nyár kedvenc BB-t :D

kissbarbara1990

2016. június 10.

2016.04.25.: Na végre az én Lidl-ömbe is megjelent, le is csaptam rá, mint gyöngytyúk a takonyra :D A világosabbat vettem meg. Első nekifutásra eléggé gyengének éreztem, így felpaskoltam egy második réteget amit nem kellett volna, borzalmasan kukacosodott minden apró érintésre. Második nekifutásra pedig megelégedtem egy vékony réteggel...nem tetszett az összkép, de egy 10 perc múlva sokkal jobb volt a helyzet, egy kicsit egységesebb lett a bőrtónusom, jó volt tükörbe nézni, mert nem voltam vizihulla effektben és az meg fel se tűnt, hogy van rajtam valami, teljesen láthatatlan :) Ebben a mai hideg időben kifejezetten jól esett a bőrömnek, ugyanis a fénylő T-zónám csak minimálisan fénylik (14 óra elteltével) ahol pedig hámlani szokott ott semmi probléma :) Abban biztos vagyok hogy bizonyos hőmérséklet felett nem fogom tudni használni, de addigis kiélvezem a használatát, és ami tutibiztos, hogy venni fogok még 2-t tartalékba,mert megvagyok győződve, hogy ez a cucc lesz az én favoritom ősztől tavasz végéig :) 799 forint ezért nevetségesen alacsony ár.

2016.06.10.: Sajnos hosszútávon, mindennapi használattal nem okés :( Kinyomhatatlan fehérfejű komedokat eredményezett nálam. a szívem szakad meg emiatt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

narii021

2016. június 7.

Az első pár alkalommal nekem is nagyon kukacosodott, de az utobbi időben már nem csinálja, pedig ugyanannyit használok ugyanúgy. :)
A fedése nekem elég, szép, egységes bőrképet ad. Szükség szerint kis korrektorral, puderrel kiegészítve hétköznapokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

pannapanna999

2016. június 5.

Én amikor magában használom, akkor elég zsíros utóérzete van,(púderrel no problem) de amúgy fedése jó (már amikor normális a fejem :( ), az illata asdfghjkljkldjlkj módon finom!:DD
Amúgy tartóssááááág... Amikor délután lemosom az arcom, a vattakorongon még látom tkp azt a mennyiséget, amit reggel felvittem (:DDD).
Bár lehetne mattabb, szóval most csak 4 csillag.
(Bocsi életem!!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 5.

Bár lehetne mattabb, szóval most csak 4 csillag.
(Bocsi életem!!)

Christi

2016. május 29.

eddig 2x próbáltam ki. először kézzel próbáltam eldolgozni, és úgy kukacos lett a végeredmény és le kellett mosnom. akkor félre is tettem kicsit. majd tegnap újra próbáltam de már ecsettel. mikor felkentem és eldolgoztam nem láttam semmit, konkrétan mintha semmi nem lett volna az arcomon. de lemosni már nem volt időm úgy voltam vele hagyjuk az egészet és aztán pár perc múlva kezdett el egységesedni az arcbőröm színe. picit ragacsos érzetem volt utána de púderrel fixálva jó volt. tartós is volt. arról hogy esetleg okoz-e pattanásokat még nem tudok nyilatkozni. ja és én nem használtam alá arckrémet. eddig 5.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

tokfejessi

2016. május 25.

799 Ft-ért vettem, annyi pénzt simán megért! Ez a 2. BB krém, amit kipróbáltam, és alapvetően tetszik. Természetes hatást kelt,nem sárga a fejemen,Annyi a bajom egyedül, hogy nem zsíros-kombinált bőrre való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol