Cien

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LynZ, Módosítva: 2018. július 13.

Lelőhely:   Lidl

3 árnyalatban kapható, spirálkefével ellátott szemöldökceruza.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

PotaSaci

2020. április 7.

HANGOSAN mondom, hogy mindenki hallja: Ez a legjobb szemöldökceruza a világon. Simán kenterbe veri a drága márkák ceruzáit is. Tartós, nem mászkál sehova napközben. Baromi nagy kiszerelés (például a kis tekergetős automatikus ceruzákhoz képest amit 3 nap alatt el lehet fogyasztani egy vastagabb szemöldökkel), és pofátlanul olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 7.

Nyuszacs

2020. március 28.

5*-os termék, lehetne több színben. + csillag is járna neki, mivel jól be van csomagolva, így biztos nem fogdosta össze, próbálta ki előttem senki. Egyébként én sem gondoltam, hogy a Lidlben fogok sminkcuccot venni, de épp nem volt nyitva más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 28.

cicamokusz

2020. február 10.

Soha az életben nem gondoltam volna, hogy a Lidlben fogok szemöldökceruzát venni, de azt még kevésbé, hogy elégedett is leszek vele. Tartós, szép árnyalat, és iszonyat olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

bogcsii

2019. november 28.

Életem legjobb szemöldök ceruzája🤪 régóta keresem az igazit mert mindegyik ceka pár óra múlva kifénylik a szemöldökömön 😑 kínomba megvettem a lidlbe gondoltam 1nek elmegy .. hát imadom😍 ugyanolyan matt marad nap végén is, jó kemény a hegye szépen lehet vele dolgozni és jó árban is van❤️5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

Nikolett05

2019. június 26.

Jól bevált mindigeztveszem termék. Véletlen vettem mikor a kezem ügyébe került és kellett. Azóta csak ezt. Viszonylag tartós, nem izzadom le, nem folyik. Jól lehet vele dolgozni. Én a világosabb színt szeretem, de az is nagyon bevált hiába sötét a hajam. IMÁDOM

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Riczi

2019. június 16.

Itt olvasott vélemények alapján vettem meg a ceruzát, miután a Rimmeles (brow this way-es, tekerős) szemöldökformázóm vége letört - ezt Glamour-napokon vettem, így a +2000 forintos árát most sokallottam, így amikor megláttam, hogy a Cien szemöldökceruzáját mennyire dicsérik, gondoltam egye fene, kipróbálom.
A 12-es árnyalatot (ultra brown) vettem meg, és egyszerűen TÖKÉLETES. A színe, az állaga, a kefe a végén. Könnyen és gyorsan tudtam vele dolgozni és nem maszatolódott, nem volt csomós, és teljesen természetes lett a végeredmény.
Biztosan újra fogom még venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Biztosan újra fogom még venni.

Martu0508

2019. június 11.

Ez megint egy olyan termék, amit a lustaság vetett meg velem és áldom magam érte, hogy lusta voltam elmenni a drogériáig. A legvilágosabb szín pont nekem való. A ceruza kicsit keményebb, mint amihez szoktam, de nem túlságosan, könnyű vele dolgozni. A kefe a másik végén is használható. Szépen tart egész nap, nem mászik el. Az ára pedig brutálisan jó. Szerintem a jövőben is szívesen fogom venni ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

pacsezi123

2019. május 17.

Az egyik legjobb szemöldökceruza, amit valaha próbáltam, ráadásul ennyi pénzért szinte ingyen van. A sötétszőke/világosbarna árnyalat tökéletes a szemöldökömhöz, az állaga és a keféje is remek. Finoman felvéve nagyon természetes, mégis precíz hatást kelt, de több rétegben szép, drámai ívet kölcsönöz az arcnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

writa

2019. április 6.

A 11-es medium brown árnyalatot vettem meg, egy kicsit keményebb, mint az ízlésem, de jól használható, szép szemöldököt lehet vele csinálni. A bőrt is befogja, a hiányosságokat is pótolni lehet vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

GoldTree

2018. október 11.

Meglepően jó. A legsötétebb barnát használom, passzol a sötétbarna hajamhoz, szerencsére nem vöröses a színe. Könnyű vele dolgozni, egyenletes az eredmény. Még a hőségben is tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Emolliensek: Glyceryl Stearate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Cetyl Palmitate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Hydrogenated Palm Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Hydrogenated Palm Oil
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77499, CI 77491