Cien

Ár:   600 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. október 14.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Tusfürdők

Az érzékeny bőrnek különösen a mindennapos tisztálkodás során különleges ápolásra van szüksége. Kifejezetten az érzékeny bőr igényeire kifejlesztett Cien MED kímélő tusfürdő: különösen finoman tisztítja és ápolja az arcbőrt, a test többi részét és a hajat is.

Dermatológiailag igazoltan bőrbarát és klinilkailag tesztelt.

andrea87

2016. augusztus 12.

Termék tesztelés céljából kaptam a Cien kímélő tusfürdőt. Kellemes illatú és gél állaga azonnal a szívembe lopta magát. Szépen behabzik és a bőrömet sem szárította. Tegnap próbáltam ki először és maximálisan elégedett vagyok vele. A tesztelés során még jelentkezni fogok és megosztom a véleményemet veletek. Mindenknek ajánlom aki egy kíméletes kellemes illatú tusfürdőre vágyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

birdnerd

2016. július 10.

Egy hete használom (száraz, ekcémás bőröm van), de eddig bevált. Nem bántja a bőröm, kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Viky0123

2016. június 26.

Ma használtam először a nagyon száraz, ekcémás bőrömre. Egyáltalán nem csípett (ez ritka), és fürdés után sokkal kevésbé volt száraz a bőröm.
Az illata szerintem finom, gyógyszertári jellegű.
Remélem hosszabb távon is csak jót tesz a bőrömmel...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

Az illata szerintem finom, gyógyszertári jellegű.
Remélem hosszabb távon is csak jót tesz a bőrömmel...

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid