Cien

Ár:   600 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. október 14.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Tusfürdők

Az érzékeny bőrnek különösen a mindennapos tisztálkodás során különleges ápolásra van szüksége. Kifejezetten az érzékeny bőr igényeire kifejlesztett Cien MED kímélő tusfürdő: különösen finoman tisztítja és ápolja az arcbőrt, a test többi részét és a hajat is.

Dermatológiailag igazoltan bőrbarát és klinilkailag tesztelt.

tenyitomi

2017. szeptember 28.

Bár nem sűrűn használok már SLS-t tartalmazó termékeket lusti voltam vadászni a lidl meg közel van így hazajött velem.Tusfürdő viszonylatban szerintem egész jó,hál istennek nincs agyonillatosítva,azállaga is szimpi olyan géles,a habzása is pont jó,engem nem szárít és nem irritálja a bőröm sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

ssteff15

2017. szeptember 15.

Gondolkodtam, hogy ezt vegye-e meg vagy az olajosat, aztán úgy döntöttem ez elég lesz, ugyanis tartottam attol hogy az olajos túlságosan "befülleszti" a bőröm, mivel nyáron a nagy melegben sajnos a combom hátulja és a fenék alatti része durván kipattog és kiütéses lesz . Szóval még nyár közepe előtt egy kicsivel vettem hátha segit valamit, vagy legalábbis nem irritálja mint a sok túl illatosított tusfürdő,reméltem némi hidratálást is mert nyáron is szinte porzik a bőröm olyan száraz. Nem volt rossz, hidratált picit, segitett a kiütéseken de nekeü túl férfias volt az illata. Ezért nem használtam el teljesen, annyira zavart hogy nem egy nőies illattal fekszem le aludni a párom mellé. Aztán egyszer valami oknál fogva a párom kezdte el használni..nagyon el volt keseredve, mert közel a harminchoz még egész sok pattanással küzd ami szerintem a sok munkahelyi stressz, a kialvatlanság és az egész napi "porfelhőben" való munka az oka. Meglátta hogy az egész testre használható és tetőtől talpig azzal fürdött majd három négy nap múlva látta, hogy hamar húzódnak le a pattanásai es kezd helyre jönni a bőre. Az illatát szereti, és elégedett vele, nagyon is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Ditta623

2017. július 4.

Szerintem jó az illata. Tetszik, hogy viszonylag nagy kiszerelésű és az ára nagyon barátságos. A mindennapos használatra teljesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

ClassyGirl

2017. május 30.

Ár-érték arányban nagyon jó tusfürdő. Az egyetlen problémám az illatával van. Mások már írták előttem, hogy enyhe, unisex illata van, amit én sokkal inkább jellemeznék maszkulinnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Kesudio

2017. január 4.

Nem büdös, de azért finomabb illatot is el tudnék képzelni hozzá, ezt leszámítva nagyon szeretem. Testápolót ugyanúgy kell használnom fürdés után, mint más tusfürdőknél, de talán annyira nem száraz a bőröm mióta használom, és nem viszket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

Mekachika

2016. december 23.

Azt kell mondjam, kenterbe veri az általam eddig használt tusfürdőket. Kellemes illatú, nem szárítja az érzékeny bőrömet. Nagy kedvenc lett a családban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 23.

Gabee

2016. november 30.

Most használtam el az első flakonnal, de újra veszem. Nagyon jó vele fürdeni, pont annyira habzik amennyire kell, nagyon jól tisztít. És végre nem viszket, nem feszül a bőröm fürdés után. Eddig ez a legjobb tusfürdő, amit használtam. Érzékeny bőrűeknek nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

sdiablo

2016. november 24.

Tökéletes! Mióta megjelent, azóta ezt használom. Mindenkinek ajánlom, akinek érzékeny a bőre és nem szereti az erős illatú tusfürdőket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

gerzson94

2016. november 12.

Nem szárítja a bőrt. Nekem bevált!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 12.

Nem szárítja a bőrt. Nekem bevált!

fkata

2016. október 25.

Tetszik az illata,az állaga is megfelelő,kellemesen habzik.Érzékeny a bőröm,de ez nem szárítja ki.Viszont a kislányom még érzékenyebb bőrű,neki sajnos kipirosodott tőle a bőre tusolást követően.Ő kap másfajtát én maradok ennél! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 25.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid