Clarins

Ár:   19 900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2017. szeptember 25.

Ár:   19 900 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Egy tökéletes ifjúságmegőrző, ránctalanító, extra feszesítő bőrápoló
  • Növényi kivonatok hatékony koncentrációját tartalmazza
  • Hidratál, táplál, oxigenizál, véd és revitalizál
  • Csökkenti a finom vonalak és a ráncok megjelenését
  • A bőr feszesebb, fiatalosabb és ragyogóbb lesz

Water / Aqua Cetearyl Isononanoate eo Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil eo 1 0Glycerin h 0 0Pentylene Glycol PPG-3 Myristyl Ether eo Butylene Glycol h 1 0Hydrogenated Styrene/ Isoprene Copolymer Caprylic / Capric Triglyceride eo Oxydendron Arboreum Leaf/Stem Callus Culture ExtractTromethamine Hydroxyphenoxy Propionic AcidSodium PCA h 0 0Parfum / Fragrance i Maltodextrin Phenoxyethanol ta Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil eo Perilla Ocymoides (Beefsteak Plant) Oil Carbomer Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate eo Tocopheryl Acetate a I v 0 0Avena Sativa (Oat) Kernel Extract a I eo Sodium Hyaluronate h 0 0Diethylhexyl Adipate Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil eo Carum Petroselinum (Parsley) Extract Pinus Pinaster Bark/Bud Extract Persea Gratissima (Avocado) Oil Unsaponifiables Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum Xanthan Gum ti I eu Atractylodes Lancea Root ExtractSalicyloyl Phytosphingosine Solanum Lycopersicum (Tomato) Extract Arnica Montana (Arnica) Flower Extract i Citric Acid kh Sodium Benzoate ta Cedrelopsis Grevei Bark ExtractTocopherol a I v 2 2Chenopodium Quinoa Seed Extract Althaea Officinalis Root Extract Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Musa Sapientum (Banana) Fruit ExtractThymus Citriodorus Flower ExtractActinidia Chinensis (Kiwi) Fruit Extract eo Arctium Lappa Fruit Extract a Humulus Lupulus (Hops) Extract eo I i Castanea Sativa Bark ExtractHelianthus Annuus (Sunflower) Oil eo 0 0Potassium Sorbate ta Bocoa Prouacensis Extract Pentapeptide-31 pepAscorbic Acid a I v

Deep1982

2017. november 18.

Mivel elég zsíros a bőröm,így úgy gondoltam először a mintáimmal próbálkozom.
Meglepő volt,hogy egy ilyen olajos szérumot kentem az arcomra és szinte azonnal beszívódott...tényleg feszes és szép sima tőle az arcom.Sőt nem csak az arcomra szoktam tenni,hanem a dekoltázsra is egy kicsit.
Beruháztam egy nagyobb mennyiségre,és nem bántam meg.Naponta egyszer este használom lefekvés előtt.Semmilyen más hidratálót nem használok,mert ez egyszerűen fantasztikus.35 éves vagyok és apróbb ráncaim vannak,de most,hogy már egy hónapja használom,mintha halványodtak volna.Sőt
a barna foltjaim is szinte alig láthatóak.Párom szerint 5 évet legalább letagadhatok,mióta használom.:) megérte megvenni,mert szép,üde és tényleg fiatalos lett tőle az arcom és a dekoltázsom is.Én Soha nem hittem az ilyen kencékben,de ezt szerintem érdemes kipróbálni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.

Mivel elég zsíros a bőröm,így úgy gondoltam először a mintáimmal próbálkozom.

bbkriszta

2017. július 20.

szerintem csodaszer! sima, feszes bőrt eredményez, az apró ráncok kezdenek halványulni
biztosan újra fogom venni, de elég sokáig kitart egy üveg!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 20.

biztosan újra fogom venni, de elég sokáig kitart egy üveg!

mLK235

2017. február 18.

Olyan semmilyen hatással van a bőrre hogy semmilyen hatással sincs, átverés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 18.

Olyan semmilyen hatással van a bőrre hogy semmilyen hatással sincs, átverés.

kittybaby24

2017. január 24.

Rendkívül puha tőle a bőröm! Kiválóan hidratál. Kellemes tapintása lesz tőle az arcomnak. Nem tömíti el a pórusokat. Azonnal felszívódik, nagyon intenzíven hidratál. Szeretem ezt a terméket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

mate

2016. november 22.

Az eladok ajanlasa es az itteni velemenyek alapjan vettem meg es csalodnom kellett. Nagyon sokaig tartott a 30ml,de kulonosebb valtozast nem lattam a boromon. Minden este hasznaltam es vartam a csodat...de nem jott. Nem vennem ujra. A 3* az osszetevoi miatt jar es,azert mert nem okozott irritaciot,pattanast.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 22.

Flami

2016. november 3.

Az itteni vélemények miatt döntöttem úgy, hogy karácsonyra megengedem magamnak. Az ára miatt azért gondolkodtam rajta vagy két hétig...Még csak próbálgatom, három napja van meg, de egyelőre nagyon tetszik. Szerintem már ennyi idő alatt is simított az arcomon. Reggel is használom, nekem nem hagy olajos utóérzést, vagy csak egész kicsit, igaz nem alapozok és púderezek, úgyhogy nem zavar.

A fenti részt délelőtt írtam, most este van, ismét kenekedtem és megállapítottam, hogy hogyan tudtam én enélkül élni??
Keresem a legkedvezőbb beszerzési forrást, mert hogy újra megveszem, az egészen biztos!

Update.
Három évvel ezelőtt írtam először véleményt. Azóta más arcápolót is használtam, majd pár hete elővettem ismét ezt a szérumot és reggel-este használom, semmi mást nem kenek magamra. Kivéve a szemkörnyékápolót, oda mást viszek fel.
Egy kolléganőm rendszeresen megkérdi, hogy áruljam már el a krémem nevét, mert nagyon szép az arcom mostanában.
Igaz vagy sem, mindenesetre jól esik, mert 46 éves elmúltam, van mit elkendőzni, javítgatni.
(Jegypénztárban is előfordult, hogy megkérdezték, diákjeggyel szeretnék utazni? :)) na jó, ez inkább vicces, köszönhető a nem megfelelő világításnak és még ezer más dolognak, tudom :))), de tényleg így történt :) )
Szóval szuper termék és ha elfogy (nagyon kiadós, egy pumpa nekem elég szokott lenni, ha kettőt teszek, akkor már jó vastagon bele lehet masszírozni az arcbőrbe), újra és újra megveszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 3.

Update.

skin

2016. október 11.

Bevallom én is az itteni vélemények hatására vásároltam meg, bár volt ebben valami márka iránti hűség is. Egyértelműen működik. Tartós használatával , akár tíz évet is fiatalodhat a bőrünk. Könnyű kis szérum ami pár pillanat alatt beszívódik a bőrbe, én éjszakára szoktam feltenni. Egy 30 ml-es flakonnal kb. 4 hónap alatt használok el. Abszolút csak ajánlani tudom .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 11.

odra

2016. április 27.

Nagy szerelem, kúra szerűen alkalmazom. Reggelre kisimultabb az arcom tőle. Nappal smink alá használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 27.

Lizka

2016. március 15.

A vélemények hatására megleptem vele magam karácsonyra. Csatlakozom a rajongók táborához- ez a szérum nagyon jó. Drága, de megéri az árát.5*

2016.03.15 Most fogyott el, szóval elég tartós. Télre szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 15.

2016.03.15 Most fogyott el, szóval elég tartós. Télre szuper.

pottpanni

2015. december 10.

Hosszas hezitálás után, próba nélkül az itteni vélemények alapján vettem meg. Már a harmadik üveget fogyasztom..:-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopherol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Arctium Lappa Fruit Extract, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Peptidek: Pentapeptide-31
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbic Acid

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Egy viszonylag újabb, pigmentfoltok ellen használt hatóanyag. Egy 2013-ban a Journal of Cosmetic Dermatology-ban megjelent kutatás szerint (amit lényegében a L'Oreál készített, tehát nem cég független!) az összetevő ellagic aciddal,  yeast extracttal  és salicylic aciddal kombinálva állítólag hasonlóan hatásos mint a pigmentfoltok kezelésében etalonnak számító 4% hydroquinone + 0.025% tretinoin kezelés.

Egy bazsalikum féle magjának az olaja. Paula Begoun szerint az olaj contact dermatitist (a bőr súlyos, allergiás reakciója egy ellergénn vagy irritáló összetevőre) okozhat, így jobb kerülni. A növény kivonatának egyébként antioxidáns és gyulladás csökkentő hatása is van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A petrezselyem kivonata, aminek a Wikipédia szerint magas a C vitamin tartalma. A naturaldatabase szerint a petrezselyem fototoxikus reakciót okozhat, abban az esetben, ha a bőr napfénynek van kitéve.

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Masztik gumi. Hivatalos CosIng besorolás szerint felületi hártyképző és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) anyag. A Mastic Spa honlapja szerint a mastic serkenti a kollagén képződést, a sebgyógyulást és antibakteriális hatása is van.

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Peptid féle, mely az összetevő gyártója szerint "segít optimalizálni az epidermis önfiatalító mechnaizmusát", valamit optimalizálja a szükséges környezetet az epidermisben lévő őssejteknek. A gyártótól független információt nem sikerült találni az összetevőről.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology