Clinique

Ár:   7600 Ft és 12 000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2019. augusztus 26.

Ár:   7600 Ft és 12 000 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Ár: 6000 Ft , Eladó: palankai87
Állapot: egyszer használtam , Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel
Clinique Clarifying Lotion +Shiseido Benefiance Wrinkle Resist Balancing Softener Lotion+Sensai Silky Purifying Cleansing Milk
Ár: 1500 Ft/3 db , Eladó: Adrienna
Állapot: leírásban, Helyszín: --, fizetés: Jelenleg postán maradó ajánlott levélként tudom küldeni.
HDorina

2019. szeptember 7.

Kb. 3-4 éve kipróbálás céljából vettem meg a 3 lépéses mini, 30 ml-es kiszerelést, egy csomagban. Ár érték arányban én csalódtam benne. Nem tudott többet a tonik, mint egy drogériás társa. Tonizálta a bőrt, de a pórusokon nem finomított és nem is szűkültek. A bőr zsírosodását sem csökkentette. Sajnos akármennyire drága egy termék, ha lakosságilag meg lehet vásárolni, nagy változást ne várjuk tőlük.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

sandyh

2019. március 24.

Nem tudom. Is-is. Vegyesek az érzelmeim iránta. Elején mintha hatott volna kevesebb pattanásom volt, bár lehet az a teafaolaj miatt. Ám mostanra mintha pattanásosabb lennék tőle. Engem az illata nem zavar, sőt valamiért tetszik is. Sajnos még nem volt alkohol mentes tonikom mert úgy voltam vele, hogy biztos hülyeség amit mondanak róla, na meg szárít így jó. Viszont mostanra megpróbálom minimalizálni az arcápolókban az alkoholt. Mivel nekem nagyon kevés is elég belőle így a 100ml is már 2 hónapja tart és most hagytam el a felét a flakonnak. Nem fogom újra venni mert nem tudom, hogy szeretem vagy sem, de elhasználom. Az viszont biztos, hogy a flakonját megtartom nekem bejön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 24.

tiffanyriti

2019. január 5.

Ezt és ezen márka arclemosó szappanját hasznáom már ősidők óta. Én nagyon meg vagyok elégedve. A szappant mindennap használom ezt hetente többször, amikor érzem, hogy jó lenne felfrissíteni az arcom. Valóban van egy erősebb illata, nekem nem zavaró, miután áttörlöm vele az arcom érzem, hogy felfrissül, simább, mintha radíroztam volna, élénkebb a szine is az arcbőrömnek. A legnagyobb flakont szoktam venni, az gazdaságosabb és hónapokig elég nekem. Nem szárítja a bőröm, nem viszketek tőle. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

ozeniki

2018. november 6.

3 lépés csomagban vettem. Úgy voltam vele, hogy jó... hát tény és való, hogy erős alkohol szaga van, de engem nem zavar, ha mellette jól működik. (ekkor még nem tudtam mi is az a denat. alcohol, INCI-t előtte sosem olvastam)
És az ördögi benne az, hogy az elején még mintha jól is működött volna... a legutolsó kis szennyeződést is leszedte az arcomról és szép egységesnek, tisztának és zsír mentesnek tűnt a bőröm utána.
Aztán jött a fekete leves. Tudni kell, havonta 1szer mindig előjön (jó)pár pattanás az arcomra, de elmúlnak (1-1,5 hét alatt). Érzékeny az nem volt a bőröm korábban, hámlani soha nem hámlott.
Aztán azt vettem észre, hogy egyre több makacs pattanás jön és már nincs is olyan időszak a hónapban, amikor szép/pattanás mentes lenne az arcom. Pluszban tele lettem még kisebb-nagyobb faggyús mitesszerekkel is. Szörnyen éreztem magam és azt gondolván, hogy jót teszek: egyre többet, már minden nap reggel-este is használtam ezt a cuccot. Bár ne tettem volna. Teljesen tönkre vágta a bőrömet: gyulladt pattanásos, mitesszeres, hámló, mellette ugyanakkor még fényesebb még zsírosabb lett a bőröm. Már a palack 3/4-ét elhasználtam, ekkor kezdtem el gondolkodni, utána olvasni és aztán gyanakodni, hogy ez lehet a ludas. "Kiokosodtam" és egyből abba hagytam. Ennek kb. 2 hete, és már érezhetőek/láthatóak a javulás jelei.
Egyetlen dolgot köszönhetek neki, hogy hatására belemélyedtem kicsit az INCI elemzésbe, a tiltó listás és hatékony összetevőkbe és ezután már biztos tudatosan az alapján választok terméket, amit az arcomra kenek.
Óvva intek ettől az exfoliáló oldattól mindenkit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Óvva intek ettől az exfoliáló oldattól mindenkit!

senskin

2018. szeptember 1.

Ez az a termék ami egyenlő egy nagy nullával. Szárító alkoholért nem adunk ki pénzt. Még jó, hogy kis kiszerelést próbáltam ki, ez egyszerűen borzalmas. Irritál és tönkreteszi a bőrt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

balogh.andrea

2018. augusztus 28.

Nem használom minden nap (egyrészt az ára miatt, másrészt meg tapasztalatom szerint úgy már az én alapvetően olajos bőrömet is kezdi szárítani), viszont ha úgy érzem, hogy alapos tisztításra van szükségem, akkor csak ezt veszem ki a kosárból. A vattakorongon szemmel látható a bizonyíték a hatékonyságra: még egy alapos, lemosó olaj + micellás víz kombó után is bőven elszíneződik.
Nem csak az arcomon használom egyébként, hanem a hátamon, a vállaimon és a nyakamon is; annak ellenére, hogy ezeken a helyeken talán soha nem volt pattanásom, de mégis jól esik néha áttörölni – így érzem tökéletesen tisztának.
Igaz, hogy van benne némi alkohol (ami nyilván az illatán is érződik), de én ennyit még simán elviselhetőnek tartok, és persze az eredményességéhez is bőven hozzátesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

VargaViktoria

2018. június 20.

Nem vagyok rendszeres hasznaloja - es nem ks leszek, igy kizarolag azert kommentalom, mert a keves hasznalat alatt is irrital. A szaga tomeny alkohol szagu, 1-1 hasznalatra elmegy, de nem fogom ujra venni, sem ajanlani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

biusjj

2018. június 6.

Tömény alkoholos szaga van. A bőrömön nem sokat javított, valamint használat után ragacsos marad az arcom. Néha néha áthúzom vele az t vonalat, de nem várok tőle csodát. Egynek elmegy, viszont szerintem nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

LittleSpark

2018. május 12.

Már jó ideje használom és nagyon jót tett a bőrömmel. A 3 lépéses csomag leírásában is írják hogy a legnagyobb különbséget ez fogja okozni. A pattikat nagyon gyorsan lehúzza és el sem hiszem hogy a tág pórusaim már alig látszanak és kevesebb a mitesszerem is. Az viszont nagyon fontos, hogy nem csak a "sárga krém" kell utána hidratálásra mert az csak lezárja a 3 lépéses tisztítás folyamatát. Utána jöhet az arckrém, szérum, szemkörnyékápoló ki mit használ. Én ezt betartom és egyáltalán nem szárít, nem zsírosodik utána a bőröm. Természetesen a smink is sokkal szebben mutat így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Barka82

2017. október 22.

Én is a 3 lépéses csomag (zsíros bőrre) részeként szereztem be. Tisztítani valóban tisztított, de a tömény alkohol annyira leszárította az arcom, hogy emiatt borzasztóan bezsírosodott az arcom, mert a szervezetem így reagált erre a durva behatásra. Miután leálltam a használatával pár hét alatt megnyugodott a szervezetem és most megint oké a bőröm. Szóval óvatosan ezzel a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 22.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Trehalose, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid