Cien

Ár:   459 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gombirenn, az összetevőket feltöltötte: Sandraa, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Testápolás

Bőrbarát intim lemosó aloe verával, parabének nélkül (pH 4.5)

ALettah

2016. szeptember 2.

A régebbi Cien intim mosakodó is tetszett, ez sem rosszabb. Az illatával nincs bajom, különben sem leng körül egész nap :) a dolgát teszi, problémát nem okozott, ár-érték arány szuper. Elégedett vagyok vele.
Érdemes lenne más Cien termékekkel is próbálkoznom? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Érdemes lenne más Cien termékekkel is próbálkoznom? :)

s_kitty

2016. július 15.

20 fele marka folott jarok intim mosakodok hasznalata teren. Ez es a Nivea kamillas valt be eddig a legjobban. Nyilvan a Cien nyer a kedvezo ar es a mennyiseg miatt, de szeretem valtogatni a termekeket. A lactacyd nalam 2! het alatt elfogyott annyira hig.. kiontom a kezembe a szukseges adagot es mire 'odaemelem' ahova kell a fele kiomlik. Ez a 2 termek (Cien, Nivea kamilla) suru es kremes ezaltal nagyon gazdasagos. Ajanlom oket! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 15.

birdnerd

2016. július 10.

Nekem bevált, nem irritál. Az illata tényleg fura kicsit, de nem rossz. Ár-érték arányban szerintem elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Ennie86

2016. május 1.

Szeretem a cien dolgokat (is), így gondoltam, egy próbát megér. Nem is annyira rossz. :) Az illata kicsit tényleg furcsa. Nem szárít és nem irritál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Doryyy

2016. április 27.

Lustaságból nem mentem drogériába és megvettem a Lidl-be. Elég jó nagy kiszerelés. Én nem szagolgatom. Nincs feltűnő illata, rossz semmiképpen sem. Viszont nőgyógyásznál már jártam azóta. Nem biztos az ok-okozat, de máskor nem kockáztatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 27.

akasha24

2015. október 26.

Nagyon meglepődtem, hogy nem sok embernek vált be ez az új fajta intim mosakodó. Az az igazság, hogy nekem is sokkal jobban bevált az előző intim mosakodó. Az illata is jobban tetszett mint ennek, viszont ezzel sincs semmi problémám. Nem irritál, nem tapasztaltam semmiféle kellemetlenséget, de azt gondolom, hogy mindenkinek más a bőre, másképp reagál bizonyos termékekre. Tény, hogy az előző jobban tetszett. Amikor legutóbb a Lidlbe voltam már csak ezt a fajtát lehetett kapni, akkor már sehol se lehet kapni a régit?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 26.

anibaby1992

2015. október 23.

A régebbi fajtáját már elég régóta használtam, de hát elfogyott és amikor kerestem csak ezt az új fajtát találtam. Na gondoltam mit variálnak? xd hát megvettem, remélve, hogy ugyanolyan mint az előző csak más csomagolásban. kb. 2 hete használom és eddig semmilyen irritációt nem észleltem (remélem nem is fogok), bár az illata tényleg nem lett valami jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

Nazira

2015. szeptember 30.

Nem tudom mit csinaltak ezzel a termekkel,de ez vmi borzalmas.. Irrital,szarit.erezni rajta a tömény alkohol szagot.johiszemuen megvettuk,az elodjet imadtuk anyuval. De azota már a masodik flakon dm.es intim mosakodot hasznaljuk...nagy csalodas ez a cucc..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

dandy

2015. szeptember 10.

UP: hát kuka lett a vége ennek is, irritáció, viszketés és hasonló finomságok...és itt be is fejeztem a kísérletezgetést magamon:), marad az Oriflame és a Lactacyd.

2015. augusztus 31. :
20 éve az Oriflame-s intim lemosókat használom, ennek az az oka, hogy minden más irritál, kivéve a Lactacyd, sokféle lemosó landolt már nálam a kukába, olcsóbb, drágább, már nincs kedvem kísérletezni, de az oriflame-t macerás beszerezni és szívesen lecserélném szebb összetevőjűre. A Lidl-be láttam meg ezt 449 Ft-ért, gondoltam ha nem jó, hát ennyiért nem sajnálom kidobni. Nem ismertem az előzőt, így összehasonlítani nem tudom a kettőt. Most teszt üzemmódban van, pár napja használom, egyenlőre nem csíp. Ha 2 hét múlva sem kezdek el tőle viszketni, akkor maradhat. :)
Az illata nem túl jó, de nem kellemetlen, virágos. Az állaga megfelelő, jól tisztít, bár nem adja azt a friss érzést, mint az Oriflame, de még bármi lehet.....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

2015. augusztus 31. :

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.