Claire's Cosmetics

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Claire's üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silver, Módosítva: 2015. november 23.

Kiszerelés:

bmesi

2016. november 7.

Csinos kis ecset, en alapozasra hasznalom, szepen teszi a dolgat

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 7.

Csinos kis ecset, en alapozasra hasznalom, szepen teszi a dolgat

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
silver

2016. február 29.

Update
Alapozóecsetnek még jobb. Mondjuk szökőévente alapozom az arcom, de... Nem baj. Elég jó cucc. Azon kevés Claire's termékek egyike, ami nem egy orbitális átverés. : D

2015. 11. 25.
Nem is gondoltam volna, hogy ennyire szeretni fogom ezt az ecsetet. (Eddig ezt használtam: http://kremmania.hu/kremek/elite-models-beveled-blush-brush )
Nem túl puhák, inkább rugalmasak a szálai, kicsi a feje szóval jól lehet vele manőverezni az arcon. Valahol alapozóecsetnek láttam írva, de erre még nem próbáltam. Jó darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

Update

2015. 11. 25.