Cien

Ár:   600 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. október 14.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Tusfürdők

Az érzékeny bőrnek különösen a mindennapos tisztálkodás során különleges ápolásra van szüksége. Kifejezetten az érzékeny bőr igényeire kifejlesztett Cien MED kímélő tusfürdő: különösen finoman tisztítja és ápolja az arcbőrt, a test többi részét és a hajat is.

Dermatológiailag igazoltan bőrbarát és klinilkailag tesztelt.

Zsokica

2016. október 20.

Nagyon bevált a családnak a tusfürdővel. Nem szárítja a bőrömnek, finom, diszkrét illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 20.

elizabett85

2016. szeptember 20.

Nálunk nagy kedvenc lett, már az egész család használja. Eredetileg a férjemnek vettem, mert néha ekcémás kiütések jönnek ki a lábán. Aztán néha fürdetem vele a gyerekeimet, sőt most már csak ezzel fürdetem őket is, mióta elfogyott a fürdetőjük. Végül kipróbáltam én is, mert megtetszett az illat. Használjuk habfürdőként is, óriási habot csinál !!!Senkinek semmilyen viszketést, kiütést nem okozott, nagyon szeretjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

rita1228

2016. szeptember 5.

Érzékeny bőrű lévén nagyon nehezen találok magamnak - és a bőrömnek - megfelelő tusfürdőt. A Cien Med beváltotta a hozzá fűzött reményeket, nagyon elégedett vagyok vele, bátran ajánlom mindenkinek! Univerzális illatának köszönhetően az egész család kedvence; a párom hajmosáshoz is használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

karmi

2016. szeptember 5.

Az arcbőröm egy picit kipirosodott ugyan tőle,de mindenhol máshol puhább lett a bőröm.Szerintem újra fogom venni.Ár-érték arányban szerintem nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

kobolak.ildiko

2016. szeptember 2.

Tesztelőként volt lehetőségem először kipróbálni a Cien Med tusfürdőt, azóta már utánpótlást is vettem, mivel teljes mértékben meg vagyok elégedve a termékkel. Érzékeny bőrűként nem könnyű megfelelő kozmetikumokat találni, könnyen húzódik, viszket, kipirosodik, sőt hámlik is a bőröm, de most kedvencre találtam. Kíméletes, ápoló, nagyon kellemes finom, unisex illatú, jól habzik. Az ára is nagyon kedvező, ugyanakkor a nagy márkák minőségével vetekszik és még állatokon sem tesztelték! Csak ajánlani tudom, engem meggyőzött :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

zuzmara

2016. szeptember 2.

Tesztelésre kaptam a terméket! Nagyon tetszik az illata,szolid és visszafogott! Nem szárítja ki a bőrömet ,pedig az enyém nagyon érzékeny!!!!!
Mindenkinek csak ajánlani tudom a terméket,mert nem csak jó minőségű,hanem az ára is megfizethető!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

kneva

2016. augusztus 28.

Tesztelésre kaptam a terméket. Meg vagyok döbbenve, hogy ez mennyire jó. Nemsokára elfogy a flakon így megvettem már az utánpótlását. Talán ha nem lenne semmi illata, az még jobb lenne, de amúgy nagyon enyhe és nem zavaró szerintem. Használtam a kislányomon is, akit az utóbbi években a kiütései és ekcémái miatt csak gyógyszertári tusfürdőkkel szoktam fürdetni, és ettől nem lett semmi baja, se kiütések, se foltocskák. Vásároltam már máskor is Lidl-ös kozmetikumokat, a krémtusfürdőik amúgy is jók voltak, de ezzel a sensitive vonallal nagyon meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

ormika5

2016. augusztus 18.

Nagyon szuper készítmény! Kellemes, visszafogott illata van, és nem viszket a bőtöm fürdés után. Hatása hasonló, mint az egynegyedrészt hidratálónak, de árban jobb. Mindenkinek javaslom, akinek érzékeny a bőre!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 18.

veronika95

2016. augusztus 17.

Lassan egy hete használom. Az egyébként száraz bőrömet nem szárítja tovább. Sok száraz bőrre ajánlott tusfürdőnél tapasztaltam, hogy ragacsos, zsíros lesz utána a bőröm, ennél a terméknél ilyen nem fordult elő, kellemes érzést ad a bőrnek. Illata kellemes, nem erőteljes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Szil0214

2016. augusztus 15.

Három napja használom, érzékeny és száraz a bőröm, de ez a tusfürdő eddig nagyon jól bevált. Egyáltalán nem szárít, nem irritál, puha lesz tusolás után a bőröm, és az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid