Cien

Ár:   399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cintialaura, az összetevőket feltöltötte: tomkogy, Módosítva: 2018. január 22.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Lótuszvirág-kivonatot tartalmazó formulája eltávolítja a szemkörnyékről a sminket, anélkül, hogy zsíros filmréteget hagyna a bőrön. A vízálló szempillaspirált is kíméletesen távolítja el. Dermatológiailag és optikailag tesztelt.

Szilviams0118

2019. június 5.

nem igazán vált be, nem hatékony, spirált elmaszatolja, nem szedi le teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

nem igazán vált be, nem hatékony, spirált elmaszatolja, nem szedi le teljesen.

Martu0508

2019. április 9.

Ismét győzött nálam a lustaság, amikor ezt a terméket megvettem, és nagyon vegyes érzéseim vannak ezzel kapcsolatban. Ami tetszik, hogy tényleg nem hagy ragacsos réteget és nem irritál, viszont a nem vízálló szempillaspirált is kihívás vele leszedni, több korong elmegy egy esti lemosásra, pedig mindig jól összerázom a két réteget, rászorítom a szememre a korongot és utána simító, dörzsölő mozdulatokkal próbálom leszedni a sminkem. Ha valakinek van tippje mit rontok el, akkor ne habozzon megosztani velem, mert nagyon szeretném szeretni de nem megy :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Anheszenamon

2019. március 5.

A húgomtól kaptam, mert neki nem vált be. Nekem szépen leszedte a sminket, nem csípte, nem irritálta a szememet. Egyedül az adagolása nem tetszett, a Garnier kétfázisú szemfesték lemosóját sokkal jobban szeretem. Ár-érték arányban azonban ez is egy szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

rtteszvesz

2019. március 5.

Sajnos nem győzött meg. Többször csípte a szemem, illetve nem szedte le rendesen a szempillaspirált, volt, hogy a szemhéjpúder leszedéskor dörzsölni kellett. Nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

osikitta

2019. február 27.

Leszedte a szemfestéket, szemcerkát, spirállt és baromira összeragasztotta a szemhéjaim. Csíp, éget. Óvatosan csináltam, nem kentem a szemembe mégis az olajos része irritált, bemászott a szemembe amitől homályosan láttam. Nálam kuka, pedig nagy reményeket fűztem hozzá, mert könnyen beszerezhető, olcsó, könnyen összekeveredik. De nem bírja a szemem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

pannab

2019. február 18.

Katasztrófa. A sima (nem vízálló) szempillaspirát sem szedi le, de még az egyszerű szemöldök púderrel sem bánik el. A márka micellás vize 1000x jobban teszi a dolgát

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 18.

agiv

2018. november 19.

Maradéktalanul egy pamaccsal és hihetetlenül hamar eltávolitja a szemsminket, PLUSSZ EGYALTALAN NEM CSÍPI A SZEMEM HA BELEMEGY!!! IMÁDOM! Újraveszem, örökké :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

verotim

2018. június 4.

Nagyon szeretem, egy max két törlésre leviszi a vízálló sminket. Az ára is vonzó, biztos hogy újraveszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

agneza

2018. május 22.

Nqgyon jó kis termék, nekem ugyan a Nivea az etalon, de ez sem rossz. Kicsit nehezebben keveredik el a 2 elegy, de szépen lehozza a sminket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

tomkogy

2018. január 10.

Teszi a dolgát, és szerintem szuper áron! Maradéktalanul leviszi a szempillaspirált erős dörgölés nélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 10.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Szintetikus színező anyag. (Lila)