Cien

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2016. március 25.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hidratáló krémek

2 árnyalatban kapható

Ár: 500 , Eladó: fruzsi112
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Mezőkövesd, fizetés: posta előre utalás után
Ár: 500Ft , Eladó: CzafitTina
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta
Feketehattyú

2016. május 13.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Nem használok napi szinten semmit sem az arcomra, az alapozók nagyon maszk hatásúak rajtam , ezért régebben kipróbáltam a garnier bb kérmet, alkalmakkor használtam meg voltam elégedve vele, dehát ez jóval olcsóbb így adtam neki az esélyt.
Fedése sajnos nulla, a hulla fehér bőrömön sem látszik meg , egy rétegben a pirozspozsgát még csak nem is halványítja az arcomon.( Lehet inkább a sötétebb árnyalattal kellett volna próbálkozni?) 2 rétegben már viszonylag jó lenne, de ekkor darabokban kezd lehámlani a fejemről. Az illata kellemes, jól hidratál és 50 ml-t kapunk 800 Ft -ért tehát nappali hidratálónak tökéletes, de BB krémnek nem a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

bius92

2016. május 9.

Szép, könnyű felvinni, tartós, egyenletessé teszi a bőröm. A fedése kicsit lehetne jobb, de egy BB krémtől nem ezt várom elsődlegesen. Ár-érték arányban verhetetlen. Abszolút kedvenc lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

krémkirálynő

2016. május 9.

ezért az árért vferhetetlen

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 9.

ezért az árért vferhetetlen

Ancsa0726

2016. május 7.

Fantasztikus! Eddig a Balea-s BB-krémet használtam de a tubus felénél besűrűsödött és a kukában landolt. bevásárlás alkalmával leltem rá azonnal vettem belőle! Szép és tartós, na meg az ára sem utolsó 799Ft-ért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

Emme

2016. április 10.

Nem rossz, nem rossz :) nem használtam még BB-t, alapozós vagyok, eddig a MaxFactor CC-krémét haszaltam, az lesz a viszonyítási alap. Szóval az arcom jól viselkedik, nem kell oly erős fedés rá, főleg, hogy nyakunkon a jóidő, hadd lélegezzen fel a bőr. A világos színt vettem meg, teszter nem volt, de úgy voltam vele hogy ennyi pénzért bevállalom. Picit sötét, de ha szépen elolgozom nem látszik. Eldolgozásnál ügyelni kell, nem szabad dözsölni, mert akkor kukacosodik. Fedése szép, tartós, picit fényes képet ad, zsíros bőrűeknek én talán inkább nem ajánlanám. Kényelmes viselet, sűrűbb és erősebb fedésű, mint a CC, jobban kiegyenlítette a bőrtónusomat. Én ajánlom, egy próbát mindenképp megér, inkább normál/szárazabb bőrre, és azoknak, akik kezdők a sminkben vagy csak épp kisérletezgetni akarnak vagy keresnek egy jól működő, megbízható BB-t, olcsón :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

dandy

2016. március 25.

Up: elég tartós, kb. mint a Nivea és nem fényesedett át ez sem, bár ez inkább a Cien arclemosónak köszönhető (ott már leírtam a véleményemnél)... szóval nekem ez olcsóbb alternatívája a Niveának.:)

Ma megvettem én is:) Kemény 799 Ft....sok összehasonlítási alapom nincs, csak a Nivea BB-t használtam, használom, így csak ezzel tudom összehasonlítani. A világosabb színt vettem ami egy kicsivel sötétebb a tubusból kinyomva mint a Nivea világosabb színe, de csak egy leheletnyivel, de jól alkalmazkodik bőröm színéhez, ott már nem tűnik sötétnek. Állagra egy picivel sűrűbb, de gyorsabban eldolgozható mint Nivea. Illata fincsi. A fedése kb egyforma, jól kiegyenlíti a bőrömet. A tartósságról és átfényesedésről még nem tudok nyilatkozni, most kentem fel, de jövök még...a Niveanak 5*-t adtam, ez is hozza ugyanazt.
És nem SPF10, hanem SPF15.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 25.

És nem SPF10, hanem SPF15.

eszti98

2016. március 24.

Ma megvettem, életem első BB krémje, gondoltam 800 ft-ot röhögve megér. A krém a tubusban pigmentáltnak tűnik, felkenve nagyon enyhe. Én világos árnyalatot hoztam, kicsit rózsaszínes, de az én enyhén sárgás meleg bőrtónusomhoz is jól alkalmazkodik. Kicsit bőrszínegyenlítő, abszolút nem erős. Az illata teljesen Lancôme Trèsor, elég tartós is, nekem tetszik. Ha kicsit dörzsölöm erősebben (!) a bőröm nagyon enyhén kukacosodik, de nem zavaró. Ez nyilván nem egy alapozó, de én örülnék egy hangyányit erősebb fedésnek, de majd nyáron egy egyenlőre sötét alapozómmal szerintem jól fognak együtt működni :) Szerintem ár-érték arányban kiváló. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 24.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol