Cien

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LynZ, Módosítva: 2018. július 13.

Lelőhely:   Lidl

3 árnyalatban kapható, spirálkefével ellátott szemöldökceruza.

Csipetke

2018. szeptember 15.

Ennyiért ilyen jó ceruzát. Se nem puha se nem túl kemény. Nekem pont jó az állaga. Sikerült az árnyalatot is eltalálnom így szépen tudok vele dolgozni. A keféje is szuper. Természetes hatást tudok vele elérni, szépen kipótolja amit kell. Még egy kicsit gyakorolgatok vele, de könnyű használni. Nem gondoltam volna így ránézésre, hogy ez ennyire jó. Kellemes csalódást okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Albertina

2018. augusztus 22.

Nagyon jó minőségű szemöldökceruza, nem az a csúszós, nem az a nagyon krémes, inkább kicsit keményebb. Szépen lehet vele dolgozni. Tartós, nem maszatolódik. A legvilágosabb árnyalatban vettem, ami szép természetes, nem vörös. Sajnos kicsit sötét nekem. Lehetne több színben. Csak emiatt 4*. A keféje a végén szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Emolliensek: Glyceryl Stearate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Cetyl Palmitate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Hydrogenated Palm Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Hydrogenated Palm Oil
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77499, CI 77491